Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 13 963
  • 217
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 260
Stoiyana-   Манипулацията с хистероскоп с пълна упойка ли се прави?

Последна редакция: чт, 16 мар 2023, 05:42 от Синьорина

# 2
  • Мнения: 1 454
Да, с обща анестезия, венозно вливат , заспиваш за около 1 час. Нямах главоболие или други остатъчни ефекти.

# 3
  • Мнения: 518
Леле, изчетох на един дъх предната тема. Момичета имам питане за д-р Люцканов нещо да кажете. Мисля да раждам в МБАЛ Бургас, искам да си сменя следящия лекар, сега съм в 25г.с. и търся отзиви за гинеколозите там. До тук в темите е ясно за Кироваков и Душепеев.Търся отзиви за другите 😊. Д-р Люцканов води ли ЖК?

# 4
  • Мнения: 5 998
Препоръчвам д-р Мустафа, аз раждах при нея. Млада и много внимателна.

# 5
  • Мнения: 358
Може ли да ми препоръчате добър АГ, разполагащ с колпоскоп?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 020
Д-р Павел Добрев.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
д-р Веселин Димитров в Транспортна

# 8
  • Мнения: 358
В кабинета си в Зорница работи ли с направления?

# 9
  • Мнения: 1 694
Д- р Костова също има.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 020
MamaKika не работи с направления. Преглед, колпоскоп, вагинален ехограф и вземане на проба за микробиология и цитонамазка - 80 лв.

# 11
  • Мнения: 103
Здравейте, имате ли информация дали д-р Матей Попов провежда прегледи? Благодаря!

# 12
  • Мнения: 496
Здравейте, в началото на бременността си съм и търся доктор от окръжна болница да ме следи. Виждам ,че сте споменали д-р Мустафа , може ли повече информация за нея , следи ли бременност , работи ли със здравната каса ? Не бих казала ,че бременноста ми е проблемна , макар че имам отпеляне на плодния сак и съм на терапия от дуфастон и но-шпа , изписани при първия ми преглед от Д-р Давидова , но не мисля да се следя при нея .

# 13
  • Мнения: 5 998
Д-р Мустафа по последна (моя) информация работеше и в МЦ 4life. Отделно в Окръжна, където предполагам ще е по каса.
Аз не съм имала проблемна бременност и не мога да взема отношение, но мои приятелки се следиха при д-р Кироваков.
Най-добре се уговорете с лекарите, които сте си набелязала, вижте как Ви се струват, дали ще ги усетите като вашите хора и успех!

# 14
  • Мнения: 496
Благодаря! Лошото е ,че аз ще ги преценям по това кой ми е симпатичен, кой е мил , а за съжаление тези качества изобщо не са достатъчни за един акушер-гинеколог . Искам някой който да не претупва пациентите си ,понеже има много, както няколко човека ми казаха за Кироваков , отговорен човек и все пак да не е супер грубиян и циничен ...има ли такова чудо в Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт