Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 14 022
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 388
Аз също бях ходила при него преди години, изключително не заинтересован от предишните ми изследвания и прегледи, студен и мрачен.
Преглед 5 минути, без никакви обяснения, написани някакви цифри и стойности които сама издирвах в интернет какво означават.
Просто не беше моят доктор, за мен предразполагането, разговора и нормалното обяснение какво се вижда на ехограф са 90% от прегледа.

# 46
  • Мнения: 1 694
Момичета, ходих при др Троянчев на ФМ.
Прегледът продължи точно 6 минути. Пълно разочарование.
Видя проблем: 6то пръстче на едното краче. А другото дори не го погледна. Ръчичките каза че са добре. Никакви насоки дали да направя пренатален тест или какво е необходимо да се направи. Като го попитах- каза че ще се израсте с напредването на бременността. Каза, че всичко останало е наред. Не ми вдъхна доверие и ще ходя при друг.
Изобщо не се връзвайте!
Първото ви дете на фм при свутилото Сигридов, каза,ме детето ще е с 6 пръста даже ви ги показа, и аз ги видях, броих ги- бяха 6. Детето се роди нарълно здраво и нормално с 5 пръста както на ръцете,така и на краката. Изобщо не обикаляйте по доктори, карайте си спокойна бременност,детето ви е добре и ще е с 5 пръста.

# 47
  • Мнения: 258
Момичета, ходих при др Троянчев на ФМ.
Прегледът продължи точно 6 минути. Пълно разочарование.
Видя проблем: 6то пръстче на едното краче. А другото дори не го погледна. Ръчичките каза че са добре. Никакви насоки дали да направя пренатален тест или какво е необходимо да се направи. Като го попитах- каза че ще се израсте с напредването на бременността. Каза, че всичко останало е наред. Не ми вдъхна доверие и ще ходя при друг.
Изобщо не се връзвайте!
Първото ви дете на фм при свутилото Сигридов, каза,ме детето ще е с 6 пръста даже ви ги показа, и аз ги видях, броих ги- бяха 6. Детето се роди нарълно здраво и нормално с 5 пръста както на ръцете,така и на краката. Изобщо не обикаляйте по доктори, карайте си спокойна бременност,детето ви е добре и ще е с 5 пръста.

Точно и на мен ми ги показа. От снощи не знам на кой свят съм. Не спирам да плача. Знам, че трябва да съм силна..,
Иначе имам едно нормално родено момченце на 2,6г

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Не знам защо изобщо си причинявате това чудо, наречено ФМ, в Бургас.
В страната има два доказани центъра с хора, които само това правят. А не АГ с двуседмичен курс, и айде на ехографа.
Едните са МЦ "Марковс", другата е доц. Томова.

# 49
  • Мнения: 258
Виждат се 6 пръста. Проблема е, че накрая на заключението пише всичко нормално. Дори и за крайниците е написал нормални. Не знам вече какво да мисля

Последна редакция: чт, 06 юли 2023, 21:56 от AnMary

# 50
  • Мнения: 388
Потърсете второ мнение, за ваше спокойствие.

# 51
  • Мнения: 6 952
Потърсете второ мнение, за ваше спокойствие.
И не в Бургас

# 52
  • Мнения: 213
Виждат се 6 пръста. Проблема е, че накрая на заключението пише всичко нормално. Дори и за крайниците е написал нормални. Не знам вече какво да мисля
Имам, прекрасен син със шест пръста на дясното кръче.Еди ственото което мога да дам като съвет е да НЕ слагате ваксини.Нашето дете е с аутизъм, който се отключи от ваксините.Просто, нашите доктори са НЕвежи от към тези неща с гените и мутациите.Ако има те нужда от повече информация съм на среща!Това не е нещо за което да се притеснявате, важното е детето Ви да се роди живо и здраво и повярвайте ми , това пръстче дори и ще ви радва с времето:)

# 53
  • Мнения: 1 694
Виждат се 6 пръста. Проблема е, че накрая на заключението пише всичко нормално. Дори и за крайниците е написал нормални. Не знам вече какво да мисля
Имам, прекрасен син със шест пръста на дясното кръче.Еди ственото което мога да дам като съвет е да НЕ слагате ваксини.Нашето дете е с аутизъм, който се отключи от ваксините.Просто, нашите доктори са НЕвежи от към тези неща с гените и мутациите.Ако има те нужда от повече информация съм на среща!Това не е нещо за което да се притеснявате, важното е детето Ви да се роди живо и здраво и повярвайте ми , това пръстче дори и ще ви радва с времето:)
След коя ваксина, детето ви отключи аутизъм? И как разбрахте че детето е с аутизъм, какво беше поведението му?

# 54
  • Мнения: 213
Тази на 1г.6м./5-6 валентната/Тогава бяха внесени от Турция.Детето, получи схващане на крака и куцаше три дни.Случва се,но постепенно се промени до такава степен, че блуждаеше в една точка.Викаш му по име, а то е буквално стена, никаква реакция.Едни и същи "ритуали", всичко трябваше да става по един и същи начин и по определен ред.Говорът спря на цяло, дори и крачките.Всеки доктор отричаше да е от ваксината и не съм и очаквала са ми кажат обратното.Есинствената, която беше директна е генетичната и потвърди , че ваксината го е отключила.Дълго мога да обяснявам.Просто ме е яд, че някой деца си подсказват, че трябва да се обръща внимание, особенно когато е генетично предразположено към странични реакции.Както и при деца със рефлукс.Това говори, че коремът не е добре.Пропускливостта на червата позволяват на металите да преминат през кръвния поток и така стигат до мозъка и т.н.

# 55
  • Мнения: 258
Момичета, ходих на второ мнение при др Калчева. Изключително съм доволна от вниманието, което ми се обърна. Прегледът продължи 30мин. Много внимателно огледа краченцата, но каза че е много рано да се броят пръстите на крачетата. Аз съм в 13г.с
Каза, че не вижда нищо нередно. Всичко си отговаря и е напълно нормално за седмицата си. Надявам се да е права! ❤

Честит празник!

# 56
  • Мнения: 356
Здравейте! Някой има ли впечатления от доктор Сербезова за следене на бременност?

# 57
  • Мнения: 12
Здравейте, някой има ли наблюдения за д-р Ивон Ангелова за водене на бременност и нормално раждане. До колкото разбрах от скоро изражда в Бургасмед, а иначе мисля че преглежда в Ел Масри. Сега съм в 25г.с. и се водя при Д-р Давидова и мислех тя да ме изражда, но се притеснявам, че няма да е нормално раждането дори всичко да е наред.

# 58
  • Мнения: 1 694
Здравейте, някой има ли наблюдения за д-р Ивон Ангелова за водене на бременност и нормално раждане. До колкото разбрах от скоро изражда в Бургасмед, а иначе мисля че преглежда в Ел Масри. Сега съм в 25г.с. и се водя при Д-р Давидова и мислех тя да ме изражда, но се притеснявам, че няма да е нормално раждането дори всичко да е наред.
В Бургасмед всичко е секцио

# 59
  • Мнения: 258
Здравейте, някой има ли наблюдения за д-р Ивон Ангелова за водене на бременност и нормално раждане. До колкото разбрах от скоро изражда в Бургасмед, а иначе мисля че преглежда в Ел Масри. Сега съм в 25г.с. и се водя при Д-р Давидова и мислех тя да ме изражда, но се притеснявам, че няма да е нормално раждането дори всичко да е наред.
В Бургасмед всичко е секцио

Не е точно така. Специално Ивон Ангелова държи на нормалното раждане.

Общи условия

Активация на акаунт