Бебешката количка - цяла наука за второ висше № 52

  • 20 129
  • 407
  •   2
Отговори
  • Мнения: 356
Заповядайте в тема № 52 за избор на бебешка количка!

Линк към старата тема:https://m.bg-mamma.com/?topic=1557103

# 1
  • Мнения: 66
Здравейте! Преди няколко дни писах за лека количка, която ще ми е полезна при пътуване в чужбина. Все пак реших да не давам много пари, имайки предвид, че малчо е на 2+ и се надявам да не я ползваме дълго. Поръчах си количка pockit all city и днес пристигна. На пръв поглед ми изглежда супер, супер маневрена, лека, супер лесно се сгъва, има си някакъв приличен багажник. Мога да дам и мнение след Коледните празници, когато ще я разходим в един приказен град ❄

# 2
  • Мнения: 1 725
Записвам се. Ние взехме cybex beezy, но след няколко месеца ще дам отзиви, като преместим бебчо от зимния в летния кош. Не ми харесва от сега, че няма напълно изправено положение на гърба.

# 3
  • Мнения: 1 937
Момичета, колебая се при закупуването на количка. Има ли ползващи вече Easywalker Harvey 5 premium и бихте ли дали отзиви? Другата, за която се чудя е по-стария модел - Easywalker Harvey 3 premium. В кои магазини във Варна са налични колички от новия модел, освен в Борса Бебино?

# 4
  • Мнения: 8 759
Ние взехме Харви 3 премиум. Не сме излизали още и нямам отзиви, само вкъщи се разхождаме и е маневрена, лека и удобна на бебето ( не плаче вътре)
Убедиха таткото с подаръците и дръжката ма коша за новородено.
Иначе исках Джими или Харви 5 премиум.

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте! Някой с мнение за количка espiro miloo. Днес ни я предложиха в един магазин, полска е както easywalker, но една идея по-евтина. Лека, маневрена, като цяло ни хареса, но все пак ако някой има опит с такава, ще ни бъде полезно.

# 6
  • Мнения: 8 806
Здравейте! Някой с мнение за количка espiro miloo. Днес ни я предложиха в един магазин, полска е както easywalker, но една идея по-евтина. Лека, маневрена, като цяло ни хареса, но все пак ако някой има опит с такава, ще ни бъде полезно.
easywalker e Нидерландска, въобще не я сравнявай с полската, ами я купувай. Поляците имитират известните моделчета, но не може да се сравнява, да на снимка може би го докарват. После ще пишеш тук, че не си доволна, и като я продадеш и купиш още една, май холандската ще излезе по-евтина

Тази espiro miloo е 12 кг, твърде много. .

шаси: 7,4 kg
спортна(лятна) седалка: 4,2 kg
кош новородено: 3,95 kg
погледни и размерите  в сгънато състояние на шасито - май беше много широка 30 x 67 x 59 cm --тя колкото хладилник широка?

# 7
  • Мнения: 1 937
Здравейте! Някой използва ли Тutis mio plus thermo 2 в 1 и бихте ли споделили мнения за нея? Марката и модела не са ми известни.

# 8
  • Мнения: 4
Здравейте! Все още не мога да взема решение коя да е нашата количка, като след изчитане на много мнения и обикаляне на всички магазини колебанията са ми между Cybex Priam 4 и Easywalker Jimmey. Много моля да споделите вашия опит и съвети Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 515
Аз не взех от тези, но за Easywalker съм чувала позитивни мнения от хора , които я ползват и на мен лично ми допада повече, а и не разбирам безумната цена на Priam.

# 10
  • Мнения: 4 246
Приам с 2 ръце. По-тежка е, но и по-красива. Зависи дали имате къде да я съхранявате, за да не се качва по стълби.

# 11
  • Мнения: 333
Здравейте, нз дали е подходящо да питам точно в тази тема, но ще пробвам.

Търся количка, която да е по-компактна в сгънато положение, тъй като багажника на моята кола е малък. Вчера пробвахме с Easywalker harvey2 и не влиза за има няма 2см.

Въпросът ми е - освен за големината за какво друго в важно да гледам? Какви гуми за Софийските тротоари ( да се помпат или не)  и въобще какво друго е хубаво да вземе предвид. Първо детенце ни е и сме малко неориентирани🤗

# 12
  • Мнения: 503
Задните гуми на Харви се свалят лесно и тогава би влязла в багажника, но все пак ако ще я товарите всеки ден, не е оферта.
Към по-горния въпрос - категорично Джими, за мен Приам е грозна и тромава, но си е въпрос на вкус.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Здравейте, нз дали е подходящо да питам точно в тази тема, но ще пробвам.

Търся количка, която да е по-компактна в сгънато положение, тъй като багажника на моята кола е малък. Вчера пробвахме с Easywalker harvey2 и не влиза за има няма 2см.

Въпросът ми е - освен за големината за какво друго в важно да гледам? Какви гуми за Софийските тротоари ( да се помпат или не)  и въобще какво друго е хубаво да вземе предвид. Първо детенце ни е и сме малко неориентирани🤗

Може да разгледате двата варианта на Inglesina: Aptica и Electa и двата са доста компактни и по - леки.

# 14
  • Мнения: 333
*Рошко* благодаря, но и двата модела в сгънато състояние са с 6-7см по големи от Easywalker harvey2, който заехме от приятели и не успя да влезе Sad
Някой има ли опит с Bugaboo Cameleon 3Plus Complete?

Общи условия

Активация на акаунт