Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 14 018
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 998
Аз си следих бременността при Кироваков и последното, което мога да кажа за него е че е грубиян и циничен. По стечение на обстоятелствата не родих при него, но до последно следеше състоянието ми и ме успокояваше, че дори и него да го няма всичко ще е наред и да не се тревожа.
По време на бременността ми пускаше всички изследвания, гледаше ме всеки път с ехограф и не ме тъпчеше излишно с добавки. При моите приятелки с проблеми знам, че доста по-често се виждаха. Информацията ми е отпреди две години.

# 16
  • Мнения: 1 694
Проблемът при Кироваков е, че все го няма като вземеш да раждаш.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Виждам, че повечето следите бременност, но аз идвам с едно малко по-различно питане. Преди една година, на профилактичен преглед ми откриха миомен възел 6 см. Тогава попаднах на д-р Добрева, тя погледна и каза,че трябва да се отстрани заедно с матката, защото е голям. Всички други изследвания бяха ок и аз реших, че само ще го следя за сега. Честно казано докторката никак не ми вдъхна доверие като специалист. Сега направих преглед при др Костова, от която останах очарована, но възела е почти 8 см. Тя също препоръчва операция, според нея не е възможно да е лапароскопска, но мисли, че матката може да бъде запазена. Аз съм 39, две раждания имам и сега чуденката ми е дали да се доверя на Костова да ме оперира или да търся варианти. Чета, че в София правят лапароскопски и на по-големи възли. Дали някой се е сблъсквал с нещо подобно и има ли оперирани от др Костова? Благодаря предварително

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
От няколко години моите възли ми създават проблеми и се чудих какво да правя.Има тема, която следя жт няколко години -там се споменават специалисти в София, които махат само миомата, ако е възможно разбира се.В Бургас няма такава опция за съжаление.Преди седмица си направих емболизация/което не е операция/ в София и много се надявам проблемът да се реши за да не се налага операция.Прочети и ако имаш възможност отиди там, тук със сигурност ще ти махнат всичко.Друг вариант е Плевен.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1460930

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
skarlet_d, към днешна дата много съжалявам, че не послушах преди една година д-р Добрева за моята миома.
Аз родих двете си деца при нея и ходя всяка година за цито. Тя първа видя миомата ми и беше категорична, че трябва да се оперирам. Аз изобщо не взех под внимание думите й. Консултирах се с други лекари, които ме успокоиха, че можело и да няма нужда. На 2ри март ме оперираха в Плевен (акад. Горчев) след 2 изключително тежки кръвоизлива, с абсолютна невъзможност за овладяване. Два пъти ме кръвопреливаха. Тук в Бургас много ми помогнаха в отделението по онкогинекология. Ако изберете Бургас, тя ще ви насочи за операцията към нейният син: д-р Павел Добрев. Той завежда отделението. Д-р Костова също работи там.

# 20
  • Мнения: 1 741
Момичета, знаете ли дали д-р Душепеев следи бременност? Води ли ЖК или само изражда и извършва други процедури?

# 21
  • Мнения: 1 694
Момичета, знаете ли дали д-р Душепеев следи бременност? Води ли ЖК или само изражда и извършва други процедури?
Да, проследява в частния си кабинет

# 22
  • Мнения: 1 741
Благодаря.
А само платено или и по каса?

Момичета, знаете ли дали д-р Душепеев следи бременност? Води ли ЖК или само изражда и извършва други процедури?
Да, проследява в частния си кабинет

# 23
  • Мнения: 1 694
Благодаря.
А само платено или и по каса?



Плащаш си

Момичета, знаете ли дали д-р Душепеев следи бременност? Води ли ЖК или само изражда и извършва други процедури?
Да, проследява в частния си кабинет

# 24
  • Мнения: 1 741
Благодаря.
Аз при него винаги съм ходила на частно затова и попитах.

Благодаря.
А само платено или и по каса?



Плащаш си

Момичета, знаете ли дали д-р Душепеев следи бременност? Води ли ЖК или само изражда и извършва други процедури?
Да, проследява в частния си кабинет

# 25
  • Мнения: 4 246
Момичета, д-р Ирмов проследява ли бременност?
И само той ли оперира по метода на Щарк в Бургас?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Проследява, да, само той.

# 27
  • Мнения: 258
Здравейте момичета!
Бременна съм и избрах да се следя при др Козовски. Казаха ми, че за фетална пращал при др Троянчев. Как става записването на часове при него? Много ли се чака? Притеснявам се да не закъснея, понеже съм в 12гс, а ще се записвам на ЖК в четвъртък.

# 28
  • Мнения: 496
Да не те плаша , но точно сега трябва да я направиш феталната и изобщо нямаш време. Намери в интернет някакъв контакт за доктор Троянчев и виж дали изобщо ще има час , той до колкото помня идва от време на време в Бургас . Ако не успееш при него , в Бургас май най-добрия вариант е Мануелян.

# 29
  • Мнения: 258
Да не те плаша , но точно сега трябва да я направиш феталната и изобщо нямаш време. Намери в интернет някакъв контакт за доктор Троянчев и виж дали изобщо ще има час , той до колкото помня идва от време на време в Бургас . Ако не успееш при него , в Бургас май най-добрия вариант е Мануелян.

Благодаря, ще изчакам до четвъртък да видя какво ще каже и др Козовски. Ако не стане, ще пробвам при др Мануелян❤

Общи условия

Активация на акаунт