Част от своето сърце през ДЕКЕМВРИ ще държим в ръце -- тема 8, 2022 🍼🤱

  • 32 180
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Здравейте и от мен - запис,страхотна нова темичка, леко раждане на всички пожелавам.

# 16
  • Мнения: 69
Страхотна тема, благодаря. Нека в новата темичка завалят здрави бебоци. Успех на всички не остана.

В Бургас в частната болница в момента ти правят бърз тест срещу 25 лева и няма проблеми за посещения.

Как сте момичета и родените бебоци? Някои знае ли нещо.

# 17
  • Мнения: 171
Хилоу в новата тема!
Как сте момичета?
Мен ту ме хваща шубето ту ме пуска... Изпрахме подвижните части на количката, приготвих багажа, то това ми оставаше. Има време, поне 3 седмици до 8.12 ноо... шубе!
Дано всичко е наред!

# 18
  • Мнения: 270
Хоп и аз да се запиша в новата темичка! Прекрасно име, между другото! Дано да е на късмет за всички 🍀

И мен ме няма в заглавната страничка, на 35 съм и чакам девойка 👣🍀

По темата - таткото не знам дали го искам да присъства на раждането, по-скоро после ще е хубаво да е наблизо, да ми помогне да стана и да има на кого да се намрънкам като ми е зле.. страхотни нерви има този човек, дано да е все така и занапред

# 19
  • Мнения: 109
Страхотна тема, благодаря. Нека в новата темичка завалят здрави бебоци. Успех на всички не остана.

В Бургас в частната болница в момента ти правят бърз тест срещу 25 лева и няма проблеми за посещения.

Как сте момичета и родените бебоци? Някои знае ли нещо.
Ако за Девата говориш, вече е 30 лв Simple Smile и Важи само в деня на свиждането, не като останалите тестове 48 часа Simple Smile

# 20
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Видеофонът на Мапи, който Вики беше споделила, е намален с 90 лв в емаг.

# 21
  • Мнения: 57
И аз да се запиша в новата темичка! Уникално име между другото! Нека е на късмет за всички ни!🍀

И мен ме няма в заглавната страница, на 33г. съм , в 35г.с. от Бургас и чакаме девойка. 🍼🍭🎀

# 22
  • Мнения: 30
Видеофонът на Мапи, който Вики беше споделила, е намален с 90 лв в емаг.
И аз го гледах, но не знам дали е добър, някой има ли мнение за него? Малко ме притеснява, това че камерата винаги трябва да е в тока и не знам колко ще е удобно, а иначе гледах подобен и на chippolino polaris, който май е по-добър и е с 30-40лв. по-скъп.

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Чак сега видях, че трябвало да е в контакт 🤦

# 24
  • София
  • Мнения: 575
Бебефон поръчах от Али-то дойде за 2 седмици до БГ. Към него взех и стойка тип щипка, която позволява камерата да се закачи за легълцето или на някое друго удобно място. Стойката може да се огъва с желан ъгъл и височина. Доволна съм, прилича на Мапи на външен вид, но има друго лого в/у него.

# 25
  • Мнения: 151
Видеофонът на Мапи, който Вики беше споделила, е намален с 90 лв в емаг.

Аз купих от baby.bg на чиполино за 105лв
Кумицата има същия и вече втора година го ползва каза,че е много доволна.

# 26
  • Мнения: 1 736
Току-що поръчах камера за видеонаблюдение. Разговарях с една приятелка и тя ме нави на тази камера, каза, че съжалява, че не е купила и тя, а си е взела аудио бебефон. Не е скъпа, ако не ми е удобна, поне няма да ме е яд за похарчените пари. Първото дете изгледах без бебефон, така че не се впрягам много, че ми е нужен и сега.

# 27
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Как сте?

# 28
  • Мнения: 1 295
Юхуу, привет от патологията в бургаската болница😔. Вчера ме приеха с високо кръвно и белтък в урината. От къде се покачи, защо, как стана? Следете се, аз въобще не го усещах но като видях белтъка в урината и ми светна. От вчера играе и ту е долу ту горе. Системи и инжекции изядох😭. От днес нова схема с хапчета, чочко е добре. Тук слушат два пъти на ден тоновете🙏🍀. Не знам колко ще остана-колкото трябва😔

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
🤗 Важното е, че си в болница и следят нещата! Всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт