Част от своето сърце през ДЕКЕМВРИ ще държим в ръце -- тема 8, 2022 🍼🤱

  • 32 197
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 705
Пепина честито, чакаме разказ ! Бързо възстановяване ❤️❤️

# 46
  • Мнения: 266
Аз съм с белтък в урината, но нямам високо кръвно 🤷♀ изписаха ми хранителна добавка с червена боровинка и вагинални овули за очистване на влагалището за предстоящо раждане и толкова. Вече съм в 37+2 и чакам нетърпеливо да раждам амааа момата не иска 😀

# 47
  • Мнения: 1 736
Pepina, честита радост! Да расте щастлива и благословена!

# 48
  • Мнения: 1 295
На мен ми казаха, че от високото кръвно се получава. Изхвърля се с урината, заради кръвното. Важно е, че на теб нищо ти няма🍀. Момата и е добре на топличко. Не бързай! Колкото по-късно, толкова по-добре!🌻🌷😃
Пепина, Честита радост и от мен! Дълъг и щастлив живот са има!❤️🙏🍀
 
Аз съм с белтък в урината, но нямам високо кръвно 🤷♀ изписаха ми хранителна добавка с червена боровинка и вагинални овули за очистване на влагалището за предстоящо раждане и толкова. Вече съм в 37+2 и чакам нетърпеливо да раждам амааа момата не иска 😀

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кадерай и ти и малката сте герои! Пожелавам ти от сърце да се срещнете скоро и гушкате! Heart

Пепина, честита принцеса! Да е жива, здрава и щастлива! Flowers Hibiscus Ти как си? Как мина раждането?

# 50
  • София
  • Мнения: 319
Честито, pepinna! Много да се гушкате и бързо да се възстановяваш ❤️

Kaderay, изобщо не мога да си представя какво е било и се радвам, че лекарите са се справили със ситуацията и вече си спокойна. Ще казваш как е и като се съберете там. Дано бързо се стабилизира изцяло мъничето и се приберете заедно ☺️

# 51
  • Мнения: 163
Пепина, честито! Да ви е много, много здрава, красива и добричка! ❤

Кадерай, не съм си и помисляла, че преувеличаваш, с мъка ти четях постовете, защото нито имах съвет да ти дам, нито можех да помогна. Ти си силна мама вече, съжалявам за това, което си преживяла. Пожелавам ти скоро да се съберете и всичко да остане в миналото докато си я гушкаш вечер. 🙏❤

—-

Момичета, извинявайте че не се уточних по-рано. Профенид ви казах, че ми дадоха в аптека Витания, Ст. град, но ако някой има нужда ще пратя ММ още днес да купи още, както и таблетките за стерилизация, каквото ви е нужно и го няма при вас бих ви купила и пратила.

Аз споменах, че съм с диария от няколко дни и тъй като не минава независимо от диетата и вчера бях на тонове, та АГ-то ми каза да изпия 2бр Лопедиум. Снощи цяла нощ го мислих това и накрая ей сега ги изпих. Преди бременността аз редовно си имах кофти стомах и Лопедиум си ми е спасението, но много смесена информация тук дали е окей. Уж не е, но като прочета за съставката в английски сайтове, не се забранява в повечето от държавите. 100% не е препоръчителен ако може с друго, но пък просто се предадох и пих. 😔

Вие успяхте ли да купите неща от Черните петъци и готови ли сте с всичко? На нас ни остана гнездо евентуално и то само защото не съм сигурна дали искам. Повечето в магазините се продават без дръжки, та си мислех да поръчам от Сладък сън във Варна. Cotton hug-a ми се струват много скъпи, не мога да си обясня как повечето са средно 50-60лв, те са 200лв и за какво ги искат повечето пари.

Благодаря за споменаването на спрейчето на А-дерма вместо спирт. Всъщност относно медикаменти и неща от аптеката за бебчетата какво сте купили да имате налично? ☺

# 52
  • Мнения: 349
Пепина, честита рожбичка! Бъдете много щастливи! 💗

И моето кръвно много “играе” последните седмици и стига до 125/80 от нищото, а принципнпо съм с ниско - 90/60, 100/70. Задъхвам се и усещам напрежение като се вдигне, но според АГ щом не е над 130/85 значи няма проблем. Аз не си търся проблеми, но определено не се чувствам ок като го вдигна и се притеснявам за бебка, защото нали се смята, че трудно достига кислород и хранителни вещества заради кръвното. Силно се надявам да се повишава само защото съм на финала.

Днес влизам в 39гс 😮 и ми е трудно да го осъзная. Толкова съм благодарна за всичко, което се случва, че не мога да го опиша с думи.
От няколко дни съм с по-болезнени контракции, а снощи за първи път приложението ContractionTimer ми изписа да продължавам да засичам, но да се уверя, че багажът ми е готов, защото ако продължат още час в този дух трябва да тръгвам към болницата. Около час-два бяха на 5-6 минути с продължителност 1 мин., леко болезнени, но изведнъж взеха да разредяват и съм заспала. Моментът наближава 😳🙏🍀.

~Белле, аз приготвих една кутия с лекаства, за които други мами са ми споделяли, че са от първа необходимост за малко дете. Това е списъкът, като разбира се, употребата трябва да се консултира с педиатър, но предпочетох да са ми под ръка ако се наложи, защото живеем на няколко км от града:
 
Фенистил за мазане, Нурофен за деца, Хексалгин за деца, Панадол бебе, Спрей за нос стеримар бебе, Тазектан дуо за кърмачета (при разстройство), свещички при повръщане - Вомитосхил, свещички Мелилакс за кърмачета (при запек), дози физиологичен разтвор, сиропче за кашлица, термометър, аспиратор за нос, лепенки, лепенки за пъпче, спирт, марли от нетъкан текстил.

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 11:37 от -Flame-

# 53
  • Мнения: 818
Честита рожбичка, Пепина! Да ти е здравичка и щастливичка ❤

# 54
  • Мнения: 169
Пепина, честито! Много здраве и щастие на цялото семейство! ❤️

Кадерайче, ти и малкото съкровище сте герои! Знай че живота ни поднася изпитания, а след тях винаги идва хубавото! Радвам се, че скоро ще сте заедно. ❤️🥰🥰

# 55
  • Варна
  • Мнения: 504
Честито pepina бъдете много здрави ♥️🤗
Flame с колко лекарства си се заредила . Аз имам само физиологичен разтвор, спрей за нос, спирт, аспиратор за нос и от позната ще взема някакви капки за колики (не са ги използвали), термометър , тампончета и цителиум за пъпчето ще взема, а тези лепенки за пъпче са само ако не падне в болницата ли ?

# 56
  • Мнения: 20
https://[/img][/img][/img]Здравейте вчера бях на преглед при друг доктор.Но  сега този вижда че крайниците са по -малки ,а не стомахчето ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете със разчитането

# 57
  • Мнения: 625
Mariya00 не си качила снимката или поне при мен не излиза Simple Smile

# 58
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз не виждам снимката.

Взела съм само физиологичен разтвор и термометър.

# 59
  • Мнения: 20

Mariya00 не си качила снимката или поне при мен не излиза Simple Smile
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт