Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 778
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 329
Честита Нова Година, банда без команда! Желая ви преди всичко здраве и висок дух, другото ще си го наредим.
Честит имен ден на именячките, да сте здрави, щастливи и успешни!

# 31
  • Мнения: 3 795
Честита да е 2022, момичета! Желая ви 365 дни щастие,безгрижие, спокойствие и любов! Да бъде!

# 32
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Кло, благодаря ти за прекрасната ни тема. Радвам се че намираш време да ни направиш местенцето уютно.

Честита Нова 2022 година момичета. Нека да ни донесе спокойствие. Благодаря ви че ви има.
Карамелка, удоволствие е да те чета
Честито на именичките в темата.

Хапнахме, пийнахме и ще лягам вече. Нагледах се на красива заря, но тук продължи 20 минути без прекъсване. Имах чувството, че се намирам в центъра на кръг и отвсякъде се гърмеше. Сега главата ми е като камбана, по зле е от махмурлук. Иначе посрещнах 2 пъти Новата година и беше прекрасно. Прекарахме с момчетата много часове в месинджъра, нали живота ми вече е онлайн. Не очаквах, че може по този начин да се прекара една прекрасна вечер (нощ), говорихме си, пяхме, слушахме музика. Въпреки, че сме на 1700 км разстояние бяхме все едно на една маса, само където не можех да ги докосна.

Уиш, колежке-вещицо любима, видях те в другата тема и те моля да ми споделиш марката и номера на боята, която ползваш. Това е цвета който искам да докарам на празната си кратуна, но все не попадам на правилната боя.

# 33
  • Мнения: 6 299
Честита Нова година!Колкото и тривиално да е,здрави да сме!
Главата ми е камбана 🥴.Като спя по-малко,и на следващия ден съм със симптоми на махмурлук 😂
Честити да са именниците!

# 34
  • Мнения: 12 015
Честита нова година, прекрасни дами! Лошото да е останало в старата, в новата - само здраве и хубавини!
Честити Весето и Кло! Със здраве да си носите имената! 🌺

Кло, благодаря за труда!

# 35
  • Мнения: 12 129
Ама моля ви се, ще ми честитите след 16 дни, на 17-ти януари празнувам. Честито на Весито, днес е нейния ден!

Здраве на всички и разбирателство в семействата ви!
Сервирам първото кафе за новата година.

# 36
  • Мнения: 2 784
Веси, честит имен ден! Носи си името със здраве, сбъдвай  мечтите си с лекота!
Пак се събудих рано, навън е блаженна тишина. Отивам да си направя кофа с кафе и баница.Ако не ме домързи ще напиша и късмети.

# 37
  • Мнения: X
Яки, голям срам, ама мога да ти кажа само марка, но не и номер. Винаги грабвам различен нюанс на червеното и дори не гледам номера. Изчервяв! Loreal Excellence е марката. Най-много и ти да пробваш всички червени, докато намериш точния цвят.

Ааа, Кло, ти значи си наполовина съименничка на Нахалницата. Тя нали е Дарина-Антония, та половината ѝ име е като твоето. Абе, що няма Нахалницовден?

# 38
  • Мнения: 12 129
Почти, Уиш, почти. Малько около, но на един ден празнуваме.
Днес нищо не ми се подхваща. Обещала съм баница със късмети да правя за обяд, обмислям добруджанския бюрек на Сирос, но дали ще стане добър с фини точени кори, нямам одрински?

# 39
  • Мнения: X
Кло, щом си почти полусъименничка на Нахалницата, значи мога да ти викам Полу-Нахалница. Heart

# 40
  • Мнения: 10 887
Добрютру!
Мързелувам Simple Smile юху, напълних един леХен с вода, една хавлия на пода, акули, черпаци и дребната в непромокаемия гащеризон и си догледах филма Grinning

Моята баница само заради късметите я търси големият Simple Smile иначе не яде, та поне си я направих с оризови кори, аз да мога да хапвам Simple Smile

Веси, честита да си!

Кло, обърках се, празнуваш ли днес? Ако да честита да си и ти, ако не, пак Simple Smile

# 41
  • Мнения: 12 129
Кло, щом си почти полусъименничка на Нахалницата, значи мога да ти викам Полу-Нахалница. Heart
Абсолютно! Дано си заслужа името и с действия.
Мързи ме, не ми се мърда от фотьойла. Домашните още спят, да не повярва човек. Телефонът ми не е спрял  от снощи да цъка за стикери и поздравителни картички, като погледнах колко са много, чак не ми се иска иска да започна да ги отварям.

# 42
  • Германия
  • Мнения: 1 026
..........

Ааа, Кло, ти значи си наполовина съименничка на Нахалницата. Тя нали е Дарина-Антония, та половината ѝ име е като твоето. Абе, що няма Нахалницовден?
Има, има такъв ден - всеки ден от годината е техен Joy
За боята - благодаря за марката. Все ще успея да нацеля цвета щом имам марката. Дано да го докарам като твоя. И аз така обичам да експериментирам с цветовете, но все в червеникавата гама

# 43
  • Мнения: 10 887
Уиш, попадна ми тъкмо. Все пак имай предвид, че този лекар, чието мнение аз лично уважавам, е силно за ваксини.

# 44
  • Мнения: X
Ули, много благодаря! Аз не съм нито про-, нито антивакс. Дразни ме простотията на антиттата и агресивността на част от про-тата. Е, освен това, ракът в мен няма как да не е контра на всички. Но и в едната, и в другата посока бих приела мнение на професионалист. Между другото, ако не ти отнема много време и не те затруднява, много ще ти благодаря, ако споеделиш режима си на хранене, че той май не е точно кето, а при моята комбинация от Хашимото и ИР, чистото кето не е добра идея в дългосрочен план. Ако нямаш време, няма проблем. С тодлър не е като да имаш много време.

Общи условия

Активация на акаунт