Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 787
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 707
Честита Нова година 🍾!
Хвана ме и мен виното! Прекрасна вечер,в компанията на любимия и Беболина 🥰! Няма как да бъде лоша тази година!

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 08:48 от Sissy

# 16
  • Мнения: 2 170
Честита Нова година  на най- прекрасното общество във вселената! Благодарности на Кло, че за пореден път се погрижи да създаде този оазис за нас. Най-позитивното и бутиково местенце, в което никой не съска, не съди, не набива канче, никой не се пъчи да е по-по-най! Местенце, в което всички са добронамерени, земни и състрадателни, весели забавни и много красиви! Благодаря ви, мили мои, за това което сте - редки, безценни съкровища с добри сърца! Бъдете здрави, вие и свидните на сърцето ви хора! Ще пропусна стандартните пожелания от рода на късмет, успех, щастие… Пожелавам ви   много екстравагантни фустани, екзотични дестинации, СПА релаксации и по много от всичко, за което жадувате. Да срещате само добри хора по пътя си. Да си носите усмивките на лицата всеки ден и навсякъде със себе си, защото добрата дума и усмивката- железни врати отварят. Да срещате света с добрите си очи! Да вярвате в себе си, в любовта и подкрепата на своите близки. Да дарявате любов и да я получавате!  Нека през Новата година, всичките ви сетива да са изпълнени с блаженство. Очите със звезди ! Слуха със смях ! Устата с вкус на старо ирландско уиски от опушени дъбови бъчви и ароматен тютюн! Обонянието с аромат на любов!
А на окончанието на пръстите, меко да се напипват хрущящи стотарки в евро, долари или левове! Винаги да имате цигари и пепелник под ръка  🙂  На себе си пожелавам да съм по- отговорна към думите, да говоря по- малко (ха дано, ама надали, кат гледам дължината на първия си пост 😛 )   да имам по- малко поводи да иронизирам 🙂 Сложете си червените гащи или  в краен случай червен жартиер  и нека  силата, светлината, любовта, здравето, парата и успехите-бъдат с вас и вашите червени гащи, или жартиери. АМИН!
Останалото да го оставим на скучните хора.
 А, да, нека Новата година, донесе прав път на кривите хора!
Да бъде! За много години!
Обичам ви Heart

# 17
  • Мнения: 1 898
Честита Нова Година!!! Пожелавам спокойствие!

# 18
  • Мнения: 1 493
За много години, момичета! Едно единствено желание имам - здраве, здраве и пак здраве! 🥂🍀🍀🍀От сърце ви го желая за вас и вашите близки!
Благодарско, комшу! Винаги се грижиш за нашето уютно място!
Падна ми се късмет - мир и спокойствие, на мм новата къща!
Уинд, забелязах, че тук почти няма новогодишна гюрултия, за разлика от Габрово, където мислиш, че си на стрелкови полигон!
До скоро!

# 19
  • Мнения: 12 129
И аз те обичам, Карамел! Heart. Разплака ме Kiss

Наистина по-важно от здравето няма, за всичко останало, да има достатъчно шумящи хартийки в портфейлите ни.

# 20
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Със здраве да си носят имената днешните именици!
Веселинкова, здрава и обичана да си!

# 21
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Карамелка, разплака ме, момиче❤
Душа безценна

# 22
  • Мнения: X
Веселинкова, Кло, честит имен ден! Ако има други именници, честити да са!

# 23
  • Мнения: 1 191
За много години, мили мой! Всичко лошо да остане в старата година, а всичко хубаво да продържи и да се умножава в новата! Здрави да сте, вие и любимите ви хора!
Карамелче Heart
Пожелания за вълшебно начало от един малък фокусник Simple Smile People Boy

Последна редакция: сб, 01 яну 2022, 02:50 от Salilinda

# 24
  • Мнения: X
Готииииин! Heart

# 25
  • Мнения: 2 170
Сали, той е просто съвършен Heart
100 пъти съм ви казала, че децата ви се получават удивителни, ама виЙ се дърпате и не щете да населите света с красота Heart Eyes
Честити да са Весето и Кло! Все с добро да се чува името ви Heart
Карамелов похърква блажено, аз пих един лексотан с надеждата да ми почине врящият мозък, ама нъц.
Чувствам се извисена като кулата в Пиза Joy

# 26
# 27
  • Мнения: 18 473
За много години, момичета!

Искам да до ходя вече, да се прибираме при животината, ма никой не е на мойта вълна.

# 28
  • Мнения: 14 790
Сали,😍 много готин тоз фокусник!
Мойто синеоко чудо си легна току що. 🤦🏻♀👀 Утре ще станем в 11-12. 😂 Одеве така ме забавлява малката маймуна. Гледам си клипчета в тикток и си хареса едно сладко момиче,ще я имитира. Обаче тя само някакви чалги танцува... 😂😂😂 Със сълзи се смях на мойта танцьорка. Утре ще я пазаря да й направя клипче.
Карамелченце,ма много готино ги редиш начи! 🥰❤ И аз тЪ Убичам! 🤗
Честити да са именячките Веси и Кло,ако има и други,и те също. 😊🌺
Хайде отивам да обувам червените... ботушки,не! Друго ще е. 😁😂
На вас лека и мека. До утре! 😴

# 29
  • Мнения: 9 871
Честита да е Новата 2022 година!
Честити да са именничките!

Общи условия

Активация на акаунт