Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 121 783
  • 4 271
  •   1
Отговори
# 4 260
  • Мнения: 1 191
Бобчи, Уинд бързо да минава!
Добри, никога не можеш да досадиш с тези красоти, както и с нищо написано от теб! Благодаря ти за отделеното време да ни пълниш очите с тези красоти!
13, прегръдки! Жалко за човека, твърде млад си е отишъл! За келеша, дано му уври канчето. Навремето майка търси връзки да вкара брат ми в казарма, другите търсеха да ги отърват. По лош път се беше запътил, но от там се върна нов човек.
Сис Close
Боли ме кратуната мен, рядко но качествено боли.

# 4 261
  • France
  • Мнения: 12 572
Само да кажа, че пилето стана стра-хот-но!! Мерси за рецептата, Попи, ще го правя пак.

# 4 262
  • Мнения: 12 129
Мисте, защото не публикуваш в раздела Благотворителност?
https://www.bg-mamma.com/?board=430

Днес оцелях, и на зъбарев бях, и свеки е дОма, добре, че забърках снощи голямата тенджера с патешката супа, защото ...
Скрит текст:
си е забравила на село зъбите.
иначе децата оцениха подобаващо мръвките на фурна и пържените картофи.

Последна редакция: пн, 31 яну 2022, 22:07 от 💙 Clo 💙

# 4 263
  • Мнения: 15 356
Съселянки мои ,благодаря ви!Разбрах ,че без лекарства,манЖи,дюнери и ТХ няма да останем❤️❤️❤️

# 4 264
  • Мнения: 2 170
Бобче, Уиндче, Уми и Дарето, оздравявайте бързо, момичета и без усложнения, нали!
Добре, обожавам репортажите ти, обожавам цветния език, с който ги рисуваш, усещам се сякаш съм там! Благодаря! Благодаря, че за миг, чрез теб успявам да забравя блатото, в което плувам или по-скоро се давя...
Ени, браво на Синеочка! УДИВИТЕЛНО детенце е тя и голяма умница! Прозряла е,  че овреме трябва да се очертават граници и правила Heart
Тринайсче, изпращам ти цялата си съпричастност и те прегръщам! Heart
Сисче, ако Беболина пречи на някого, то тази  презряна твар е чиста проба боклук! Без извинине за изказа ми, дори съм твърде семпла в определението.
Имах ужасно дълъг и натоварен, бе направо изтощителен понеделник. Но де да беше само това...Изяждат ме неприятности, които дори да искам не мога да променя. Отделно егото ми е разпердушинено на атоми и молекули. Чувствам се жалка, непотребна и презряна...
Поне хралупата не ме боли, два дни взимам лексотан +серопрам+валидол. Сама си ги назначих... и май съм нацелила лечението. Прокарвам ги с малка карамелена и се надявам да постигна поне частична амнезия!

# 4 265
  • Мнения: 12 129
Кара Мия, ти си извадила тежка артилерия. Дръж се Heart

Добри, по едно си приличаме със сигурност с теб, малките магазинчета със знайни и незнайни съкровища из сокаците са ни магнит. Невероятно съкровище си открила. След няколко дни ще фотна и аз едно подобно, мое попадение. Въпреки, че едната калпазанка успя да му отчупи капачето, когато я бях изтървала да рови из скрина, като мъничка. И ... тапицерията е червена, разбира се.

# 4 266
  • Мнения: 6 470
След Танчето на погребение не съм ходила. Ще се изкъпя и полежа, докато стане време да изпратя още един прекрасен човек. Не ми се ходи...

# 4 267
  • Мнения: 7 243
13, прегръщам те Hug

# 4 268
  • Мнения: 12 013
Търти, каквото и да кажа...

# 4 269
  • Мнения: 12 129
13, прегръдка и от мен. Набор ми е приятелят ти, Hug Disappointed Relieved не намирам и аз думи като Сирос.

# 4 270
  • France
  • Мнения: 12 572
Тьорти  HugHugHug

# 4 271

Общи условия

Активация на акаунт