Да се върна ли?

  • 3 553
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
По принцип той ме е подкрепял за всичко,влизал ми е и в положение ,давал ми е кураж,но когато не мога да отида някъде с него не му ставаше приятно и от там възникваха и тези проблеми.Пропуснах имения му ден.Ясно е ,че имам вина също.

# 16
  • Мнения: 8
Коя зодия е този плaзмодий?  Нa въпроca: не cе връщaй.
Рак.

# 17
  • Мнения: 9 756
Страхотно!!! Иди му купи подарък и се връщай.


По принцип той ме е подкрепял за всичко,влизал ми е и в положение ,давал ми е кураж,но когато не мога да отида някъде с него не му ставаше приятно и от там възникваха и тези проблеми.Пропуснах имения му ден.Ясно е ,че имам вина също.

# 18
  • Мнения: 2 214
Коя зодия е този плaзмодий?  Нa въпроca: не cе връщaй.
Рак.
типичнa дрaмa куин знaчи Cold Sweat
колко още ще издържиш, къcaй и хвърляй

# 19
  • Мнения: 228
Коя зодия е този плaзмодий?  Нa въпроca: не cе връщaй.
Рак.
типичнa дрaмa куин знaчи Cold Sweat
колко още ще издържиш, къcaй и хвърляй

Подкрепям мнението за мъжа рак. Наистина са много токсични.
Не се връщай колкото и да ти е криво.

# 20
  • Мнения: 29 591
Щом си стигнала да пишеш във форума, явно сама си стигнала до верния избор....

# 21
  • BG
  • Мнения: 372
Късай, хвърляй и бягай ! За раците са характерни честите смени на настроенията. Обичат мама най - много на света. Често имат някакъв неразрешен емоционален конфликт с нея, който прехвърлят върху връзките си. Пиша от личен опит-бивш съпруг от същата зодия. Нормален човек не би могъл да издържи неуравновесеното им поведение.  След 30-те си години стават домошари, ама в онзи кофти смисъл - битов алкохолизъм със салатата и философстване на едро.

# 22
  • Мнения: 12 840
Катя, не, не, не. Това са ми трите варианта.
Аз не знам как по-добре трябва да се докаже, че не си пасвате, от това, което ти описа. Не става дума толкова, че той нещо е крив, или ти. Просто не сте един за друг, това е. Явно сте взривоопасна смес заедно.
А за приятелството - прав е, не ти трябва.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 165
Спомените от миналото, топлят роднините на покойниците.
Теб няма какво да те топли, все още си жива и животът е пред теб.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Още едно твърдо НЕ и от мен. Не се залъгвай- не те обича, любовта изглежда много различно.

# 25
  • Мнения: 5 820
Моят съвет е да не се връщате при този мъж. Всички са ви написали, че този мъж е токсичен и харесва да трови живота на другите, за да се чувства щастлив.

    Прочетох коментари, че вие сте споменали, че е от зодия Рак. Ужас. Моят първи бивш приятел беше от тази зодия. Пълни егоисти са. Много обичаше мама. Много лъжат и си измислят някакви истории. Мързеливи са и според тях жената трябва да им слугува. Обичат да контролират и манипулират.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 17:50 от Jennifer_w

# 26
  • BG
  • Мнения: 372
Катя, даже си смени номера на телефона и го блокирай във всички социални мрежи. По мое време такива благинки нямаше и си бяхме добре/ 91-ва година/. Нищо чудно да бъдеш след време бомбардирана със съобщения от типа " Ау, абе как може да си толкова лоша, бе ! Да зарежеш този добър човечец ! Ти знаеш ли той как страда ?!"

Такива драма куин личности ще се погрижат целия свят да узнае колко са добрички те и колко са лоши другите.

# 27
  • Мнения: 866
Ами видно е, че не сте един за друг и няма хармония в отношенията ви. Дори няма значение дали и ти имаш вина или само той, просто не се получават при вас нещата и няма причина да продължаваш тази очевидно нещастна връзка. В момента се колебаеш, само и единствено заради чувствата ти, а той добре те манипулира, щом казваш, че се разтапяш от неговите думи и това те кара да искаш да се съберете. Идеалният пример за манипулация.

Това с "потъпках си достойнството" въобще не ми хареса, точно това никога не прави. Идеята да си останете само приятели е също много лоша, категорично (лично мнение) не те съветвам да правиш това. Ако ще прекъсват тази връзка, изцяло трябва да спреш да комуникираш с него, защото това може много да ти пречи за следващи връзки.

Не е голяма драма, защото си много млада, понякога хората минават и през няколко връзки, докато попаднат на това което търсят. Ти и сама може да си отговориш на въпроса, като се запиташ каква е причината да искаш да се върнеш и ще видиш, че освен тази че имаш чувства, няма да намериш друг аргумент. Те така и жените жертва на тормоз много често си стоят в тея връзки, щото имали чувства ... Rolling Eyes

# 28
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Не, не и не!
Един път не се е държал мъжки с теб, все ти си му виновна.
Кога те е подкрепял? Когато сте били скарани ли?
И аз имам подобно мнение за раците - все хората са им криви, а и обичат да манипулират.
Бягай далеч от такива типове!

# 29
  • Мнения: 1 327
Първо, 9 години разлика е много. Второ, как ще те ограничава в ученето? Нелепо е. Трето, тази връзка е заминала. Живей си живота. На различни вълни сте. И четвърто, това със зодиите е доста тъпо... 🤭🤭

Общи условия

Активация на акаунт