Как да си намеря гадже?

  • 16 162
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 937
Готина си, Thaicho. Wink
Разбира се, безброй са причините, Криско го дадох за бърз пример. Отегчителни дълги постове нямам желание да пиша, нямам и времето, а също и желанието, имам много неща за вършене, и форумът ми е между другото.
Свободни приятелки имаш ли да доведеш на едно своебразно събиране? Satisfied


Благодаря! С моите приятелки е малко сложно, защото точно уж всички бяхме обвързани и половината напуснаха мъжете си в рамките на има-няма месец. Flushed Ако са свободни (когато се организираме) и имат желание, ще ги поканя.

# 121
  • Мнения: X
Ще има ли събиране? Жени не търся, но бих дошъл за дискусиите Grinning

# 122
  • Мнения: 2 478
Thaicho, удоволствие беше да си разменим 3-4 поста.
Позитивна, отворена си, приятна, балансирана. Така се общува. Нагласата ти е чудесна. Свежарка си. Познавам и други сладурани в диапазона 25-29, има ви. Wink
Ако беше свободна, да сме минали на лично и да планираме първо "кафе".
Ще се засичаме из форума, а за евентуално форумно събиране много трудно ще стане. Много са с деца, много са в чужбина, други с ревниви "половинки", сещаш се. Wink
Само сингълите и мъже, и жени по-може да се случи, но много има и с предразсъдъци и стереотипи, чак да им се чудиш, млади уж хора.

Кремчето да взима пример, пък кой знае, може и да я хареса някой, но трябва да е дейна, иначе няма да стане.

Иване, все нещо търсиш, всеки търси, ако щеш да разнообразиш и да се запознаеш с нови хора. То оттам се тръгва, и такава трябва да е нагласата. Не знаеш на кой ще попаднеш. Аз съм уцелвал невероятни попадения, без и да съм ги търсил или очаквал. Не визирам форума, а като цяло, навсякъде по всякакви поводи и места. Satisfied

# 123
  • Мнения: 15 356
Крийм,взимай пример,в поредната ти тема момичето нагледно ти показа.
Thaicho е готина,и аз и симпатизирам,за нула време щеше са се уреди гадже.

# 124
  • Мнения: 18 299
Ама сериозен ли е кандидата? Trollface
Да не иска само секс?!
(Бъзикам се де!) Innocent

# 125
  • Мнения: X
Е много сте бързи бре, още снимките не са си разменили....

# 126
  • София
  • Мнения: 10 585
Значи, гадже е човек за секс. С който може и да не станете съпрузи.

Ако си търсиш съпруг - сайтовете за съпруги.

Сега се замислих - ег*ти грозната дума. Чак ходих да я проверявам верно ли беше така... Изчезвам от темата, зле ми влияе😁.

# 127
  • Мнения: X
Ама сериозен ли е кандидата? Trollface
Да не иска само секс?!
(Бъзикам се де!) Innocent

Парадоксално е това. Излиза, че необвързаните търсят сериозност, а обвързаните - само секс, защото сериозността вече си я имат вкъщи.
Моите семейни колежки се държат много по-предизвикателно от сингъл дружките си - факт.

# 128
  • Мнения: 8 937
Bobchita и FragranceFanatic, много сте мили  трогната съм! Blush
Гадже не съм си търсила никога (може би в 6ти-7ми клас, исках и аз да имам, а не знаех какво точно да правя с него). Вярвам, че когато дойде моментът, нещата се случват. Да не си в сериозна връзка, особено на 25 не е страшна трагедия, но Авторката май отказва да приеме, че първо трябва да е щастлива сама със себе си, с приятелите и живота си и мъжете сами ще тичат.
Когато се запознах с ММ мислех, че няма да се задържим заедно и половин година. Просто се влюбих и исках да опитам дори да няма перспектива и ето, шест години вече сме заедно. Не сме идеални, не сме женени (не сме подписвали), имам деца на 23 и 18 (вървят в комплект) , а съм на 29, но сме щастливи. Търпи моята лудост и аз неговата.

# 129
  • Мнения: 866
Тоя тип форумни свалки с изчеткването още ли са вървежни Nerd
Аз си мислех, че това вече е толкова изтъркано, че никоя жена не би се впечатлила, но явно аз не съм много в час. Rolling Eyes

Като знам колко странно се гледах хората запознали се онлайн и са се виждали на снимка и после на живо, все едно за пръв път се виждат, а представям си без да са се виждали и вече са се наточили за яко кекс, обаче на живо се получава голямо разочарование epic fail, защото истината е, че няма ли я химията нищо не става...

Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

А целувката е най-добрият показтел за "химията", но как да се измисли да стане от разстояние ? Това би спестило много разочарования.

# 130
  • Мнения: 8 937
Къде видяхте форумна свалка? Flushed

# 131
  • Мнения: 18 299
И аз искам деца на 23 и 18 години, че с 4-годишно е голям зор! Wink Добре си ти, Тайчо... Smiley

# 132
  • Мнения: 8 937
Живот и здраве се каним за бебе, но да видим всичко ли ще бъде наред. Иначе са сладури, малко е странно, защото нито върви да се държа като родител, нито като приятел, но някак си се случват нещата. Blush

# 133
  • Мнения: 866
Къде видяхте форумна свалка? Flushed
Е как къде, човека с алфата даде всичко от себе си да те впечатли и ако и това не си забелязала. Smile
Повярвай усещам ги нещата, все пак си познавам коч стадото Trollface

Мъжете не четкат някоя жена ей така по дефоут, винаги има причина, но аз все пак и се бъзкам де.
Не е нужно чак толкова сериозно да се хващате за думите ми ! Wink

# 134
  • Мнения: 8 937
Сериозно? Да бяхте казал по-рано, защото показах поста на ММ... Blush Още ли се брои за свалка, ако половинката ми знае или я убих в зародиш?
Знаех си аз, че мъжете, които не ме познават, ме харесват, а той не ми вярва. Joy

Общи условия

Активация на акаунт