Да споделя моята най- .. рецепта

  • 25 021
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 99
Направих рецептата сега за вечеря-страхотна е Peace Моето месо също беше свинско на тънки пържолки. Срахотно стана Crazy
Благодаря за рецептата  bouquet

# 31
  • Мнения: 353
А когато е със свинско добавя ли се вода, че имам налично свинско (бут)
колко време се пече, притеснявам се да не ми остане сурово, завива ли се с фолио отгоре
аз правех една рецепта с пилешко, кашкавал и майонеза но в обясненията беше за 20 минути под фолио и след това да се запече и не ми е оставало сурово... тук как процедирате? Събирам мнения и съвети до довечера  Grinning

# 32
  • Мнения: 150
Аз не съм добавяла вода и мисля, че няма нужда.  Както вече писах, сложих отгоре вместо две майонези - една, която предварително разбърках с една кофичка натурална Активия(просто тогава нямах обикновено кисело мляко). Не съм завивала и с фолио. Пекох в началото на 150 градуса, програма само отдолу, но с перка(фурната ми има такава опция), след около 35-40мин превключих да пече отгоре и отдолу и вече си наблюдавах майонезата да стане оранжева.
А, също мисля, че за да ми се изпече добре свинското месо помогна и това, че направих пържолките малки и много тънки.

# 33
  • Мнения: 353
Направих рецептата за вечеря с две майонези, пържолките тънки и начукани, но добавих и към 20 мл вода, сложих и фолио в първите 20 минути, после още 20 до зачервяване моите мъже много го харесаха, определено това ще присъства в менюто ни, защото става много бързо и е много лесно, опитах картофите - невероятни бяха  Peace
Още веднъж благодаря за рецептата   bouquet

# 34
  • Мнения: 0
Ще я пробвам но си мисля че майонезата е в повече и калорийките също стават в повече. Може би ще пробвам с кашкавал.

# 35
  • София
  • Мнения: 786
Забравих да се отчета Simple Smile
правих го, много ни хареса, имах и гости и на тях им хареса Simple Smile
аз го правих с пилешки бон филенца, стана супер Simple Smile
мерси за рецептата   bouquet

# 36
  • Мнения: 99
Ще я пробвам но си мисля че майонезата е в повече и калорийките също стават в повече. Може би ще пробвам с кашкавал.
Ами разреди с кисело мляко. Но с кашакавал няма да е същото определено. Рецептата си заслужава да се прабва така както е дадена-много е вкусна Crazy

# 37
  • Мнения: 702
Рецептата изглежда много вкусна и лесна,точно за мен!
Утре ще я пробвам,но ме интересува на какви градуси се пече и колко време  горе долу,мисля да сложа фолио защото имам опасение,че ще ми изгори отгоре дакато стане напълно готово!
Благодарности на аторката за хубавата рецепта  bouquet

# 38
  • Мнения: 99
Бончил1 е обяснила за печенето няколко поста по-горе Peace Аз пък направих наобратното- като се запече майонезата покрих за кратко докато се доизпекат картофите Peace Моята фурна е бец вентилатор (не работи) и пекох на окло 220градуса (май можеше и на по-слабо но нямаше кой да чака....че бързахме да вечеряме)

# 39
  • Мнения: 38
Благодаря на авторката за рецептата!Аз също я направих и много вкусно се получи,много се хареса.

# 40
  • Мнения: 62
Е, така се радвам, че рецептата се е харесала. Относно печенето не се притеснявайте - пекла съм на всякакви фурни и никога не е загаряло без да е готово месото. В началото даже готвех на Раховец и имам спомен, че на 4 тогава я печах, сега съм с нова фурна и я слагам на 210-220 и никога не съм слагала фолио.
Това е лесна манджа и не й се претрисайте много - всякак става, освен сигурно ако много се изгори - слава Богу не ми се е случвало.
Да споделя, че като ходех на работа някога си я приготвях вечер късно в тавата - без да пека, слагах в хладилника и като се върна на следващия ден - бам във фурната и докато нахраня детето и се върне мъжо имах перфектно топло блюдо, въпреки че 40 мин. по рано съм била в офиса, гоцко а?

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ми се полу4и изобщо яденето Sad Отдолу зверски залепнаха картофите, като ги сипвах по 4иниите направо се сма4каха на пюре ooooh! Беше абсолютно безсолно и доста сухо, а сложих 2 майонези. Не знам какво обърках, но няма нищо общо с вашите успешни резултати. Ина4е на вкус не е зле, но едва ли ще повторя Sad

# 42
  • София
  • Мнения: 10 330
И аз да се оплача...заради тази рецепта едва не запалих къщата  #Cussing out (майтап, не се засягай). Фраснах тавата във фурната сутринта, нагласих таймера и градусите и излезнахме. Следобед към пет и половина се връщаме - таймера се счупили и яденето си се печеееееееееее. Как не се е овъглило - не знам. Само картофите бяха станали препечени отдолу, майонезата се беше полуизпарила заедно с лука (а което беше останало то него беше като пюре, полупопило в пържолките.) Месото се беше поизсушило, ама не и изгоряло. В крайна сметка си ометохме всичко, само дето картофите се отлепяха с длето от тавата и ни хареса.   Joy Сега обаче ме е шубе да повторя опита, дори и да вися до фурната. Ще поизчакам още ден-два и тогава.

# 43
  • София
  • Мнения: 9 517
рецептата е наистина страхотна, дори моето ситното, дето е толкова претенциозно, омете всичко, без лука, лука го изядох аз. Направих една тава и всичко отиде на обяд. Благодаря на авторката  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 202
Снощи имах гости и приготвих ястието. Всички го харесаха много. Благодаря за хубавата рецепта! Отгоре на всичко е и лесно и не изисква някакви особени умения...

Общи условия

Активация на акаунт