Да споделя моята най- .. рецепта

  • 25 023
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не е трудно, така като го чета ми се струва, че и вкусничко ще бъде. Мисля да пробвам. Може би още утре, защото пилешкото ми е замразено, а и сега вече имаме ядене... Wink HugБлагодаря на авторката. Hug

# 16
  • Мнения: 24
Оууу, чудно стана!
Аз смених майонезата с готварска сметана, но стана просто да си изядеш пръстите!
Господина и той омете чинията без забележки.
Бързо, лесно, вкусно! : ) Благодаря много на авторката за рецептата!   bouquet

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 21:11 от Katalinna

# 17
  • Мнения: 234
Какви подправки добавяте?

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Какви подправки добавяте?
Подправки не слагам - когато имам слагам топено сирене , става много хубаво Peace

# 19
  • Мнения: 234
Какви подправки добавяте?
Подправки не слагам - когато имам слагам топено сирене , става много хубаво Peace

На пилешкото филенце дали няма да му прилегне малко босилек и чесново брашно? Laughing

# 20
  • Мнения: 62
Сори за късното включване, но предполагам на всички ни е ясно как е  Rolling Eyes
Аз никакви подправки не слагам, даже е имало и сол съм забравяла. Тя майонезара си пуска върху лука, той пък в/у месото и всичко в/у картофите и да ви кажа доста добре се получава.
Радвам се че се е харесало на някого. Идеята да си споделим най-добрите рецепти никак не е лоша - така ще ни е по-лесно да бъдем добри домакини в кухните за мъжете си, а за дамите в обществото и к* в л-то не знам дали ще може да ни помогне форума Twisted Evil Blush

# 21
  • Мнения: 24
Какви подправки добавяте?

Къри и малко от подправката на MAGGI за пиле.
После всеки си сложи соев сос според вкуса.
Забравих да сложа сол  Embarassed, но после всеки си сложи.

# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Обещах ви, че ще направя ястието и ще ви споделя дали ми е харесало - е много ми хареса Wink.Ето това се получи, много вкусно:



Bilyana_z , благодаря ти , че сподели рецептата си с нас  Hug!

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Ястието е много вкусно и аз го знам от рускиня,но тя ме предупреди да смесвам 2 майонези с 2 кисели млека.И блюдото търпи вариации.Картофите могат да се комбинират и с тиквички с чесън и копър.

# 24
  • Мнения: 62
Много се радвам, че ви е харесало  и наистина изглежда супер  Crazy на снимката взех да преглъщам, ако не бях на детокс и аз щях да спретна едно.
Интересно звучи това за млякото, тиквичките и чесъна, мисля че и аз ще пробвам, особено с чесън идеята много ме привлича, благодаря   bouquet

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Има ли значение на каква температура ще се пече? newsm78

# 26
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мерси. Вече съм наясно. Wink

# 27
  • Мнения: 1 796
И ние вчера приготвихме тази вкусотия, много ни хареса  bouquet

# 28
  • Мнения: 150
Малко промених рецептата на авторката: вместо  пилешки гърди сложих малки пържолки от св. врат, които начуках добре, докато станат съвсем тънички.  Редувах по посочения начин продуктите, като върху шайбите лук сложих и пресни гъби. Двете майонези разбърках с една кофичка натурална Активия, защото прецених, че няма да стигнат да покрият навсякъде/тавата ми беше доста голяма/
Резултатът беше невероятно вкусно ястие!
А и най-важното за домакините - много лесно за приготвяне!
Благодаря за идеята  bouquet 

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Мммм, това и аз ще го пробвам, 4е любимият ми мъж днес пак не разбрал какво съм му поръ4ала и вместо бут4ета, ми купил бон филе, и от от това - окрехкотеното ooooh! Мисля, 4е ще стане идеално с картофките!

Общи условия

Активация на акаунт