Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
dariay, благодаря ти!  Hug
Съгласно правилата във форума не е редно да се публикуват лични мейли или банкови сметки. Ако се регистрираш ще мога да ти ги изпратя като лично съобщение. В случай, че не желаеш да се регистрираш можеш да ме намериш в скайп. Никът ми е същият.

# 46
  • Мнения: 7
Здравейте! Намерихте ли кой да занесе лекарствата? Аз живея в Хаджи Димитър и мога да ги занеса, тъкмо ще купя и малко храна! Пишете на лични, за да се разберем и адреса на който живее Радостин.

# 47
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Октоподче, за София винаги можеш да разчиташ на мен за превоз.

# 48
  • Мнения: 488
Какъв антибиотик са му дали?

# 49
  • Мнения: 369
По Великден ще си идвам в БГ и мога да пусна пощенски zапис със 200 лв. Пратете ми и сметката zа всеки случай, ще питам майка ми дали има толкова пари в момента, да ги преведе още сега, ако са спешни.

Кураж на Радо, има добри хора, които ги е грижа  Peace

# 50
  • Мнения: 488
Имам неотваряна кутия Форсид Солутаб 125 mg - антибиотик амоксициклин. Взела съм я с мен и ако е същия, или става / с разрешение на личния лекар /мога по обяд да го занеса на Радостин / работя в Х. Димитър /

# 51
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
ikr_mi , той е съвсем близо до теб, до мястото, където се видяхме.  Hug

# 52
  • Мнения: 3 634
Занесоха вчера лекарствата за Радостин и малко джобни за храна. AnetaH ми беше дала консумативи за у-ще и домашно сладко. Антибиотика, който са му изписали е Оспамокс.

Мис Лутър, имаш ЛС.

# 53
zdraveite vsichki tuk . Purvo iskam mnogo da blagodarq na rumi za vsichko tova koeto  pravi za men .Sad Malko sa horata kato neq . Blagodarq i na vsichki vas za podkrepata koqto okazvate . Kakvoto  i da kaja ... mi  se struva , che nqma da e na mqsto .
Blagodaren sum za vsichko . Da kakto povecheto ot vas kazvat az sum na 18  moga da rabotq , no rabotata na tozi etap mi spira vsqkakva podgotovka za VUZ . Vuv vseki edin moi izpit .- durjaven zrelosten ili kandidatstudentski  temite mi sa po nad 20  i e mnogo trudno da se raboti i da se uchi .. Zatova potursih pomosht . Rodnini nqmam nikakvi osven tozi brat za kogoto kazah  , no s nego otnosheniqta ni sa mnogo obtegnati .. Kolkoto do tova dali toi bi mi pomognal poneje mi e brat .....
Toi nqma tazi vuzmojnost . Stigalo se e do tam toi da iska ot men , a ne az ot nego . A i da imashe tazi vuzmojnost az ne bih mu q priel .
Sad
Shte utochnq , che maika mi pochina na 07.02.2007 g. a bashta mi na 12.08.2007 g.  Tova e za teb Rumi -poneje vidqh , che si pisala , che  e pochinala kato sum bil mnogo maluk Simple Smile
Blagodarq ti za vsichko ... Blagodarq za naema koito plati  .. malko mi e neudobno , che ti hodi da pravish tezi neshta , da se razkarvash taka zaradi men ,  no sum ti blagodaren . Razbiram , che si go napravila za da budesh sigurna , che vsichko shte otide po razpredelenie ,  no smqtam , che mojesh da mi imash doverie ili nai - malkoto kogato hodish  da vurshish tezi neshta   ,  vikai me pone za kompaniq . Simple Smile
Blagodarq otnovo na vsichki .. Ne moga da izkaja s dumi blagodarnostta si ,  no ako sega ste tuk da vidite kak igraq ... Az po princip sum strahoten tancior Simple Smile
igraq hip-hop predimno , no vladeq i rock and roll stil  kakto i samba rumba i cha-cha-cha Simple Smile Nqkoi put moje da vi pokaja .. Edin den kato vlqza s pravo v SU .. tova e moq mechta oshte ot 6 klas Sad i iskam da q postigna . hubav den jelaia na vseki edin ot vas ... Chovek  v takuv moment si kazva -da  - dobri hora vse oshte sushtestvuvat ... To tova e  i nai-vajnoto  da si dobur , velikodushen i mnogo uporit .. Az iskam edin den da pokaja na vsichki hora - na egoistite na  ravnodushnite hora na vsichki koito sa me potupkvali ili machkali ili na horata  bez surce i bez nikakvi ideali , che moga da trugna ot nishtoto , no da stigna vurha .. Zashtoto kakto i v pismoto si kazah ... Chovek trqbva da si znae cenata , no ne trqbva da zabravq , che sam si q opredelq .. No kakvato i da e cenata , chovek trqbva da bude sebe si predi vsichko .
Blagodarq ti Rumi ... Iskrenni blagodarnosti kum teb... Vsichki koito chetat tova .. Neka znaqt , che Rumqna e ne znam kakva silna duma da izpolzvam za tazi jena ... Moje bi velika .. Blagodarnosti i kum vas .. Vsichki v tozi forum .   Hubav den vi jelaia

# 54
  • Мнения: 3 634
zdraveite vsichki tuk . Purvo iskam mnogo da blagodarq na rumi za vsichko tova koeto  pravi za men .Sad Malko sa horata kato neq . Blagodarq i na vsichki vas za podkrepata koqto okazvate . Kakvoto  i da kaja ... mi  se struva , che nqma da e na mqsto .
Blagodaren sum za vsichko . Da kakto povecheto ot vas kazvat az sum na 18  moga da rabotq , no rabotata na tozi etap mi spira vsqkakva podgotovka za VUZ . Vuv vseki edin moi izpit .- durjaven zrelosten ili kandidatstudentski  temite mi sa po nad 20  i e mnogo trudno da se raboti i da se uchi .. Zatova potursih pomosht . Rodnini nqmam nikakvi osven tozi brat za kogoto kazah  , no s nego otnosheniqta ni sa mnogo obtegnati .. Kolkoto do tova dali toi bi mi pomognal poneje mi e brat .....
Toi nqma tazi vuzmojnost . Stigalo se e do tam toi da iska ot men , a ne az ot nego . A i da imashe tazi vuzmojnost az ne bih mu q priel .
Sad
Shte utochnq , che maika mi pochina na 07.02.2007 g. a bashta mi na 12.08.2007 g.  Tova e za teb Rumi -poneje vidqh , che si pisala , che  e pochinala kato sum bil mnogo maluk Simple Smile
Blagodarq ti za vsichko ... Blagodarq za naema koito plati  .. malko mi e neudobno , che ti hodi da pravish tezi neshta , da se razkarvash taka zaradi men ,  no sum ti blagodaren . Razbiram , che si go napravila za da budesh sigurna , che vsichko shte otide po razpredelenie ,  no smqtam , che mojesh da mi imash doverie ili nai - malkoto kogato hodish  da vurshish tezi neshta   ,  vikai me pone za kompaniq . Simple Smile
Blagodarq otnovo na vsichki .. Ne moga da izkaja s dumi blagodarnostta si ,  no ako sega ste tuk da vidite kak igraq ... Az po princip sum strahoten tancior Simple Smile
igraq hip-hop predimno , no vladeq i rock and roll stil  kakto i samba rumba i cha-cha-cha Simple Smile Nqkoi put moje da vi pokaja .. Edin den kato vlqza s pravo v SU .. tova e moq mechta oshte ot 6 klas Sad i iskam da q postigna . hubav den jelaia na vseki edin ot vas ... Chovek  v takuv moment si kazva -da  - dobri hora vse oshte sushtestvuvat ... To tova e  i nai-vajnoto  da si dobur , velikodushen i mnogo uporit .. Az iskam edin den da pokaja na vsichki hora - na egoistite na  ravnodushnite hora na vsichki koito sa me potupkvali ili machkali ili na horata  bez surce i bez nikakvi ideali , che moga da trugna ot nishtoto , no da stigna vurha .. Zashtoto kakto i v pismoto si kazah ... Chovek trqbva da si znae cenata , no ne trqbva da zabravq , che sam si q opredelq .. No kakvato i da e cenata , chovek trqbva da bude sebe si predi vsichko .
Blagodarq ti Rumi ... Iskrenni blagodarnosti kum teb... Vsichki koito chetat tova .. Neka znaqt , che Rumqna e ne znam kakva silna duma da izpolzvam za tazi jena ... Moje bi velika .. Blagodarnosti i kum vas .. Vsichki v tozi forum .   Hubav den vi jelaia

Според правилата на форума трябва да се пише на кирилица, затова "превеждам":

Здравейте всички тук. Първо искам да благодаря на Руми за всичко това което направи за мен. Sad Малко са хората като нея. Благодаря и на всички вас за подкрепата която оказвате. Каквото и да кажа... ми се струва, че няма да е на място.
Благодарен съм за всичко. Да както повечето от вас казват аз съм на 18 мога да работя, но работата на този етап ми спира всякаква подготовка за ВУЗ. Във всеки едни мой изпит - държавен зрелостен или кандидат-студентски темите ми са по над 20 и е много трудно да се работи и да се учи... Затова потърсих помощ. Роднини нямам никакви освен този брат за когото казах, но с него отношенията ни са много обтегнати. Колкото до това дали той би ми помогнал понеже ми е брат ...Той няма тази възможност. Стигало се е до там той да иска от мен, а не аз от него. А и да имаше тази възможност аз не бих му я приел. Sad
Ще уточня, че майка ми почина на 07.02.2007г, а баща ми на 12.08.2007г. Това е за теб Руми - понеже видях, че си писала, че е починала като съм бил малък. Simple Smile
Благодаря ти за всички... Благодаря за наема който плати ... малко ми е неудобно, че ти ходи да правиш тези неща, да се разкарваш така заради мен, но съм ти благодарен. Разбирам, че си го направила за да бъдеш сигурна, че всичко ще отиде по разпределение, но смятам, че можеш да ми имаш доверие или най-малкото когато ходиш да вършиш тези неща, викай ме поне за компания. Simple Smile
Благодаря отново на всички.. Не мога да изкажа с думи благодарността си, но ако сега сте тук да видите как играя ... Аз по принцип съм страхотен танцьор Simple Smile
Играя хип-хоп предимно, но владея и рок енд рол стил, както и самба и ча-ча-ча. Някой път може да ви покажа ... Един ден като вляза Право в СУ ... това е моя мечта още от 6 клас Sad и искам да я постигна. Хубав ден желая на всеки един от вас ... Човек в такъв момент си казва - да - добри хора все още съществуват... То това е най-важното да си добър, великодушен и много упорит.. Аз искам един ден да покажа на всички хора - на егоистите, на равнодушните хора, на всички които са ме потъпквали или мачкали или на хората без сърце и без никакви идеали, че мога да тръгна от нищото, но да стигна върха... Защото както и в писмото си казах ...
Човек трябва да си зане цената, но не трябва да забравя, че искам да си я определя... Но каквото и да е цената, човек трябва да бъде себе си преди всичко.
Благодаря ти Руми ... Искрени благодарности към теб .. Всички които четат това .. Нека знаят, че Румяна е не знам каква силна дума да използвам за тази жена ... Може би велика ... Благодарности и към вас .. Всички в този форум. Хубав ден ви желая. 

# 55
  • Мнения: 488
 Радостин, тъй като не мога да ти пиша лично, би ли имал нещо против Румяна да ми даде твоя адрес и тел., защото работя в Х. Димитър и бих могла бързо да реагирам,  ако има нещо спешно.

# 56
  • Мнения: 3 634
А сега и личния ми коментар:

Ради, благодаря ти за думите, но в случая аз съм един посредник между теб и хората, които се вълнуват от твоята история! Нищо велико не съм извършила защото, за да се плати една сметка първо трябват пари, а на гишето може да застане всеки. И понеже се разплащам с чуждите пари предпочитам да го правя лично. Още у вас ти казах, че ние ще подадем ръка, но ти трябва да оправдаеш доверието ни. В реалния свят това става с думи, а не с дела. Очкаваме от теб да си вземеш успешно матурите и да се явиш на кандидат-студентските изпити. След това ще ти съдействам да си намериш работа и тогава щедростта на съфорумците ще се насочи към някой друг. Както виждаш в най-голяма степен успеха ти зависи от теб. Желая ти да си силен, разумен и търпелив!

Още веднъж ти благодаря за милите думи, но в Благотворителния подфорум всички сме заедно в името на кауза. Персонална е само отговорността, а не щедростта.  Peace

# 57
Nqmam nishto protiv ... telefonut mi za kontakt Rumi da vi go dade , kakto i adresa ..
A na teb Rumi shte kaja , che da ti moje da si posrednik , no ti beshe tazi koqto se svurza s men tazi koqto mi protegna ruka togava kogato az naistina imam nujda .. A tova ne vseki go pravi ... i edin den kogato uspeq da postigna tova koeto iskam , az shte si kaja .. tova ne go napravih sam ... Radvam se , che jivotut mi me sreshtna s takuv chovek kato teb .
Blagodarq ti naistina .. Na teb trqbva zlatno surce da ti se dade ... Az shte uspeq ...  chovek ako ne mechtae i ako ne gleda da osushtestvi mechtata si .. to togava kakuv chovek e .. Az shte vlqza v universiteta i shte te vzema s men za da mi pomognesh v izbora na specialnostta ,  no ako me priemat s pravo oshte purvata godina az shte vlqza ..  Tova e moqta cel . Hranata , drehite - vijdash , che gi ostavqm vstrani .. Ne rabotq da - ostavam bez hrana mnogo chesto gladuvam po cql den -kato sum v uchilishte ili kato izlqza s priqteli az ne moga da pravq tova koeto te pravqt - da hodq na kino ili da izlizam sled uchilishte non stop zashtoto az zakusvam rano vkushti i vecherqm chak vecherta kato se pribera... No predpochitam da ostana gladen , no nauchen i podgotven za budeshteto . Kazvam tova za da vidish , che stigam do dunoto , samo i edinstveno za da osushtestvq mechtata si i da postigna celite si .. Moga da zareja vsichko - da pochna da rabotq oshte ot sega ... No tova znachi  da ostavq vsichko - da ostavq celite si mechtite si koito taq ot 12 godishen .. V 6-ti klas az stoqh pred portite otpred pred sofiiskiq universitet tochno na stulbite i si kazah - az shte mina prez tezi vrati edin den kakvoto i da mi kostva tova .. Togava go kazah zashtoto samata sgrada mnogo me vduhnovqvashe .. Seshtam se , che si kazvam male kolko e golqmo .. Oshte togava znaeh , che e edinstvenoto priznato VUZ v stranata vupreki , che e na 1001 mqsto Simple Smile
sred klasaciite . Bashta mi pieshe mnogo ,  postoqnno bieshe men i maika mi  . Jiveel sum v kushta ot plet na 65 godini . Maika mi raboteshe na 3 mesta , bashta mi roveshe iz kofite , no vupreki tova moga da kaja - da imal sum semeistvo koeto me e obichalo  i tochno tova ne me e napravilo nqkakuv narkoman , prestupnik illi poboinik .. Az se pouchavah ot greshkite na bashta si i vinagi sum si kazval , che ne iskam edin den da rovq v kofite ne iskam da sum piqnica ne iskam da biq jena si iskam tochno obratnoto iskam da uspeq i da buda chovek ... Moje bi ako vsichko v jivotut mi ne se beshe sluchilo taka az nqmashe da sum tolkova otgovoren  , nqmashe da buda chovekut koito sum dnes .. I vsichko koeto kazvam , moje bi ne e vqrno ... No takava e istinata za men .. ima edna prikazva sled vsqko zlo idva dobro
Veche prekalih s pisaneto .. Hubav den jelaia na teb Rumi i na vsichki tuk .. Mili komplimenti bih ti pravil postoqnno , no razbiram , che ti iskash ot men da uspeq .. az iskam tova i to shte stane .. Edin den kogato ti trqbva advokat za neshto .. nadqvam se za hubavo vupreki , che advokatite za hubavi neshta ne se vikat .. da znaesh , che drugi advokati osven men nqma i men da potursish Simple Smile  uspeshen den na vsichki tuk .. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 620
radostin , знаеш ли и аз учих в 26 СОУ преди много години. СУ то ме прие от раз, при теб ще е така Peace Като те чета и изпитвам радост и гордост, постигнал си себе си Hug това не го могат дори хора на възраст

# 59
  • Мнения: 624
Радостин, желая ти от все сърце да постигнеш мечтата си и това да ти даде тласък за следващата!  Hug  Радвам се, че има такива качествени и борбени млади хора като теб!
Ще успееш, сигурна съм в теб!
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт