Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Здравейте! Днес  се видях с Радостин. Изглеждаше ми добре, но кашляше. Дано по-скоро оздравее Simple Smile. Занесох му някой неща за хапване. Много ми е мъчно, че за Велик ден ще е сам! Ние тогава няма да сме в София иначе с удоволствие бих  го поканила в къщи. Разговаряхме мн малко, но ми направи добро впечатление. Желая му успех и дано го приемат право в СУ!!!!!!

Приятен ден на всички!

# 61
  • Мнения: 3 634
jelibg, благодаря ти, че намери време да го посетиш днес!  Hug

Получих в сметката 100лв и веднага платих тока за февруари - 75,99лв - квитанция.

Актуализирам неплатените сметки: 110.58 (ток за март), налични 24лв.

Бих желала отново да благодаря на всички вас! В началото на седмицата имаше неплатени сметки за 406,09лв. Знам колко е трудно в този момент навсякъде, но заедно накарахме една майчица да бъде по-спокойна там където е. Flowers Rose
 

# 62
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Идеята за гости по празниците е супер, аз също бих поканила Ради на гости, но малко след празниците са предварителните изпити в СУ и предполагам, че той ще иска да се готви.  Peace

# 63
  • Мнения: 3 634
Утре Радостин ще дойде до работата ми, за да му дам ризи и блузи подходящи за пролетта. Също така една колежка му е купила скромен великденски подарък - 6 стъклени чаши за безалкохлно и покривка. Ако някой иска да се види с момчето срещата ще е по обяд.  Hug

# 64
  • Мнения: 7
Къде е срещата?

# 65
  • Мнения: 3 634

Пред НДК, но не сме определили точен час защото работя наблизо и мога да изляза по всяко време. Радостин ще приключи с у-ще по обяд и ще дойде после.

# 66
Днес внесох по сметката на Руми 50 евро.Дано успее да плати нещо от належащите плащания.Предполагам, че сумата ще е по сметката й в понеделник.Изпратих по един ТИР  чанта с дрехи.Нека ги прегледа Радостин и да ползва, каквото може.Камионът ще е в София не по-рано от понеделник.Ще имам ангажимент да дам координати от където може да се вземе чантата.Имам и зимни якета, които не можах да добавя, че ги занесон на химическо чистене.В момента не са необходими и ще ги изпратя при първа възможност.

# 67
  • Мнения: 3 634
Благодаря ти, dariay!
В сметката от вчера има още 40лв.  Hug

# 68
За Радостин

Идея за облекло за бала.
От моя авитуриенски бал всички си спомнят как беше облечен само един наш съученик.Бяхме випуск от около 160 човека.Момчето дойде облечено в народна носия от разложко- бански регион.И след 20 години още го помним.Помисли си.Може да ти хрумне нещо оригинално.Обичаш да танцуваш.
Пожелам ти да успееш да реализираш всичките си мечти.

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте ,  Руми ние се разбрахме с теб за срещата в понеделник  , но за час не се уточнихме .
Аз ще свърша училище към 12 и 30 и да кажем , че към 13 и 30 ще съм на НДК и ще ти звънна да се видим.
Желая ти много слънчев уикенд . И ще се чуем  в събота или неделя .
Много поздрави и БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 634
Довечера по БТВ в "България търси талант" ще излъчат епизода, в който на кастинга се е явил Радостин.

# 71
  • София
  • Мнения: 787
Изпуснах началото на снощното предаване, а после не видях Радостин. Дали участието му е било в началото?

Октопод с рокля, мога ли да помоля за банкова сметка на лични? След великденските празници ще мога да преведа малко ...

# 72
  • Мнения: 3 634
За съжаление аз също изпуснах началото на предаването.

Макар и все още в процес на обсъждане искам да благодаря на Moon Walk, че ще заведе Радостин на традиционния абитуриентски бал на сираците, който е под патронажа на Президента.

Също така бих желала да обсъдим нещо. С парите, които получих до момента ще платя последната сметка за ток. Благодаря ви за щедростта и за желанието да постъпят по сметката още пари за Радостин. Въпросът ми към всички вас е какво да правя с тях? Имам няколко запитвания на лични за куверта за бала. Ако трябва да съм практична предпочитам да задържа средствата за наем и консумативи. От друга страна не ми се иска Радостин да пропусне абитуриентския бал. Мисля, че ще е най-правилно всеки да си каже мнението и да решим заедно какво да правим с парите. Peace

Lindt, имаш ЛС.  Hug

# 73
  • Мнения: 4 195
Аз, без да съм се включила все още финансово, но имам при мен 12 сладура като Радостин, където отива всичко, което мога да отделя, ще кажа само, че всеки от нас е получил бала, който иска - къде по - трудно,къде по - лесно, аз също сама плащах бала си, понеже съм полу сирак и майка ми нямаше възможност, но бала е незабравим, ако може да го направм и на Радостин незабравим, какво по - хубаво.
Ние в ЗЖ също имаме двама абитуриенти тази година, и въпреки трудностите, които изпитва проекта и огромните ни финансови затруднения, бал ще им осигурим с цената на всичко, защото тези деца са пропускали цял живот тези прекрасни моменти, или ако са им организирани такива, те никога не са били персонални, винаги са били групови - групови рожденни дни, групови юбилеи, групово завършване и тн - вечно групови, къде остава индивидуализма им тогава, къде остава онова, което ги формира като личности и индивидуалности, без което ен могат да се справят Tired
Бих искала да поканя Радостин и при нас в ЗЖ, поне да се запознаем, за съжаление аз излизам от строя за известно време поради здравословни проблеми, но веднага ( към края на Април ) щом се върна, ще организирам идването му при нас и да видим ние как можем да му помагаме от тук насетне Hug

# 74
  • Мнения: 860
Октопод с рокля платени ли са вече всички належащи и спешни плащания - ток, наем, вода никъде не видях да има за плащане Rolling Eyes?

Моето мнение е, че бала е един път и Радостин трябва да присъства на него /въпреки ненормално високия куверт/, аз също обмислям варианти отново да помогна финансово. Предполагам и други ще се включат, права е Moon Walk напълно съм съгласна с мнението й. Идеята за народната носия много ми допадна - чак взех да съжалявам, че не съм била аз така на бала, но моето минало заминало....сега той е важен.

За костюм, какво стана намерили се вече? Или още се търси? Rolling Eyes


И да попитам още нещо има ли още нужда от чаршафи и хавлии?

Общи условия

Активация на акаунт