Отговори
# 180
  • Мнения: 9
Аз спирам да пиша наистина
Виждам само , че  смисъл няма
Смисълът сега е
да върна тези пари и аз ще го направя
Който иска да проверява
в сайта на саве дари - на
може да го види веднага щом си получа пенсията
както и всеки един месец от тук натам
когато върна всички пари  то ще се види
защото няма да спра /... и след това ще го правя
Хубава вечер
на всички желая и съжалявам
но не търся съжаление
Просто ще поправя това което смятам ,че трябва да бъде поправено .
Вие ме съдете
и с най-жестоката си присъда ако искате.
Това какво знам и какъв ще стана един ден
си е лично моя работа и едно действие би могло да бъде повторено
, но от това действие човек би се поучил от всичко.
Надявам се един ден наистина да ме видите по новините , но не с лошо ,
а с нещо хубаво.!!!
Сега съм на 18
грешки ще направя още
всеки прави грешки... Но като тази никога не бих повторил
Не го пиша за да може някой да ми повярва ... Пиша това което мисля ...
Довиждане

# 181
  • Мнения: 9
Нека бъде google
Wink

да телефонът ми може да се телепортира когато аз му кажа
...
..
.
.
Безмислено е наистина
Злоупотребил съм да ...
Но вие така ме обсъждате  все едно никой от вас не е грешал през този живот и никой от вас никога н е е
злоупотребявал с дадено нещо
И моето злоупотребение не е било замислено
Просто както казвате повечето психиката на човек се променя когато има пари ..
Не е оправдание за постъпката ми , но е и вярно
............
Ако на някой имам нещо да казвам това са Румяна и Наталия
 С екипът на саве дари- на се разбрах.
На тези две жени дължа много
и един ден ще върна това което те ми дадоха

 и  НЕ само финансово
но и  морално
Дано един ден наистина ме видите по телевизията , но в този момент да се гордеете с мен
Весели празници желая на всички тук

# 182
  • Мнения: 3 634
Поради идиотски стеклите се обстоятелства в една друга тема Наталия сигурно няма да се включи тази вечер. Ще приключа така, както започнах...

Скъпи приятели,
Преди 2 седмици заедно с вас се опитахме да помогнем морално, емоционално и финансово на едно момче изпаднало в тъжна и затруднена ситуация. В много кратък срок събрахме необходимите на първо време средства и Радостин получи това, което признавам не очаквах в началото. Имах своите съмнения за искреността на разказа му, но се укорявах за своята мнителност и се постарах да отдам време и внимание на това момче доколкото ми е възможно.

Всички бяхме свидетели как лъжата беше разкрита и по какъв начин един човек, който спечели възхищението ни, изгуби достойнството си. Сега можем дълго да разсъждаваме за това какви са били мотивите му, виновна ли е средата, заслужава ли втори шанс и т.н. От темата е видно, че никой не се е държал с него по начина, който Радостин цитира или съзнателно да го е нагрубявал. В разочарованието ни има болка, но не и агресия. Празните слова не могат да замаскират фактите и неговите признания, че съзнателно ни е дал невярна информация за доходите си. Изводите всеки ще направи за себе си, а Радостин се надявам да се поучи от грешките.

Благотворителния подфорум е място за хора с щедри сърца, но е крайно време да покажем, че не може да се злоупотребява вечно. Ето защо аз предриех мерките, за които ви споменах. Силно бих желала следващия, който се обърне с апел за помощ да знае, че със същия хъс с който се борим да подобрим нечий живот, можем и да търсим отговорност за нарушенията. 

Благодаря на всички, които макар и силно разочаровани ще продължат да подкрепят инициативите тук! Намерих много нови приятели в тази тема и си припомних защо мога да разчитам на старите. Заключвам!  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт