Asi / Гордата Аси - 16-та тема

  • 34 220
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 334
Ако се чудите защо подписът ми е на непознати лица, казвам. Днес свърших първия сезон на Elveda Rumeli (Сбогом, Румелия) и с ръка на сърце казвам, че ги поставям наравно с "Аси". Толкова се смях на този сериал, толкова плаках, толкова се ядосвах... такива емоции, такова чудо... Shocked Shocked Онзи Толгахан, за когото ви споменах, е именно този в подписа ми - е, с мустаци, ама... Laughing
Много ви моля, не ме линчувайте... просто така ме трогна този сериал, че... чувствата бушуват в момента. newsm51

# 31
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Oooo, Матичка, липсваше ни! Радвам се, че се завърна Hug

Бях помолила за линк Rolling Eyes глас в пустиня ....

Лин, на клипа е точно Нериман във вихъра на танците.


# 32
  • Мнения: 1
Ако се чудите защо подписът ми е на непознати лица, казвам. Днес свърших първия сезон на Elveda Rumeli (Сбогом, Румелия) и с ръка на сърце казвам, че ги поставям наравно с "Аси". Толкова се смях на този сериал, толкова плаках, толкова се ядосвах... такива емоции, такова чудо... Shocked Shocked Онзи Толгахан, за когото ви споменах, е именно този в подписа ми - е, с мустаци, ама... Laughing
Много ви моля, не ме линчувайте... просто така ме трогна този сериал, че... чувствата бушуват в момента. newsm51
[/ quote]    Наскоро гледах този артист в една ром комедия-The Goal of my life и беше супер-но Мурат повече ми харесва-то аз си падам по мургавелници- smile3521

# 33
  • Мнения: 164
Тинче   bouquet за новата темичка

Да си призная и аз гледах спорта по Пробг, този русичкия въобще не ми прилича на Демир, а по-скоро на Аслан  Joy НО това не е този, който приличал на Мурат. Преди спортните новини приказваха нещо за изборите и си включиха пряко от някъде си и ... се появи един техен репортер Денислав еди-кой си, с черно палтенце и шалче, увито около врата. Честно,  в първия момент можеш да се заблудиш, че е наш Демир.

===

забравих да напиша за анкетата - гласувах с4 опция. Че чета в очите, така е, ама не изпускам и другите неща като жестове, мимики, стойка и пр.


Последна редакция: нд, 15 ное 2009, 21:04 от kroni_m

# 34
  • Мнения: 295
Това е от 44 серия, а за по- напред са ти от дясно в списък

http://www.youtube.com/results?search_query=asi+44+english&s … ch_type=&aq=f

# 35
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Това е от 44 серия, а за по- напред са ти от дясно в списък

http://www.youtube.com/results?search_query=asi+44+english&s … ch_type=&aq=f

Мерси, Ивче  newsm51

# 36
  • Мнения: 0
Ето ме и мен в новата тема.
Моля, добавете ме към феновете на първа страница.

В анкетата гласувам с първа опция, но с едно уточнение. Наред с погледа и всичко останало в поведението на човека изразява това, което му е в душата. Но моя си мъж го чета първо по погледа. Достатъчно добре го познавам, пък и той е много пестелив на думи и обяснения.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 334
Ето ме и мен в новата тема.
Моля, добавете ме към феновете на първа страница.
Добавенка си, мила.  bouquet  bouquet

Shakira Sanz, Толгахан играе много лудо в тоя филм, много му се радвам. Всъщност, заглавието е грешно преведено от турски на английски - трябва да е "Любовен капан" или нещо подобно. А момчето няма актьорско образование, но е голям хит в Турция - точно като Мурат. Но... той тепърва пробива. Hug

Момичета, аз утре съм на училище рано-рано и пак имам 3 теста, така че си лягам. Обичам ви и ви цунквам! newsm51 newsm51

# 38
  • Мнения: 116
УСПЕХ !!!

# 39
  • Мнения: 0
 newsm51 Тинче, благодаря!
Успех на тестовете!

# 40
  • Мнения: 122
Тази вечер е нещо много тихо  newsm56

# 41
  • България
  • Мнения: 9
Здравейте, благодаря за новата темичка. В анкетата гласувах с първата опция, защото мъжа ми ми е толкова познат, като прочетен вестник и във всеки един момент с поглед или жест занам за какво иде реч. То май всички жени така правиме, нали все пак нашият пол са доказали учените, че имаме шесто чуство. Но за разлика от нас мъжете четът, точно като Демир. Разбрали не разбрали те все знаят

# 42
  • Мнения: 76
Тази вечер е нещо много тихо  newsm56

Тихо е щото утре се очаква нова серия, което значи буря  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 26
Запис и от мен в новата тема!

# 44
  • София
  • Мнения: 2 423
Гласувах с друго. А то е че вече не искам да поглеждам в очите на моичкия защото това което искам да видя там няма да го има. Ми какво съм се размечтала и аз то тия филми явно ми идват в повече.

Сега сериозно-гласувах с друго защото все ми се ще като погледна в очите на моичкия да видя нещо ново и непознато нещо което отново да ме върне в дните на бурните младежки страсти и безразсъдство. Нали знаете надеждата е нещо което никога не си отива от човека.

Общи условия

Активация на акаунт