Asi / Гордата Аси - 16-та тема

  • 34 227
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 295
наздраве винаги cheers

# 736
  • Мнения: 122
аз пък съм от нетърпеливите  Blush и си умирам вече от любопитство  Whistling

имах една преподавателка която ми казваше " твойта работа е мъж го искам, сега го искам , гол да е "   Whistling

# 737
  • Мнения: 198
И аз имам нещо за вас ,ама ще го просна направо в новата тема да не пренасяме само багажи. Mr. Green Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

усещам, че ще е нещо сърцеразтупващо

Ами колкото са ми позволили сценаристите,то ако бяхме ний на тяхно място къде,къде повече щеше да е материала,ама на толкоз. Mr. Green

# 738
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Gabie, nani_na, ninori, Goni, mama i4e, toniak, galina_malina, vihar, И.Д.Х., palomino, bena-bela, adenceto11, wergi456, lina_4, kroni_m, Драги ми господине, npackoBka, kotakova48, jeyda, viki_17, lily55, evpetkova, tera_101, jilka, vilitodi, Svetlasim, rina-rina (+ 6 Скрит/и) и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Ако всички се включат, ще преполовим и следващата тема.

# 739
  • София
  • Мнения: 375
нова тема

айде да видим Галя какво ни е приготвила

# 740
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Еми тогава-наздраве. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 0
Наздраве мацки. За скублата Мелек няма да си губя времето. Керим и дефне са пример за това как една двойка, която прибързва къде стига в последствие макар да не е задължително винаги и при всички като тях да става както стана при тях, то си зависи най-вече от хората. Тук и двамата са виновни кой преди кой след това, моето вждане е, че всеки се издъни по един или друг начин. На Керим не му прави чест това , което стри с онази Дора, за която не желая да коментирам. За много от нещата в които Керим обвини Дефнето си има право но не това е начинът, ти който се имаш за по врял кипял абе по опитен да постпваш в дадената ситуация по този унизителен за него казвам за него начин сещате се защо предполагам. Аз смятам, че един истински мъж трябва да се самоконтрулира, да владее всичко в себе си, като се започне от мимиките на лицето му до желанието му да бъде в леглото с друга жена освен със свята това е. Само дето нямям представа дали съществуват тактва изобщо. На Демир му е много трудно да си каже открито какво мисли и чувства, претендира, изисква но за да получиш трябва и да дадеш заслужава си всичко на което Аси го подлага даже му е твърде малко според мен разбира се. Извинете прекалих Лека нощ и да сънувате хубави неща ЧАо.

# 742
  • Мнения: 0
Gabie, nani_na, ninori, Goni, mama i4e, toniak, galina_malina, vihar, И.Д.Х., palomino, bena-bela, adenceto11, wergi456, lina_4, kroni_m, Драги ми господине, npackoBka, kotakova48, jeyda, viki_17, lily55, evpetkova, tera_101, jilka, vilitodi, Svetlasim, rina-rina (+ 6 Скрит/и) и 16 Гости преглежда(т) тази тема.

Ако всички се включат, ще преполовим и следващата тема.
Ако включите всички алкохолни бутилки които съществуват наместо да коментирате сериала със сигурност ще я презполовите. Поне последните 4 страници само това сте правили.

Общи условия

Активация на акаунт