“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема №6

  • 33 107
  • 751
  •   5
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Вторият сезон на криминалната драма – „Есента на демона“, ще прикове вниманието на зрителите с нови мистични загадки и най-високо продукционно качество
Стартира дългоочакваното продължение на един от най-успешните български сериали – „Дяволското гърло“. Новата история носи името „Есента на демона“ и е първата телевизионна поредица, спечелила престижното отличие „Златна роза“. Тя ще впечатли публиката с интригуващ сюжет и най-високо продукционно качество. Вторият сезон на криминалната драма ще постави героите пред серия мистериозни криминални случаи и тежки престъпления, разиграващи се на фона на величествения и мистичен град Велико Търново. Предстоящият сезон на филмовата продукция затвърждава стратегическия ангажимент на Нова Броудкастинг Груп да подкрепя развитието на българското филмопроизводство и да го представя на международния пазар.

„Есента на демона“ ще събере отново любимите герои Мия Язова и Филип Чанов, в чиито роли влизат изключителните актьори Теодора Духовникова и Владимир Карамазов. Този път двамата полицаи ще трябва да разплетат сложна мистерия, която се крие зад редица убийства в един от най-красивите български градове. В продължението на криминалната драма зрителите ще могат да проследят разследване, изпълнено с много мистика от езотериката и българската история, постоянно напрежение, провокации и изненадващи разкрития.  
В новия сезон на сериала участие взимат едни от най-обичаните и талантливи български актьори. Към главните герои ще се присъединят Димо Алексиев, Мариан Вълев, Ирмена Чичикова, Асен Блатечки, Рая Пеева, Христина Апостолова, Веселин Петров, Александър Тонев, Тони Наумовски и други.
Завладяващият сценарий е дело на Иван Спасов, а режисьор на „Есента на демона“ е Павел Веснаков. Продуцент и на втория сезон на сериала е Евтим Милошев и продуцентска компания Dream Team Group.



# 1
  • Галифрей
  • Мнения: 4 161
Благодаря за новата тема!! ❤❤

Гласувах за Филип,Дора и Илчев. Никога не съм ги подозирала, никой от тях не е.

# 2
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Аз съм си с теорията от първи епизод - нещо от миналото на Мия е, свързано с него и с нея.
Категорично съм изключила Филип, директорът и Харитонов.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 934
Благодаря за темата Merri Hug

Гласувах първо за кмета, после се чудих, че цялата полиция не ми влиза в заподозрените, но отметнах само Мия и Филип Grinning

# 4
  • Мнения: 467
Благодаря за темата. Изключвам Мия, Филип, Харитонов.
Също и някой свързан с миналото на Мия.

# 5
  • Мнения: 105
Благодаря за темата и анкетата Simple Smile
Аз пак с моята предубеденост си се чудя: не е ли странно да вилнее сериен убиец в града, а Десподов да предполага, че е отвлечена за откуп Confounded

# 6
  • Мнения: 4 588
Филип, Мия и Грудев са моите най-незаподозрени Grinning

И ще се накефя, ако накрая се окаже жена Joy

# 7
  • Мнения: 144
На мен три възможности са ми крайно недостатъчни, тъй като вече съм изключила повечето. Все още не знам кой е убиеца, но за мен категорично не са: Мия, Филип, Илчев,  Харитонов, Заимова, Десподов, Професора, Дора, Грудов.

# 8
  • Мнения: 2 129
Следя ви и благодаря за новата тема. Изключвам Мия, Филип и Харитонов.

Подозирам Илчев, Фичето или някой, свързан с директора, примерно негов син, който още не сме виждали.

Дано не е директорът, много прозрачно ще е. Надявам се да са завъртяли някак и да ни изненадат

# 9
  • Мнения: 195
Мерси за темата! 😘Гласувах за Мия,Фифо иииии ИЛЧЕВ! Хора,това е топ образ- не го давам за убиец! Според мен ще се развихри и дори може да детронира Грудката. Харизанов ще заеме мястото на Тороманов и ще се вземат със Заимова😉.
  Духовникова споменава в интервюто,че Мия връща към живота Филип. Супер! Няма да умре!

# 10
  • Мнения: 31 226
Изключвам доста хора аз. Вече писах кои само подозирам.

# 11
  • Мнения: 105
В новото промо Харитонов казва, че според писмото момичето е усетило Възнесението Господне - тоест е правила опит за самоубийство?!? Ако е така, защо Десподов за първи път вижда и чува за това писмо Confused

# 12
  • Мнения: 2 486
Благодаря за новата тема!
Гласувах само за Филип, защото не видях, че има опция да изберем повече от един. Категорично според мен Демонът не е:
Филип, Мия, Тороманов, Заимова, Грудев и Харитонов.

# 13
  • Мнения: 1 746
Благодаря за темата и анкетата Simple Smile
Аз пак с моята предубеденост си се чудя: не е ли странно да вилнее сериен убиец в града, а Десподов да предполага, че е отвлечена за откуп Confounded

В отчаянието си се надяваше да е това. Просто не сте се задълбочили в изживяването му, нищо странно няма.

# 14
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Благодаря за новата тема!
Гласувах само за Филип, защото не видях, че има опция да изберем повече от един. Категорично според мен Демонът не е:
Филип, Мия, Тороманов, Заимова, Грудев и Харитонов.
Има опция да си изтриеш гласа и да гласуваш наново.

Общи условия

Активация на акаунт