Asi / Гордата Аси - 16-та тема

  • 34 218
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
За анкетата гласувах,че вярвам на други знаци.Признавам си, не съм от хората който четат по очите,ръцете и т.н,за мен са важни действията и жестовете,който той прави за мен. newsm03

didisto личи си че ни си гледала филма напред,защото щеше да знаеш,че Демир гледа къщичката над главите им,защото там е дъщеричката им.Така,че причината е съвсем различна от досада. LaughingА Мурат дали ще е с Туба или Бурчин ми е все тая,щом не е с мен. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 334
И аз гласувам за първата опция. Винаги първото нещо, което гледам в срещуположния пол, са очите. Баба се шегува, че обичам все светли - има такава тенденция, но... не е така. Гледам очите, тъй като, както казва народът - "Те са прозорецът на душата!" Ако не можеш да разбереш един човек по израза на очите, значи не го познаваш, не познаваш душата му. А и... е наистина интересно, когато без думи, а само с един мимолетен поглед, разбираш няколко неща за другия, а другите гледат странно и недоумяващо. hahaha hahaha

# 17
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 newsm10galka05, снимките, които си пуснала в 14 тема, са СУПЕР! Точно това търсех.

# 18
  • Мнения: 295
Мурат дали ще е с Туба или Бурчин ми е все тая,щом не е с мен. Mr. Green

 newsm10

# 19
  • Мнения: 198
Да ви кажа гледам спорта по ПроБГ,ама аз ли не съм добре с очите или тоз младеж е на светлинни километри от наш Мурат! #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Някой да каже от колко часа са новините по ПроБг.  newsm47
С тия снимки на Галка  не знам как ще спя довечера. Crazy
Мокър и облечен в черно - думи нямам.  Crazy

Да ми дадете един линк в youtube от който гледате сериите напред.
Не знам дори до коя серия сме по турската номерация. Предварително благодаря   bouquet

# 21
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Хммм, включих се и аз на финала. Но момчето е русоляво и с доста по-различна визия.
Да не би да става дума за друг човек? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 0
[quote author=t1n43t0  Но... принципно, аз лично никога не съм говорила за връзка между Туба и Мурат - харесват ми като двойка, ще са добре изглеждащи и в живота, но аз Бурчин я понасям (не чак харееееесвам, но ми е симпатична) и нямам нищо против нея. Не обичам да се меся в личния живот на хората (пък било и те да не знаят за това), както и да се месят в моя. Wink
[/quote]
Браво Тинче   bouquet Най-млада си но най-разумно говориш от всички Peace

# 23
  • Мнения: 56
Браво,Тинче за новата тема.!!!  bouquet
Гласувах за N:2,защото наистина не съм сигурна да ли мога да чета по очите,както и Демир не-можа да прочете по очите на Аси.

А м/у Мурат и Туба  да ли е имало нещо никога не ще да разберем.Не харесвам изобщо Бурчин,  не мие направила нищо,но немога да я понасям.    #2gunfire

# 24
  • Мнения: 198
Хммм, включих се и аз на финала. Но момчето е русоляво и с доста по-различна визия.
Да не би да става дума за друг човек? Rolling Eyes

Друго логично обяснение нямам! ThinkingЗащото този няма нищо общо с Мурат,ама абсолютно нищо. no no no

# 25
  • Мнения: 127
На един от клиповете от предишната тема,където се мятат в басейна,не е ли Нериман с дънки и с оголено коремче,тресящо се отгоре Grinningиграе заедно с Гонджа до басейна?
А в клипа след свадбата на Аслан мисля ,че Аси е начело на хорото и я е прегърнал Демир.Ама може и да се бъркам.
Тия май играят право хоро.

# 26
  • Мнения: 1
Цоп-бълбук,бълбук и аз в новата ни темичка!Нещо пак гледам обсъждате Светата троица-Туба-Мурат-Бурчин!Да си кажа и аз-те щом досега не са се залюбили официално-вече е късно -разделиха им се пътищата и Бурчето,която на мен ми е симпатична си спинка сега до Муратчо!А ако Тубата не го е нападнала някоя нощ Joy докато още са снимали заедно -е тва си е неин пропуск и лично аз ще я смятам за патица ! Animal ChickenТя ако е пробвала -той никога няма да е върне smile3521 -все е щял да намери начин!Но както казват-историята мълчи за тези събития! newsm50

# 27
  • София
  • Мнения: 2 423
Привет момичета само да ви кажа че няколко дни нито нет нито комп в службата и за това ме няма. Надявам се утре да са се прооправили нещата.
Целувки.

# 28
  • Мнения: 295
Мата, липсваше ни много Hug

# 29
  • Мнения: 1
Хоп и аз тук!
Аз гласувах за това че чета по очите. Жестовете говорят много, а очите най-много. Мога да говоря най-вече за човека до мен когото познавам, а не за всички под общ знаменател. За това тъй като гледаме филма АСИ вече трети месец смятам че познавам Демир - героят от филма а не мъжа - и за това взех отношение в миналата тема че в очите му има мното топлина и любов. А мойто вкъщи мога да го позная кога не е искрен и обратно, когато е ядосан а се опитва да го скрие и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт