Asi / Гордата Аси - 16-та тема

  • 34 226
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Здравейте на всички.Искам да благодаря на Галка дето е качила снимки в предната тема на стр.49 от които си личи че наште герои все пак са седяли на една маса да пият кафе макар че са на различни снимки защото вече се бях притеснила че има нещо нередно в тях. Mr. GreenГласувах с първата опция но искам да кажа че гледам и по други признаци въпреки че си знаеме и кътните зъби.Забравих да кажа че и на Морганчето ми хареса клипа-песента е трепач.

# 46
  • Мнения: 0
Ако се чудите защо подписът ми е на непознати лица, казвам. Днес свърших първия сезон на Elveda Rumeli (Сбогом, Румелия) и с ръка на сърце казвам, че ги поставям наравно с "Аси". Толкова се смях на този сериал, толкова плаках, толкова се ядосвах... такива емоции, такова чудо... Shocked Shocked Онзи Толгахан, за когото ви споменах, е именно този в подписа ми - е, с мустаци, ама... Laughing
Много ви моля, не ме линчувайте... просто така ме трогна този сериал, че... чувствата бушуват в момента. newsm51
Тинче, може да си го гледала вече но Толгахан беше гост на шоуто на Беяз по случай премиерата на новият му игрален филм 'Aşk Geliyorum Demez'  който за първата си седмица/или само за 3 дена/ откакто е по кината е гледан от 66 хил. зрители. Направи ми много добро впечатление. Ако не си го гледала може да го гледаш тук http://www.youtube.com/watch?v=wKL8pr2Bb5M а тук има превод на шоуто http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441978.495.

# 47
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
jasemin,  newsm10 newsm51 Успях! Много ти благодаря!

# 48
  • София
  • Мнения: 375
опс тук съм, гледам не съм изпуснала много, нещо сте тихи и кротки Thinking

аз гласувах с опция едно, но имам да допълня... знам какво мисли като го погледна в очите, въпрки че е с очила.....
но не съдя само по тях...има много други неща, които са важни, а именно постъпките, държанието, маниерите....

аз съм на принципа - не ме слушай какво ти говоря, а ме гледай какво правя....

щото аз съм цапната в устата и обикновено скоростта на приказките ми е доста по-бърза от тази на мисълта....но не винаги мисля това което казвам,  за в момента може, но то се дължи, я на адреналин, я на бяс, така че действията и постъпките са по-важни от всичко...

като се ядосам на моя мъж и в очите ми не свткавици, ми огън способен да изпепели цял град прехвърча, но това не значи, че не го обичам, просто моментна слабост - всеки човек я притежава Mr. Green

а тоз мокрия с черната ризка, дето се мотае в предните страници, искам да си го прибера в нас, притеснявам се, ще вземе да измръзне момчето Crazy Crazy

Мата, къде се губиш, вече две теми те издирвам, домъчня ми за теб Hug

# 49
  • Мнения: 8
Морганче,все едно си описала мен. Mr. GreenСъщата съм като теб в това отношение. Laughing
С две думи "огън момиче.Да не си и ти Овен като мен?
Защото ако е така то и този изпепеляващ поглед на Демир си има вече точно обяснение и то е: зодия Овен. Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 375
Морганче,все едно си описала мен. Mr. GreenСъщата съм като теб в това отношение. Laughing
С две думи "огън момиче.Да не си и ти Овен като мен?
Защото ако е така то и този изпепеляващ поглед на Демир си има вече точно обяснение и то е: зодия Овен. Joy

о да, и съм втора декада - 03.04......типичен представител съм си Mr. Green
и по инат, и по лудост, и по бяс  Crazy Crazy Crazy че и на гордост го докарвам ooooh!

# 51
  • Мнения: 8
Инати сме си,луди сме(аз от мен понякога се плаша Mr. Green) и горделиви също да PeaceНо и
много честни,всеодайни и обичащи Laughing

# 52
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз.Гласувах с 4 опция,макар че познавам моя като петте пръста на ръката си.Но го има и момента,когато жестовете на тялото говорят по-красноречиво дори и от очите.Понякога водени от различните емоции,очите могат да кажат едно,но когато бурята е отминала ще изразят съвсем друго.

# 53
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Е, тези съседи наистина са страшни....
На това клипче попаднахте ли вече? Wink
Asi - final
....Бре-бре и оркестър духов са си завели при приключването на снимките..... Rolling Eyes
Явно добре са се забавлявали, но защо всичко около този сериал е обвито в някаква мистерия.... Thinking

# 54
  • Мнения: 0


по ATV започнал  сериала Зимна приказка (Къш масалъ)...
да го загледаме ли, ако е готин...

http://www.atv.com.tr/diziler/yeni_diziler/2009/11/19/kis_masali

# 55
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Хубав ден и успешна седмица на вси4ки желая  Wink
Аиде пак някои друг ще 4ерпи с кафе щото снимки не мога да пускам doh

# 56
  • София
  • Мнения: 3
Добро утро! Hug

Златина , черпя от твое име , ето заповядайте всички по едно кафе! Hug



Пожелавам ви приятен слънчев  ден и успешна седмица! Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 7
 Coffee добро утро и успешна седмица на всички

# 58
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен, нова седмица нов късмет  Hug

# 59
  • Мнения: 8
Кати,мерси за кафенцето!!!
С удоволствие ще го изпия!!! Laughing
Приятен ден и успешна седмица на всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт