Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 601
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54
Между другото Розали/Ники може да не е толкова красива, но за мен тя има излъчването на момиче от 70-80 години и ми се вписва идеално в ролята.

Хм, искам по-бързо да идва премиерата на Новолуние ...  smile3515 вече почвам сериозно да се замислям за лигавник  Laughing

# 721
  • Мнения: 1 162
Мише аз те разбирам много добре и не само в Америка най - добрия ти приятел може да се влюби в теб и не само в Америка може да се чудиш дали да тръгнеш след дивото или да избереш питомното ? Не само в Америка може да решиш че дъщеря ти не излиза с правилния мъж или че е прекалено голям за нея  hahaha
Това са толкова общи неща и толкова общонародни, че не е истина. Самия опит да се сложи историята като типично Американска е глупав и пресилен.
О да, абсолютно е така. Това го има навсякъде по света. Историята не трябва да се приема като американска работа. А и неможе авторката да не се е надявала да стане известна с произведението си, не само в Америка, но и по света.
И ето ни и нас в картинката, четящи и интерпретиращи произведението й от нашата действителност и манталитет.
Както и да е, мен ми харесват книгите, независимо критиката на другите. Даже имам напредък. И брат си зарибих по тях и даже вчера му подарих "Здрач" за рожденния ден, по негово желание  Naughty .

# 722
  • Мнения: 21
Понеже Кристабел и Мона лиза не са на линия, аз ще пусна следващата тема

Анкета??

# 723
  • Мнения: 1 162
staro-novo ако искаш пусни някаква, но аз нямам представа каква да е. Някой беше дал предложения по - назад в темата мисля.

# 724
  • Мнения: 6
Доколкото се сещам, предложенията бяха за "ще гледате ли 20 минутния откъс" и "колко снимки на каста имате на компютъра си" или нещо такова Peace

п.п. Кога успяхме до 50та страница да стигнем, дали има друга тема дето ни бие по бързина Crazy

# 725
  • UK
  • Мнения: 3 959
Айде направи анкета за тиймовете с опция да гласуваме за колкото си искаме опции, ама сложи и тийм Розали примерно и Чарли и тн.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде и аз да се хвана на "опашката".
Давайте тиймовете и с по няколко опции Wink

# 727
  • Мнения: 21
Сложих вече анкета, за визуалния материал с каста
Погледнете я тук и казвайте ако има нещо за добавяне, оправяне
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430927.0

не бързайте все още да се разписвате там, нека изпишем темата тук

П.П. Пък предлагам, като гласувате и почнете да се записвате, да си кажете с кого какви снимки и материали имате, и така ще си проличи кой от какъв отбор е Peace

# 728
  • Мнения: 116
така и не рзабрах дали пишем още тук или в новата тема....
Само искам да кажа, че и на мен това с белязването ми е малко странно.
Да приема, че белязваш жена, ок, ама бебе - не ми харесва.... не знам дали е педофилско, или не е
просто усещането ми не е приятно
Изобщо имам супер много забележки по Зазоряване... това за мен е може би най-кофти книгата от цялата поредица
Е, не че не съм я чела и нея два пъти...
но определено ако й бях редактор на Стефани, щях да й върна за преработка Simple Smile)))

# 729
  • Мнения: 21
но определено ако й бях редактор на Стефани, щях да й върна за преработка Simple Smile)))

Ама тя е имала една версия, която по нейни думи, няма да види бял свят, защото е била ужасна  hahaha
така че това е "подобрения вариант"

но, ето, Бела- ти хареса поста на Туайтардед, нали... (и коментарите към него) ...имат добри аргументи кои неща в книгата куцат- сватбата на Бела и как хленчи ...липсата на малко повече за о-в Есме... белязването на Ренезме от Джейк... и липсата на меле с Волтурите

# 730
  • Мнения: 1 343
Това с белязването аз го разбирам като талант да откриеш сродната си душа от пръв поглед.
Поглеждаш очите й и хоп край светоусещането ти мирогледа ти се променя.
Бела ако не го приемаш  като анатомия или като акт свързан с външноста ще е даже сладурско.
Извинавам се , че намесвам друга поредица, но в "колелото на времето" героите когато се прераждат могат да се намерят ако ще и накрая на света да са. От един поглед разбират, че душите им са свързани и съдбите.
Просто за мен белязването не е като "Теб ще чукам след време" / извинявам се за израза/
А е по скоро като " Ти си живота ми от сега нататък дори да избереш друг аз ще съм тук и ще чакам да си промениш решението"
И ми е много сладък разговора с Куил " Защо не се виждаш с други момичета Клер едва ли ще има нещо против" и отговора " Не ги виждам Джейк . Не виждам лицата им!"

# 731
  • Мнения: 21


Дискусията се премести вече в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт