Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 620
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 343
Първо за ограничаване на кой става дума ?
Защото доколкото знам ЖЕНАТА има избор ! А Вълчо иска не иска това му е в гена ... няма измъкване. Но това не е защото са му го наложили. Примерно аз да недоволствам, че някой ми е ограничил избора и немога да не дишам или да ям.  Същата история е.
Какво педофилско видяха в това, че вълка обрича живота си на едно дете без даже да иска да прави неща с него които са присъщи на педофилите. Иска да е щастлива иска да е здрава ... ?
Това с белязването сме го дъвкали сума време ... и сега заради някакви патки които си чешат езиците за да са интересни, ще трябва да го дъвчем отново ли ???
Ок давайте !
Едуард е прекрасен, Джейк е слънчице а Бела е ужасна късметлийка Simple Smile
Т.е Добро утро на всички !

# 691
  • Мнения: 1 343
По сагата "белязване"= ако си ученичка или над 18, те обичам като жена... ако си бебе или дете, те обичам като сестра, но като станеш на подходяща възраст, ще те заобичам и като жена...
или = и сега те обичам като жена, но не жената която си (с памперс), а жената, която ще станеш един ден

Защо да се гледа на нещата така ?
Аз познавам много двойки които са започнали познанство от яслите Simple Smile Приятелчета, братче и сестриче минали са през всички ей тия етапи до семейство и деца които са написани по- горе без това да ги прави извратеняци или не вписващи се или някакви свръхестествени същества от книгите на Майер !
Така , че да! Напълно нормално е !

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Не ги чета дамите, не са ми интересни.

Ако следваме тази логика трябва веднага да спрем с показването на снимки на Джейкъб защото е под 18 години и това си е чиста педофилия. Да изчакаме да стане на 18 години и тогава.

Отново се повратям - белязването на Ренесме е най-голямата тъпотия в тази книга, не че няма и други, но тази надминава всичко Peace

# 693
  • Мнения: 354
Добро утро/ден!

Бързам да ви поднес кафенцето и изчезвам по задачи, знаете как е Wink
 
и малко от това, аз си падам по калиричните неща  Laughing

# 694
  • Мнения: 2 040
Добро утро!
Ааааа, само Джейкъб не ми го пипайте, че ако спрете да пускате тука негови снимки - отишло си е направо половината удоволствие от влизането в темата  Laughing

# 695
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Добро утро!
Ааааа, само Джейкъб не ми го пипайте, че ако спрете да пускате тука негови снимки - отишло си е направо половината удоволствие от влизането в темата  Laughing

Подсъдно е ма жена Wink

# 696
  • Мнения: 3 818
Добро утро!
Ааааа, само Джейкъб не ми го пипайте, че ако спрете да пускате тука негови снимки - отишло си е направо половината удоволствие от влизането в темата  Laughing

Подсъдно е ма жена Wink

И гледането на снимки ли вече? newsm09

Той що се снима тогава, като е на 17, а? А?! Joy

# 697
  • Мнения: 2 040
Не мож ма стресна ти със съд  Mr. Green А, и то какво да се прави - човек срещу природата си не може да върви. Доказана педофилка съм си аз, винаги такива съм си харесвала. Накрая и такъв мъж си избрах  Blush

# 698
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
ц-ц-ц-ц-ц, какво да ви правя Thinking Добре, че онез не ни четат, американките имам превдид, че лошо ви се пише Laughing

Поздрав


# 699
  • Мнения: 2 040
Той що се снима тогава, като е на 17, а? А?! Joy
Права е Fairy. От къде на къде така - той може да се снима, а ние не може да гледаме  Crossing Arms

# 700
  • Мнения: 1 343
Той що се снима тогава, като е на 17, а? А?! Joy
Права е Fairy. От къде на къде така - той може да се снима, а ние не може да гледаме  Crossing Arms


Айде сега един добър адвокат и го съдете за подстрекаване към престъпление  Joy hahaha Joy

# 701
  • Мнения: 2 040
ц-ц-ц-ц-ц, какво да ви правя Thinking Добре, че онез не ни четат, американките имам превдид, че лошо ви се пише Laughing


Да, бе, те и американките не са мног за приказка. Я вижте леля ви Деми Мур и с какво младо гадже се уреди  Wink

# 702
  • Мнения: 1 163
Добро утро. Т.е. Роб е прекрасен. (обичам тази мантра).
Да почерпя за рожденник (баща ми).

Относно белязването, наистина смятам, че противоречието между американци и европейци идва от различието в манталитета. Там се търси и под вола теле. Но може би това е добре, защото за мен по този начин защитават по - добре децата си.

# 703
  • Мнения: 54
Съгласна съм с Уоми и Мириел. Но старо-ново обясняваше за американците - btw, това е много обширна теам за развор.
Просто хората очакват от книгата само любовни истории, което и получават. Обаче като се стигне изведнъж до белязване на дете, в мислите прехвърчат мисли - "Как така дете?", "Секс" ... Трудно е да приемеш такова приятелство като това, което всъщност трябваше да е между Бела И Джейк, (като брат и сестра) но Стефани го извъртя, защото се увлече с влюбването. A и аз очаквах от нея, да обясни повече за белязването. ПРекалено малко участва тази тема в диалозите на героите.
Пиша ФФ за Джейк и като го пуснат в блога, може да прочетете гледната ми точка, за осъзнаването на Джейк след като белязва Неси.

Все пак все някога сте виждали или чували за мъж и жена, за които всички мислят, че са гаджета, а не са, именно защото между тях има много силно и искренно приятелство.

# 704
  • Мнения: 1 343
mi6eto не съм съгласна за препазването на децата. Една приятелка се върна скоро от Щатите ... Там отиде с дете на година и половина и се върна със звяр на 4 години. Там има феномен - Родители тероризирани от деца. Казва нямаш право да му се скараш.. неможе да пищи а ако го нашамариш ти правят проблеми и пращат социалните. Ако удари друго дете пак проблеми и в същото време методите за възпитание ти ги налага държавата.. А ако твоето дете не е податливо ??? Искам да ти кажа, че с такова дете бих полудяла буквално.
И това, че приемат белязването само от сексуалната гледна точка пак показва колко болни мозъци са !

Общи условия

Активация на акаунт