Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 606
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 504
Да не мислите, че на нас ни е лесно? Писнало ми е да ме обвиняват, че мисля не с главата, а с хормоните си Whistling

Моят отговор го няма в анкетата ... извадих шампанското Crazy

Multiply ме подлудява днес. Идва ми да изтрия всичко, то е нормално да забива, ама това не се трае #2gunfire

# 31
  • На Изток от Рая
  • Мнения: 672
Аз пък дали покрай сагата или актьорите, си смених стила на обличане. От елгантните дрехи и високите токчета, скочих в маратонките, навлякох суитчъра и се правя на 18 годишна Simple Smile ама щом веднъж ми поискаха лична карта в дискотеката може пък и да ми мине номера Laughing

# 32
  • Мнения: 0
Момичета незнам дали вече знаете, но аз туко що научих, че предпремиерата на Новолуние у нас ще е на 20 ноември, а премиерата на 27, като официалното име и нас ще е както се предполагаше Здрач 2: Новолуние Simple Smile
Да не забравя да благодаря за бюлетина и всички снимки и новини   bouquet
А за анкетата гласувах че е интересен факт  Wink защото не съм много убедена че наистина е от него Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 504
Момичета незнам дали вече знаете, но аз туко що научих, че предпремиерата на Новолуние у нас ще е на 20 ноември, а премиерата на 27, като официалното име и нас ще е както се предполагаше Здрач 2: Новолуние Simple Smile
Сега ако кажеш и че имаш връзки някъде.... Mr. Green
Аз за името знаех, на трейлърите така си пише.
Иначе премиера, предпремиера, все едно, така или иначе ще го гледам в първия ден в който тръгне по кината. Laughing

# 34
  • Мнения: 6
Здрач 2?! Няма ли да е "Здрач сага"? Thinking
Аз мисля да ходя на някоя вечерна премиера - колкото по-късна - толкова по-добре! Въпреки, че се опасявам, че ще е адски шумно и т.н., но няма да имам нервите да чакам да мине ентусиазираната вълна....

Countess_M, винаги е по-удобно на нисички обувки. Аз винаги съм си носела кецове /на високи токове съм много зле, на бала си свалих обувките след като издържах на тях геройски цели 20 минути.... Laughing ooooh!/ но в гардероба ми случайно са се нанесли от скоро доста карирани неща Mr. Green

# 35
  • Мнения: 264
Предпремиера? Предпремиера! Предпремиера  smile3508 newsm44 newsm68 newsm20 Обичам зала 15 на Арена, оооооо да!

# 36
  • Мнения: 0
Момичета незнам дали вече знаете, но аз туко що научих, че предпремиерата на Новолуние у нас ще е на 20 ноември, а премиерата на 27, като официалното име и нас ще е както се предполагаше Здрач 2: Новолуние Simple Smile
Сега ако кажеш и че имаш връзки някъде.... Mr. Green
Аз за името знаех, на трейлърите така си пише.
Иначе премиера, предпремиера, все едно, така или иначе ще го гледам в първия ден в който тръгне по кината. Laughing

Връзки само на кецовете  Simple Smile Знам само че билетите за предпремиерата ще започнат да се продават от 18.11 на цени от по 12 лева, а за премиерата от 26.11 като билетите за нея ще са по 8 лева  Flutter
Хм, струва ми се че скоро по улиците ще започнем да се познаваме по карираните ризки  Grinning, май всички сме се снабдили с тях  Joy

# 37
  • Мнения: 2 897
Надявам се да ви позабавлявам с Традиционната си Съботна Рубрика (прословутият туит е разнищен от до.. за феновете на Джак Бауър има.. интересен колаж Crazy)

А като гледам колко бюлетини и производни има.. Май ще пускам само лично творчество линкове Mr. Green Да не се блъскаме все пак хехе..

А новината за предпремиерата е супер!

# 38
  • Мнения: 0
Момичета, и аз се пробвах да кача снимки в блога - от фестивала в Жеравна, снимки с боб, с Влади Въргала и шефа на ансамбъл Българе.  Mr. Green Простете ако ставам досадна, ама ми е голяма тръпка!!! Blush

Старо-ново, не знам дали съм го направила както трябва,  Blush   моля те ако нещо не е наред да ми го оправиш - благодаря ти!!  Hug

# 39
  • Мнения: 200
Oхх момичета вярвате ли ми че както Арената е точно под терасата ми, се каня направо по първи петли да съм на касите  Laughing

Стила ми на обличане е същия както на Кристен/Роб винаги съм била с кецовете и дънките и с тениските Simple Smile

Гласувах с "много"- ми доволна съм как да не съм   Sunglasses

Мисля да гледам "The exorcist " - един от любимите филми на Роб  Peace

Моля ви кажете от къде си намерихте хубавите подписи от трейлъра на Новолуние  newsm78

Деничка много ти харесвам рубриките  Hug

валка  Hug

# 40
  • Мнения: 2 897
Oхх момичета вярвате ли ми че както Арената е точно под терасата ми, се каня направо по първи петли да съм на касите  Laughing

Сега се приготви да купуваш на едро hahaha

# 41
  • Мнения: 1 343

Моля ви кажете от къде си намерихте хубавите подписи от трейлъра на Новолуние  newsm78



Заповядай Гифчета  Hug

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803

Публикуван е новия фикшън на съфорумката ни thgiliwTwilight - "Сълзите на душата"

# 43
  • Мнения: 200
Дени приемам заявки  Party

Уоми мерси много  Hug

# 44
  • Мнения: 2 897
Дени приемам заявки  Party

Да не съжаляваш след 578мата Mr. Green Иначе аз щях да съм 1ва писта с молби и умолявания, не просто заявки, но живея в момента в Лондон. Преди 20ти ме търсете на къмпинг нейде из Лестър Скуеър, чакаща Роб на червения килим.. А на 20ти по кината..

Общи условия

Активация на акаунт