Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 600
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Здравейте, аз си позволих да дам линк към новата тема, че стана мноооого омешена работа.  Mr. Green

За туита на Роб - не ме въодушеви особено...според мен няма никога да си направи акаунт там...Питър да, но Роб....абсурд.

За хелоуинския костюм, верно не е нищо особено, може би акцентът е в перуката на Алис - който има дълга и светла коса, не е нужно да я похабява за един празник  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз си седя в старата тема  ooooh!
По анкетата, първо не разбрах какво е туитване, после ме осветлиха и се зарадвах  Flutter Не че сме сигурни, че е писал Роб, хахаха  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 12
Аз гласувах за интересен факт , но нищо повече !   Peace
И аз мисля , че Роб не е писал ... прекалено нагласено ми се струва  , но това си е мое мнение   Peace

# 18
  • Мнения: 17
Гласувах за интересен факт, ако Роб е писал, то е бил мноого пестелив на думи Rolling Eyes

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И двата блога можете да поствате бюлетини и новини, линкове към ФФ, които публикувате, дали в един или два си го решете помежду си без скандали в темата.
И преди някоя да скочи - решението НЕ съм го взела аз  Wink

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте, мили момичета!!  Hug
Липсвахте ми тези дни - все нямам време.  Sad Нова тема сте пуснали - ооооо,боже!  Shocked Роб е туитвал!!!
Всичко съм изпуснала Sad
Връщам се да наваксам пропуснатото и съм си обещала, че през почивните дни няма да мръдна от темата- най-качествената почивка!!!
Нещо ми се прииска да почерпя- по случай това , че най-после се добрах до компа!  Grinning

   

# 21
  • Мнения: 1 343
wa wa  Благодаря. Скандали в темата няма да има ! Мисля че на всички ще им е от полза колкото повече новини толкова по добре, а ние с другите ще се разберем на лични как точно ще стане това.

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Ето още няколко новини:

Кристен като вампир

Книга за нея

Нейни сканове


Звездите от Здрач в Австралия
Някои от звездите от Twilight ще ходят на турне в Автралия – Kellan Lutz, Charlie Bewley, Chaske Spencer, Tinsel Korey, и Mike Welch. Феновете от Австралия би трябвало вече да се подготвят психически за тяхноте любими герой!

Заснети са сцените с лекуването на Джейкъб от д-р Кълън


Интервю с Питър Фасинели

Как вървят заснемането на филма и тренировките във Ванкувър?
Peter: „Върви прекрасно, тъкмо заснех сцена където бягам през гората и преследвам Виктория. Бяха ме сложили на тези пътеки, където ги дърпат с камион. Така показваме скоростта на вампирите. Малко е изморително, започвам да си чувствам краката като желе след известно време, но е забавно. Бойните тренировки също. Има доста екшън сцени за изиграване.“..............

Интервю с режисьора на "Новолуние"
Какво е да заснемеш филм, който всички знаят историята и нейният край?

"В известен смисъл, това е едно предимство. Това че хората познават и обичат книгата означава, че знаят и искат да видят филма. На това разчиташ когато го правиш. Трябва да се намери тънкият баланс между това да се придържаш колкото се може повече до историята в книгата, и това да внесеш малко промени................

Анджела говори за "Затъмнение"
Към актрисата Christian Serratos (позната като Анджела Уебър) беше разпитана за третият филм от сагата Twilight.

Любима сцена от филма: "Когато Бела, помага на Анджела адресира поканите за завършването, и отваря темата за Едуард, който иска да седи далеч от опасният Джейкъб".................

Пълните преведени интервюта на тримата може да прочетете тук На този адрес може да откриете и двуминутния трейлър на "Новолуние" със субтитри, включително - къде е заснет бала в "Здрач", фенове празнуват рождения ден на Бела във Форкс

Очаквайте още два нови фенфика по-късно днес:
- от мен - „Здрачаване“ – Глава трета – „Балът на гимназия Форкс, или колко струва едно малко унижение“
- от thgiliwTwilight - "Сълзите на душата"

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 17:12 от Miriel

# 23
  • Мнения: 0
Най-после си изчетох всичко  Grinning

Красе, благодаря, че си се сетила за мен Hug

Добре дошли на новодошлите, Sunny me, с този аватар на Дали ми напомняш за Little Ashes  Grinning

Trinity,честит ти рожденик със закъснение и от мен!

Робърт туитва- супер,  Grinning малко е оскъден, като се има предвид как го чакахме този туит , но както казват хората "малко, но от сърце"- само дето и това не е сигурно, щото май насила са го накарали - както и да е : Роб е прекрасен и Ние го обичаме!

Колко много новини!  Grinning - благодаря  за бюлетините и за снимките!!! Hug

По два бюлетина ли ще имаме- страхотно - колкото повече - толкова повече!!! Hug Много хубави снимчици сте качвали - c.v.e.t.i. , Монка, благодаря!

Хубаво ми е тука  Hug Hug Hug

адд: При толкова оси - кхъ, простете - жени  Mr. Green- радвам се , че мъжете още не са си тръгнали  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6
Аз превърших със съботното чистене и вече съм на линия Crazy

Д-р Карлайл с тениска на The Killers - готинооо Mr. Green Вчера гледах и още от същите снимки, където Питър показваше едни много неприлични жестове на фотографите, но предполагам това е рискът да си папарак Laughing

От няколко дни много съм на снимкова вълна Flutter

# 25
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Само се записвам:)
Не разбирам въпроса от анкетата... Rolling Eyes..някой може ли да ми разясни? Благодаря! Simple Smile

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
По два бюлетина ли ще имаме- страхотно - колкото повече - толкова повече!!! :

Надявам се - не Wink

# 27
  • Мнения: 15

Добре дошли на новодошлите, Sunny me, с този аватар на Дали ми напомняш за Little Ashes  Grinning


Ааа, Дали ми е слабост откакто се помня - ако не сте чели автобиографията му, бягайте бързо до книжарницата!  Heart Eyes Много се притеснявах как се е справил Роб там и дълго време се страхувах да го гледам, но бях много приятно изненадана. Просто като проговори първия път и ми омекнаха коленцата - много секси глас има този младеж бе! Мисля, че всичките му филми трябва да ги гледам поне по два пъти, тъй като първото гледане ще е общо взето прехласване по очи, устни, пръсти и въобще всякаквите му там израстъци.

Оф, събуждате ми някакви тийнейджърски настроения тука  ooooh! Все си мислех, че почна ли да пиша тук, ще съм Госпожица Мърморанка номер 2, че много ми се вързва на стила, ама цък.... заразни сте.

# 28
  • Мнения: 3
Да, половината определено не сме тийнейджъри, но някои настроения след заразяването стават хронични  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 6
Izida, ами вчера Роб туитна от акаунта на Питър в twitter, който беше обещал, че ако стигне 1 млн последователи ще накара Тейлър, Кристен(?!) или Роб да пишат. Та затова се радваме толкова, че в крайна сметка Роб писа (:
Всъщност Питър все още не е стигнал милион, така че може да се надяваме за още едно включване на друг от каста Mr. Green

Днес е много тиха съботата....

Общи условия

Активация на акаунт