Twilight/"Здрач" : тема 40 (за романтични вампири и върколаци)

  • 34 604
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 504
Връзки само на кецовете  Simple Smile Знам само че билетите за предпремиерата ще започнат да се продават от 18.11 на цени от по 12 лева, а за премиерата от 26.11 като билетите за нея ще са по 8 лева  Flutter
Вече знам какво ще правя на 18-и сутринта... Joy



Деничка, страшна си  bouquet ,признавам си, че за мен е третата снимка Blush
О, живееш в Лондон? Аз другата седмица ще съм там Simple Smile
Ако ме приемат да уча другата година, може да чакаме Роб заедно на червения килим hahaha


И, тийм Роб, видяхте ли снимките от снощи? Още не знам да се смея ли или да плача.. засега имам само пристъпи на хилене Joy
Robsessed Wink

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Бел Ами - два билета за мен Peace (почна се, ама ти си си виновна Laughing)

# 47
  • Мнения: 6
Валка, снимките са страхотни. С тези носии сте много хубави всички! Hug

В това интервю цък пише, Питър казва, че е гледал "суровата версия на "Новолуние" и е била около 2 часа и 10 минути, но още щели да я режат....аз се бях нагласила за филм поне 2 часа и половина...ех, мечти, мечти..... Tired

Бел Ами, моето гифче е творение на Мириел  Grinning

Деничка, рубриката е страшно забавна   bouquet

Монка, кои снимки от кое снощи  Mr. Green...едит: ориентирах се, видях ги.....*speechless* коментара след малко Laughing

Едит: Относно снимките...на Роб така са му хлътнали бузките..сега мисия "да-му-изпратим-от-баницата-на-баба" ли ще има?!
Иначе сивия панталон все още се държи! Йее! И ъъъм черната шапка също /давам й още няколко години поне..../ Роб в дъжда... Mr. Green
Малко нечленоразделен ми се получи коментара... Laughing

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 20:53 от c.v.e.t.i.

# 48
  • Мнения: 2 897
Монка, за кои университети кандидатстшаш? Аз завърших тук.. имам много познати в различни уни-та, ако ти трябва feedback, може да помогна Hug

Цвети, Монка мерси за коментарите за рубриката  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 504
Монка, за кои университети кандидатстшаш? Аз завърших тук.. имам много познати в различни уни-та, ако ти трябва feedback, може да помогна Hug

Дени, самата аз още не съм се ориентирала Blush
Много извратено, нали - знам в кой град искам да уча, но само това...
Като реша нещо повече ще се възползвам от предложението  bouquet

# 50
  • Мнения: 116
Ами понеже така като гледам вече всеки сам се рекламира
ето нещо от мен
Как се промени животът ми след Здрач

и за да не кажете, че съм егоистка, ето нещо и от Кристабел
Какво не трябва да правим, когато срещнем случайно Робърт Патинсън

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Бела, на мен живота ми определено не се промени много. Само с едно изключение, но се оказва че поглъща голяма част от свободното ми време.

Май ще се окаже, че Роб наистина е писал в Туитър и П. Фасинели го потвърждава Laughing тук

Значи не се оказах права и ............... прочела съм нещо написано от Роооооооооооб Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Нали писах снощи, Роб дори е начаткал многоточия, за да пищим в интервала  hahaha
Опс, току=що се оказа, че един мой небезивестен фен-приятел от Сз (сещайте се) е Здрач фен  Shocked, имало е за какво да се харесваме едно време..ей, жалко..

# 53
  • Мнения: 12
Кристабел доста добре се справяш с тези 10 неща  hahaha , очаквам продължение    Hug
Бела твоята рубрика също е страхотна , много се смях   Laughing

Опс, току=що се оказа, че един мой небезивестен фен-приятел от Сз (сещайте се) е Здрач фен  Shocked, имало е за какво да се харесваме едно време..ей, жалко..

 rotfImbo

Мирка , защо каза за билетите около премиерата няма да те оставят на мира  Laughing  Аз на премиерата сигурно няма да ходя , ще си чакам филма по торентите и в къщи ще си го гледам или ще се съберем със моите заздрачени дружки и ще си направим ние премиера   Grinning

# 54
  • Мнения: 0
Ето нещо за Тийм Едуард. Малко снимки:



И малко информация от Мелиса Розенберг сценаристката на Twilight и връзката между Роб и Кристен: тук

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 23:36 от Andrew

# 55
  • Мнения: 3
 Радвам се, ако наистина се окаже, че самият Роб е туитнал онези изречения  с интервалите  Grinning
 Бела,  thumbsup за "Живота след Здрач" .
 Кристабел, мерси за правилата. Дет се вика, нищо не се знае в този живот. Все може да ми се даде да хвана полета до Вансити или до ЛА, или до Лондон  Mr. Green
  И като съм започнала - Андрю  Hug,    Роб е дъждовно прекрасен Wink

# 56
  • Мнения: 200
Катрин няма да мога да издържа, още повече че форумите, блоговете и тн / бг и чуждите/ ще гръмнат от коментари и анализи и какво ли още не. Не искам да чувам мнение за филма, преди аз да съм го гледала  Naughty  И как ще ми тъка , ти си представи, стоя си аз у нас на терасата и знам че в залата долу под мен дават Новолуние! А неееееее не могаааааааа  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Деничка много се забавлявам винаги с рубриките ти  Hug

Така значи , кой беше за билетче за Новолуние /имам идея да си го запазя като спомен  Crazy/ :

1.Аз
2.Мириел-2бр

За снимките на Роб от снощи- скоро си купих като неговите кецки, ама по шарени, панталончето го виждаме че и на дъжд държи, уф какво да се лъжем и с рибарска мрежа да се облече пак ще е страхотен!

Бела много добро , браво  rotfImbo rotfImao! Особенно това - " Като видя плакат за кампания “Дарете кръв”, започвам да се хиля тъпо"  Joy Joy  А съветите са ценни, ще ги имам предвид като ми дойде в ръчичките  smile3508

Уф регнах се и аз в Twitter-a , заради тоз Роб и Питръ и Слейд и тн  Peace

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 23:28 от Bel Ami

# 57
  • Мнения: 264
Добър вечер  Hug По една чаша вино за настроение  Party ? О, да, и Роб е прекрасен!
П.П. Днес видях Волво. Даммм, точно онова сиво Волво от филма. Мина толкова бързо, че съм сигурна, че шофьорът е вампир  Whistling

# 58
  • Мнения: 6
Стефи, хелоу Mr. Green Виното е супер - тъкмо гледах един филм в който във всяка втора сцена си отваряха нова бутилка Laughing
Аз почти всеки ден засичам едно момче, което е 100% Бг двойник на Киова Гордън (Ембри) и мисля следващия път да го снимам Laughing

Днес разсеяността върви по нас - снимките още Монка ги спомена в началото на страницата Crazy

Всички рубрики са много хубави - браво на вас Hug


# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ooo, смей се, Катрин, ама как ме е приклещил в скайпа, и нищи миналите  дни. Офф, няма спасение, изпуснат Едуард, обича и да говори...анализира и прочее

Общи условия

Активация на акаунт