Турски сериали по българската телевизия

  • 37 652
  • 548
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
Явно искат да ни убеждават ,че промяната  в нашата съседка е настъпила и са готови за  ЕС.
Много се съмнявам.Масова ли е тази промяна или само в определени кръгове?
Аз пък си мисля, че това е била последната мисъл на собствениците на Нова и на БТВ. Както  е казала Тайна, купиха един филм по всяка вероятност съвсем случайно, той се хареса и купиха още.

# 16
  • Мнения: 1 666
Смущаващо е за тези, които имат предрасъдъци. Защо не намерих такава тема, като от сутрин до вечер и по трите се въртяха венецуелски сериали....в 9-10, в 14, в 16 и така беше близо 7-8 години.
Ех, сега са ги сменили с турски, какво толкова...но явно това се забелязва и дразни някои хора.

Ами никой тогава не се е сетил да пита.
Иначе пак щях да кажа, че и те ме дразнят, когато са от сутрин до вечер.

# 17
  • Мнения: 13
Харесвам турските сериали. Много по-стойностни са от латиноамериканските сапунки и винаги има на какво да се научиш от тях, особено за взаимоотношенията между поколенията. Радвам се, че телевизиите излъчват толкова сериали, за да има всеки избор.

# 18
  • Мнения: 179
Мен определено ме дразнят.БТВ и Нова се оляха с тези сериали,предполагам се харесват,но аз се чудя с какво толкова впечатляват-гледах Перла няколко епизода,но както при всяка сапунка след време писва.То поне да бяха красиви актьорите/има малки изключения/,а те едни ......,а да не говорим колко са консервативни

# 19
  • Мнения: 4 965
В пъти са по-добри от латино-сапунките. Щом аз, дето изобщо не гледам подобен тип филми, хвърлям по едно око...
Мъжът ми също беше предубеден, че може да си прокарват някаква политика, но се оказа приятно изненадан - модерни послания в далеч по-близка до нашия манталитет (за разлика от латиноамериканския) форма.
Всъщност, с удоволствие гледаме "Перла" - не следим чак всяка серия, но и двамата сме "в час" какво става.

# 20
  • Мнения: 4 292
Гледам само Перла и то невинаги. Другите като не ги следя, няма как и да ме дразнят. Мразя сапунки по принцип, независимо дали са турски или латино.
По-скоро се ядосвам, че през деня дават само някави малоумни сериалчета и така съвсем ме откзаха да гледам каквото и да е.

# 21
  • Мнения: 0
аз се дразня на това че са закупили квото им падне.има толкова по добри сериали от тези които се излъчват в момента.
повечето мразят турските сериали щото са "турски" заради някаква си османска империя,ако турците бяха под българство робство нямаше да имат нищо напротив

# 22
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Нямам против, ама ми идват мааалко в повече. Общо взето гледам само един от всичките дето са ги напускали.

# 23
  • Мнения: 6
Нямам против, ама ми идват мааалко в повече. Общо взето гледам само един от всичките дето са ги напускали.


То е невъзможно да ги гледаме всичките аз съм си избрала два и си ги следя повече не мога да гледам,но искам да кажа на хората които се възмущават не е ли наводнено с американски сериали ,ами като бяха тези латино сериалите защо сега се си чешат езиците ,ако ви е интересно гледайте ако не Ви е не гледайте . Hug

# 24
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Не малко в повече, а доста в повече са. Аз лично съм гледала един от досега излъчваните. Сега гледам втори,
чието излъчване започна наскоро, но си направих предварителна селекция на точно тези два филма.

# 25
  • Мнения: 51
Е то естествено, че не може да се гледат всички  филми.Всеки си избира какво да гледа, иначе не трябва нито да ходим на работа, нито вкъщи да правим нещо.

# 26
  • Мнения: 31
Мен също ме дразнят и то много!Докато беше само 1001 нощ просто превключвах на друг канал,но те прекалиха като почнат от сутринта чак до вечерта просто издивявам!А и да бяха хубави серяли поне!УЖАС!

# 27
  • Мнения: 5 647
А мен пък ме дразнят!
Съвсем откровено смятам, че телевизиите просто се оляха. То бива, то може, ама по всяко време на деня да те облъчват с разни Мехмедовци .... което и копче на дистанционното да натиснеш, все едно и също върви.
Казват, а и вчера в някой вестник го четох, "драгият зрител" предпочитал да разпознае себе си в лицата и съдбите от екрана, затова турските сериали се радвали на небивал успех. Е, аз лично пък не ща да разпознавам себе си или комшийката. Предпочитам поне "сериално" да се пренеса в малко по-друг свят. Изключение правя за "Забранена любов", но там има и доза гледане от патриотизъм  Wink.

И аз споделям твоето мнение. Някак е доста тъпо бтв в най-гледаното време да ни облъчва с турски сапунки.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 466
А и да бяха хубави серяли поне!УЖАС!
А кои са серЯли и  според теб кои са хубави? Дай пример? Joy

# 29
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Харесват ми и се опитвам да ги следя.Много по-интересни са ми от латино сапунките,по-близки са до нас като бит и манталитет.Пък и изгледите от различните градове са страхотни.

Общи условия

Активация на акаунт