Турски сериали по българската телевизия

  • 37 647
  • 548
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 400

Трудно откривам темите им в ''кино и телевизия''.Толкова е гъчкано от теми за различни турски сериали,че се замайвам.
Предлагам модераторите да направят подменю за тях,че много станаха,цяла лудница

Супер идея, дано модовете се смилят над нас  и направят отделен подфорум Praynig
Подкрепям идеята,обаче пишете на Татти

# 541
  • Мнения: 6
 Цитат:
Трудно откривам темите им в ''кино и телевизия''.Толкова е гъчкано от теми за различни турски сериали,че се замайвам.
Предлагам модераторите да направят подменю за тях,че много станаха,цяла лудница

-----------------------------
 

Това няма ли все пак да замърси целия форум? Не е ли по-добре изобщо да се махнат оттук?

# 542
  • Мнения: 640
11: 29 са темите и не са в полза на турските сериали.

# 543
  • София
  • Мнения: 221
Браво на Ферхунде, тя винаги усеща нещата преди другите и почти винаги е права.Незнам защо са все против нея.В случая тя се сети кой е откраднал парите на Лейля, а другите сега ще си мълчат... Close
Този в подписа ти ли е прочутия Мехмед , една съседка онзи ден   ми разправя, че големия ми син приличал на него Simple Smile, ей  този народ съвсем лудна.

# 544
  • Мнения: 640
Млади хора,защо не!Едно време харесваха Освалдо Риос.Преди това Стефан Данаилов Heart Eyes Heart Eyes

# 545
  • Мнения: 400
Млади хора,защо не!Едно време харесваха Освалдо Риос.Преди това Стефан Данаилов Heart Eyes Heart Eyes
Колко ли години трябва да минат,за да разбереш,че не е едно и също и че опитите ти да ни накараш да мислим,че е едно и също,не са на място Laughing

# 546
  • Мнения: 640
Forrester69,никой не ти предлага да мислиш Mr. Green

# 547
  • Мнения: 400
Сигурна ли си Laughing Ти хем постоянно се опитваш да ни дадеш насока в мисълта как,видите ли,е едно и също дали в България/особено в България!!!!!!!!!!!!!/дават нон стоп турски бози или например нещо френско или немско,хем сега пък никой не ми предлагал да мисля Laughing Laughing
Някакво противоречие ли има тук Laughing Laughing
Ужас и безумие Sick

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Ехо, там на арената!
Зрителите си тръгнаха.
Ще метем!

Общи условия

Активация на акаунт