МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 24, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 25 658
  • 442
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
ZORI за кое искаш?По горе съм писала за Мелодия на сърцето  Peace
За Сълзи над Босфора и Перла. Simple Smile

# 16
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Имам един въпрос. В коя серия умря Лейла?

# 17
  • Мнения: 0
BBНе знам в коя серия е , но съм я гледала. Точно сцените, които някой е пуснал. Като си тръгва, Гюлай  и майка и я срещат на стълбите- тя плачеща, те ехидно усмихнати
ББ: Това, което ти пуснах е само част. Това беше качено в ю-тюб и аз за по-бързо него ти пуснах. Сега като се замисля ако си гледала серията в ю-тюб май наистина я нямаше тази сцена, а само като си тръгваше от стаята му. Не си малоумна - споко.   Wink Опитай с www.dizisitesi.net мисля, че там имаше пълен 60 еп. .  Peace
[/quote]
ББ: Аз видях само там където тя се облича и после Гюлай и Маджиде я виждат и и се хлият.Но преди това гледах всички части във ютюб много внимателно,но никъде не видях тази сцена.Исках да я видя цялата,за да разбера дали я използва за да си излее мъката или има нещо друго,знам че обича Ламия и сигурно я е използвал,но просто исках да разбера.Но и това е добре,че ми даде малка част,исках да видя всичко но като го пуснат по НТВ ще разбера.Пуснах и там във втория сайт.Ще потъря и дано намеря.Със сигурност го прави заради Ламия,защото тя отиде с Кенан,но е жена и не е прав.Аз все си мисля че ако прекали с чашката би го направил и с Ламия-би я насилил,защото тя дори не му дава да я докосне.Незнам,но за мен "финала"не е справедлив,и според мен ще има 3-ти сезон поне така ми казаха ама неискам да споря и да се карам.Още веднъж благодаря,и да кажа че много се възхищавам на Ламия как подреди Джавидан.

# 18
  • Мнения: 2 123
аз се чудя къде сте, а то в новата тема.

Благодаря ти Герадост!   bouquet

# 19
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Имам един въпрос. В коя серия умря Лейла?
13

# 20
  • Мнения: 0
Имам един въпрос. В коя серия умря Лейла?
в 13 серия Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 0
Права си, Маджиде си каза истината- Джемил е бил лошо дете, беше и лош мъж, като цяло лош герой, който в следствие на любовта си към Ламия се променя, както се вижда. Но тази истина, че Джемилчо още от малък е "крадял" любовта на другите за себе си, се отнася и до сега. Имам чувството, че той не толкова много е обичал Лейла или Ламия, просто е искал да бъде с тях, напук на братовчед си. Това негово качество ме дразни още от самото начало на филма и именно поради тази причина не симпатизирам на това леке Джемил. Кенан може и да е слабохарактерен, за което трябва да благодарим на вуйчо му и братовчед му, които все са му натяквали, че е беден и син на крадец, НО Джемил е бездушно същество- непознаващо любовта. Не му прави чест да злорадства за нещастието на цигуларя, та Кенан досега не съм го видяла да постъпва по този начин спрямо синчето на пашата.
В една от първите серии Джемил казва, че е гледал отстрани как леля му Мелек е милвала Кенан и Афифе, а баща му никога не е показвал любов към него. Така както Кенанките оправдават фаворита си с трудното му детство, така и аз сега ще оправдая моят със същото. И двамата са имали трудно детство, и на двамата им е липсвало по нещо, но докато Кенан става слабохарактерен и безволев човек, Джемил знае какво иска и го постига. И на Джемил му тежи това, което е направил с Лейла и всичко останало, иначе нямаше да я сънува и нямаше да изпадне в шок, когато уби Расих. Той мрази Кенан, заради неговото прекомерно самочувствие без покритие. Никога до сега не го чух да казва Аз съм Джемил Пашазааде.
  geradost   bouquet за темичката

Не мисля, че Джемил мрази Кенан заради самочувствието му, а защото той никога не е познал майчина ласка, любов, грижа. И самата Маджиде го каза, той от малък се е опитвал да изгони Кенан от къщата- тогава да не би цигуларя да е имал самочувствие? Напротив- пашата и сина му са хората, които го подтискат години наред, заради тях Кенан получава комплекс и не признава любовта си към Лейла пред никого, дори пред самия себе си- притеснявал се е, че не я заслужава, защото тя е богаташка дъщеря, а той- бедняк.
Доколкото си спомням в първите епизоди Джемил с нещо пак се опита да закопае Кенан, но тогава той му каза :"Че ти работиш ли нещо?" и отговора бе следния (цитирам по памет) : "Аз съм Джемил Пашазааде- професия: син на Саип Пашазааде". То това си беше малко или много биене в гърдите.

пп: geradost, браво за темата   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 263
Ох, аз сега гледах серията- страхотна ееее! Жалко, че няма такива серии по- често - ама знае ли човек- може  да  започнат отсега нататък в тази насока, без разводняване, без малоумиците на Джавидан, най-вече! Crazy
Герадост, мерси за темата!

# 24
  • Мнения: 14
Момичета моля някой който знае да турски език да преведе интервюто с Кенан
http://dudaktankalbe.tv/roportajlar.php
Още нещо на което попаднах случайно и според мен доказва ,че има 3-ти сезон .Пак моля за превод за да получим някаква яснота по въпроса!
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/D5YFImxvbaw&rel=0&color1=0xb1b1 … embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/D5YFImxvbaw&rel=0&color1=0xb1b1 … embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>

# 25
  • Мнения: 14
Това не е ли порасналата Мелек според вас?

# 26
  • Мнения: 886
  bouquet запис

# 27
  • Мнения: 0
А-а-а-а благодаря!Аз до сега свалях от замунда,там ка4ват серията след полунощ.Дърпам веднага. Simple Smile


в този сайт... Торентс Мастерс, качват серията около час след като е излъчен епизода.
Дейна, мерси за букетчето
Кристофер, в случая не става въпрос за изпусната буква, а за хилядократно повтаряне, че името му наистина е Джемил, а на главната героиня от Сълзи над Босфора е Ляле, а не Леле.. както пишат безброй хора... Явно в дублажа нещо не ги казват като хората

# 28
  • Мнения: 1 640
Джемил няма с какво друго да се покаже или да се представи-да,той наистина каза къде шеговито,къде наистина вярно,че работата му е син на баща си.Даже едно хоби не му измислиха сценаристите,че да научим малко повече за личността му.
 
Джемил е провокиран да действа подло не  заради самочувствието на Кенан,а заради успеха му,заради професионалната му реализация.Кенан е на афишите,Кенан има почитатели,Кенан е спечелил с таланта ,музиката и труда си сърцата на много хора,дори пашата ходеше като кудуче подир Кенан,за да му върви гладко изборната кампания, а Джемил е в сянка-нереализиран,без цел и посока в тоя живот,един фигурант - статист ,застанал до пашата.Едно му признавам обаче-винаги знае какво да каже,да затапи,да отвърне словесно я на пашата,я на Нимет,я на Кенан-не си оставя магарето в калта.

# 29
  • Мнения: 0
Джемил няма с какво друго да се покаже или да се представи-да,той наистина каза къде шеговито,къде наистина вярно,че работата му е син на баща си.Даже едно хоби не му измислиха сценаристите,че да научим малко повече за личността му.
 
Джемил е провокиран да действа подло не  заради самочувствието на Кенан,а заради успеха му,заради професионалната му реализация.Кенан е на афишите,Кенан има почитатели,Кенан е спечелил с таланта ,музиката и труда си сърцата на много хора,дори пашата ходеше като кудуче подир Кенан,за да му върви гладко изборната кампания, а Джемил е в сянка-нереализиран,без цел и посока в тоя живот,един фигурант - статист ,застанал до пашата.Едно му признавам обаче-винаги знае какво да каже,да затапи,да отвърне словесно я на пашата,я на Нимет,я на Кенан-не си оставя магарето в калта.

Е, как не му измислиха хоби- дадоха му сценаристите: да обира трохите след Кенан- да замайва главите на жените, с които е бил братовчед му- Лейла, Нимет, Ламия. Чудя се как само не налетя и на Стоманката?!  Laughing

Не мога да не му призная обаче и аз следното:
Цитат
винаги знае какво да каже,да затапи,да отвърне словесно я на пашата,я на Нимет,я на Кенан-не си оставя магарето в калта.
  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт