МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 24, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 25 662
  • 442
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 857
Нощта ражда страхотни коментари и мнения.Филмът разбира се поражда това, защото явно е смислен и добър и все си мисля за книгата.
Лека нощ от мен!

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз следя сериала с голямо удоволствие. Виждам че много от вас знаят какво ще стане по-нататък, и аз знам краят, но исках да ви попитам вие къде сте гледали сериала? Има ли го някъде на английски или руски, защото в youtube го намирам само на турски.
И исках да попитам за цигулката на Кенан, купи я Ламия нали? Мерси предварително Simple Smile

# 47
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Добро утро момичета и момчета! Днес пак имам повод да почерпя - баткото става на 6 години! А на вас прохладен и усмихнат ден!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Да ти е жив и здрав!  Hug  bouquet

# 49
# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 96
Зравейте,момичета!Имам нужда от помощ:искам да си сваля
песента,която пускат в края на тази част:
http://vbox7.com/play:cc767f73

Много ще съм ви благодарна!
Погледнах саундраците на първа страница,но
не можах да се ориентирам и открия!

# 52
  • Мнения: 147
Късметче, честит празник!
Много здраве и късмет на порасналото момче!
А на вас много поводи да сте горди, че сте неговите родители!

Герадост, и на нас ни липсваш...  bouquet

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 384
 Hug

# 54
  • Мнения: 18
ivona7 много точно" Правилния въпрос на който трябва да намери правилен отговор е "кой е Хюсеин Кенан"!Докато не стане това той ще продължава да трови себе си и хората покрай него и в нищо и никого няма да открие щастие"

# 55
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
ivona7 много точно" Правилния въпрос на който трябва да намери правилен отговор е "кой е Хюсеин Кенан"!Докато не стане това той ще продължава да трови себе си и хората покрай него и в нищо и никого няма да открие щастие"

 А Джемил вече си е отговорил на този въпрос - Аз съм син на Саип Пашазааде  Mr. Green и сега си преследва щастието.

# 56
  • У дома !
  • Мнения: 700
Някой да знае колко струва цигулката в български пари? Laughing newsm78

# 57
  • Мнения: 13 512
Някой да знае колко струва цигулката в български пари? Laughing newsm78
330 000 лева

# 58
  • Мнения: 106
добро утро, момичета! чудна дискусия сте заформили тази нощ!
късметче, честит празник! да ти е живо и здраво момченцето. с моя син очевидно са набори  Wink

Някой да знае колко струва цигулката в български пари? Laughing newsm78
1:1 са горе долу лирата към лева. тук обаче не стана ясно в нови или стари пари говорят. нали в турция махнаха много нули преди известно време

# 59
  • Мнения: 13 512
добро утро, момичета! чудна дискусия сте заформили тази нощ!
късметче, честит празник! да ти е живо и здраво момченцето. с моя син очевидно са набори  Wink

Някой да знае колко струва цигулката в български пари? Laughing newsm78
1:1 са горе долу лирата към лева. тук обаче не стана ясно в нови или стари пари говорят. нали в турция махнаха много нули преди известно време
е, филмът е птпреди 2-3 години.
Джавидан предлжи 500 000 за Мелек. Надали и е предложила 500 лева

Общи условия

Активация на акаунт