МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 23, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 23 791
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 117
йес йес йес! за такова унижение на тенекето бленувах.
настръхнах направо
Малко й беше Mr. Green Но и на мен ми хареса много. Една от малкото серии, на които не съм ревала Whistling Grinning

# 421
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
йес йес йес! за такова унижение на тенекето бленувах.
настръхнах направо
Малко й беше Mr. Green Но и на мен ми хареса много. Една от малкото серии, на които не съм ревала Whistling Grinning
аз днес не ревах направо се смях с глас

# 422
  • Мнения: 275
Аз също харесвам Нимет от самото начало - много свеж образ.

Думите на Маджиде за Джамил и Кенан нещо не рисуват хубав образ на Джамил, в полза на Кенан са - що така ? Нали тя е отгледала Джемил.

Маджиде също ми хареса много в тая серия - два пъти много верни думи каза.

# 423
  • Мнения: 1 640
Тройно задоволство изпитах/писах вече,но да повторя все пак/ днес.Не само виках ,но с детето и ръкопляскахме на Ламия.

# 424
  • Sofia
  • Мнения: 823
ЕЕЕЕ, наистина беше страхотна серията. А Ламя за пореден път показа колко много е благородна...

# 425
  • Мнения: 1 640
Ей,вече двама прекръстиха Ламия на Ламя Laughing,чакайте,не е ламя момичето/знам ,че е грешка от бързото писане,но да вметна/.

# 426
  • Мнения: 0

Думите на Маджиде за Джамил и Кенан нещо не рисуват хубав образ на Джамил, в полза на Кенан са - що така ? Нали тя е отгледала Джемил.

Маджиде също ми хареса много в тая серия - два пъти много верни думи каза.


Права си, Маджиде си каза истината- Джемил е бил лошо дете, беше и лош мъж, като цяло лош герой, който в следствие на любовта си към Ламия се променя, както се вижда. Но тази истина, че Джемилчо още от малък е "крадял" любовта на другите за себе си, се отнася и до сега. Имам чувството, че той не толкова много е обичал Лейла или Ламия, просто е искал да бъде с тях, напук на братовчед си. Това негово качество ме дразни още от самото начало на филма и именно поради тази причина не симпатизирам на това леке Джемил. Кенан може и да е слабохарактерен, за което трябва да благодарим на вуйчо му и братовчед му, които все са му натяквали, че е беден и син на крадец, НО Джемил е бездушно същество- непознаващо любовта. Не му прави чест да злорадства за нещастието на цигуларя, та Кенан досега не съм го видяла да постъпва по този начин спрямо синчето на пашата.

Браво на Ламия- хареса ми, че това момиче придобива увереност, смелост, дори започва да разсъждава и постъпва по- умно от преди. Допадна ми, че заведе Мелек при баща си в труден за него момент, харесва ми и че се опълчи на пашата. Ама и Саип си намери снаха  Mr. Green Към Лейла се държеше по- господарски, докато на Ламия не смее много да заповядва.  Mr. Green

# 427
  • Мнения: 106
...
Думите на Маджиде за Джамил и Кенан нещо не рисуват хубав образ на Джамил, в полза на Кенан са - що така ? Нали тя е отгледала Джемил.
...

ами, защото си е вярно. за мен джамил не е положителен образ. в началото се изумих тук, че има толкова почитателки, но мисля, че по-скоро е въпрос на предпочитания към актьора. героят не провокира симпатии. живее в сянката на кенан и се страхува от нея.
напоследък започна да ми харесва това у него, че проумя, че искренността печели, не парите. и се промени.

praskofka , благодаря ти. джавидан не стигна днес дъното. имало на къде повече да потъва. наслада за душата ми



# 428
  • Мнения: 106
^blaze^, едновременно сме писали  Laughing

# 429
  • Мнения: 0
^blaze^, едновременно сме писали  Laughing

и доколкото виждам сме на едно мнение-  Hug

# 430
  • Мнения: 22 867
^blaze^, едновременно сме писали  Laughing

и доколкото виждам сме на едно мнение-  Hug

И аз като вас!  bouquet

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,изтървах половината серия.Бихте ли ми разказали какво се случи след,като Кенан върна детето на Ламия?

# 432
  • Мнения: 0
Днес направо обезомях от кеф."Принцесата" яко се унижи.Ламия я подреди на място.Не и остави и дума да каже,прравни я към земята.Толкова кеф ми стана,направо настръхнах.Ами и когато Джемил и каза:"Съжалявам,заповет от високо" LaughingИ Пашата как й се подхилваше.ЕЕЕ супер!!!!!! Mr. Green

# 433
  • Мнения: 0
Някой иска ли да му кажа ББ?Имам информация за съжеление малка, но интересна Peace

За Перла и Сълзи над Босфора също  Peace

давай! особено за този филм. другите по-не ме интересуват
да моля те!!!!!!  bouquet

# 434
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз не разбрах много ,ама дали Ламия купи цигуката и му я върна... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт