"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 847
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Кристабел прочетох 2-рата глава, става все по-интересно  Party
Надявам се скоро да ни зарадваш с нова   Praynig

# 46
  • Мнения: 0
Момичета, имам новина- току -що по телефона Уоми ми прочете следващата част на ФФ-то - сутринта преди срещата на Бела със семейство Калън- да знаете морето й се отразява добре - става страхотно- има жестока тръпка!
Christabel след три часови борби с интернет експлорър успях да товоря твоя ФФ- наистина страхотен, много  интересен и наситен с напрежение- браво на теб, стилът  ти ми допада  Heart Eyes- очаквам следващата част с нетърпение- ще се пробвам да ти оставя детайлен коментар под ФФ - дано да стане!  Hug

# 47
  • Мнения: 12
И аз искам да поздравя Кристабел , преди малко свърших с прочита и на двете части от твоя ФФ и съм очарована , много добре си се справила , браво и продължавай все така . Успех !  Hug  bouquet

# 48
  • Мнения: 12
Eхооо момичета къде сте ?  newsm78

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз съм тук, а другите къде са?

# 50
  • Мнения: 34
Леле, каква тишина в темата....ехо разтопихте ли се?аз да ви кажа днес мислех да бойкотирам всичко Здрачно, но уви. Издържах до към 8.30 и си грабнах Зазоряване,сега рреших и тук да видя какво става и си мислех, че ще сте до 10 стр..Не ме пска тая здрачна страст и това си е

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не харесвам сивото палто на Едуард, изглежда ми около четири номера по малко от нужното.

Преди малко гледах един епизод на ОС (с тайната надежда да е онзи епизод, в който Кевин прегазва неприятната Мариса и светът най после се отървава от недое*аната й личност) и се сетих какво ми направи впечатление и не ми хареса от филма, след като прочетох книгата. Джеймс е представен като някакво животно, малоумен, има точно две реплики в целия филм и само се зъби и души. В книгата има реплики, цели страници с реплики, защо така кофти са го отрязали?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Май наистина ще го гледаме с костюма целия филм  ooooh! Само се чудя как така няма да се преоблече след Рд?! Нали я изостави сле 2 дена чак...

# 53
  • Мнения: 17
Не харесвам сивото палто на Едуард, изглежда ми около четири номера по малко от нужното.

Преди малко гледах един епизод на ОС (с тайната надежда да е онзи епизод, в който Кевин прегазва неприятната Мариса и светът най после се отървава от недое*аната й личност) и се сетих какво ми направи впечатление и не ми хареса от филма, след като прочетох книгата. Джеймс е представен като някакво животно, малоумен, има точно две реплики в целия филм и само се зъби и души. В книгата има реплики, цели страници с реплики, защо така кофти са го отрязали?
Ами те компенсираха с повече екшън от страна на лошите вампири- нали показваха кадри как убиват приятеля на Чарли на пристана- и явно са решили, че Джеймс не бива да говори много / с което не съм съгласна и аз много, но...такова е  режисьорското виждане/
А иначе и мен много ме дразни ТОЗИ КОСТЮМ, подобен имаше дядо ми. Незнам какво им става на стилистите, явно са решили пак да отрежат бюджета за облекло... ooooh! newsm78

# 54
  • Мнения: 12
Май наистина ще го гледаме с костюма целия филм  ooooh! Само се чудя как така няма да се преоблече след Рд?! Нали я изостави сле 2 дена чак...
Еми Бела сигурно след като я оставя си е запечатала в съзнанието образа на Едуард от рождения ден и затова така си го представя ! Знам ли , аз така си го обяснявам .....  Thinking newsm78

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добре, той на официалния трейлър е на навсякъде с костюма, на партито, когато я изоставя, когато я целува...То е нормално тя да го запечат в съзнанието с костюма, но в останалата част?

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Здравейте момичета. Преди малко завърши рождения ден и сега най-сетне сядам спокойно на компа.

Почнах с втората част на ФФ за Джаспър. Крис, страхотно се справях. Невероятно описваш всичко окоро Джаспър. Браво. Наситено с динамика и нищо не пропускаш. Всеки един детайл си е на мястото, всяка дреболия. Супер.

Говорите за облеклото на Едуард. Това ми е болната тема още от "Здрач" - особено дънките. Поставила съм си на десктопа новия плакат на "Новолуние" само с него и сакото му ме убива. Добре, че не е буквално. Хващам се, че вместо да го гледам в ли;ето и златистите му очи, аз съм се втренчила в сакото му #Crazy. Както беше отбелязано по-горе, все едно е сакото на дядо. ooooh!

# 57
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми може да си го пази от първия бал човека. Ъъ, вампира. За какво са му повече. Нали си има. Wink

# 58
  • Мнения: 0
Добре, той на официалния трейлър е на навсякъде с костюма, на партито, когато я изоставя, когато я целува...То е нормално тя да го запечат в съзнанието с костюма, но в останалата част?
Не му връзвайте толкова кусури бе хора.  Красе , я как добре изглежда на аватара ти. Laughing
Къде изчезна този народ. Всички ли изпозадрямаха.  newsm78 Пуснете поне нещо за лека нощ.

# 59
  • Мнения: 12
Ми може да си го пази от първия бал човека. Ъъ, вампира. За какво са му повече. Нали си има. Wink

Да , да може ....  Joy

На трейлъра иначе всички изглеждат добре \ Алис , Розали , Емет , Джаспър , Есме и Карълайл\ само нашите хора са се изложили в облеклото . На рождения ден и Бела също много зле е облечена \ ние и преди сме коментирали за въпросните гуменки\  Sick

Общи условия

Активация на акаунт