"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 862
  • 425
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 3 959
Поне е сменила дънките. Simple Smile

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 942
В един ФФ Бела описваше вампирите като ratpack, а си го превеждам като Пльошкин  Mr. Green Та може Едуард да го изровил от 60те сакото  Joy
Имам напредък с моя "вдовец" каза, че Роб е хубав на новите плакати на Новолуние! Призна си, голям шок беше за мен Simple Smile

# 62
  • Мнения: 0
 Joy явно е намерила малко пари и затова ги е сменила.
Не, наистина не знам как може толкова касови филми да се излагат така с тия облекла - единственото свястно нещо, дето съм видяла досега, май беше синята рокля на Бела за бала. Ама наистина като гледах трейлъра на Новолуние - ужаааас Sick
При положение, че в книгите многократно се набляга на факта, че Алис ги затрупва с дрехи и че не ги оставя да обличат нещо два пъти, те се разкарват в цял филм с едни и същи дрехи ooooh!
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Верно, чак сега се сетих за Алис, което ги облича нон-стоп с марково дрехи Joy А тук имаме само гуменки и едно сако цял филм  Joy

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами, тя роклята беше подчертано на Алис, нямаше как да е в стила на Бела така или иначе. Само дето в книгата е със сандали. Е, един сандал.

# 65
  • Мнения: 0
Извинявам се милички, но толкова ми се спи, че не мога да се сетя как ставаше номера с качването на снимката директно тук. Както и да е де, пожелавам ви мнооого сладки сънища с тази картинка

http://2.bp.blogspot.com/_zPOvpKvWtG4/SZv7X7KNp9I/AAAAAAAABrg/a9 … /Twilight+002.jpg

Е то в книгата много неща са страхонти, но ето във филма дори на бала Бела отиде с гуменка. Това явно е някаква мания нейна ли  newsm78, странна работа.

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 23:25 от lady_of_the_lake

# 66
  • Мнения: 12
Верно, чак сега се сетих за Алис, което ги облича нон-стоп с марково дрехи Joy А тук имаме само гуменки и едно сако цял филм  Joy

Да , така си е !  Peace
Но пък на трейлъра най-много ми хареса облеклото на женските вампири и на Емет ! Джаспър също не е облечен както трябва \поне по моя вкус\   Peace
Все пак изглеждат млади , имат пари , а и уж си имат моден дизайнер в къщи и пак ги изтупват в едни дрехи , които нямат нищо общо с описаното в книгата .... напарво свят да ти се завие ! #Crazy  Mr. Green

# 67
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 880
Изгледах филмчетата от бюлетие и започвам сериозно да се съмнявам в актьорските качества на Стюърд. Ами тя показа едно и също поведение както на пресконференцията (заекване, физиономии и жестове) както и в "Здрач". Аз съм я гледала само още в "Паник стая" и там не ми направи никакво впечатление, освен че я смятах в началото за момче.

В трейлъра само брата и свекъра ми изглеждаха супер Peace

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, ще чуете вие, като обяснявам, че Кристен е егати дървото, няма емоция, няма реакция, една и съща физиономия си е залепила на лицето и толкова. Някой пуска шега, тя "Ъхъ" и гледа с празен поглед. Гласа равен, никакъв ентусиазъм, нищо. Кофти е.

# 69
  • Мнения: 0
Много си го харесвам миличкия Роб, ама има нужда от жена- веднага ще се заема да се погрижа за него,  Mr. Greenче много мърлявичък ходи и окъсан и одърпан - горкия! След скъсаната тениска със столичная водка , сега и ризката му скъсана  Cry ох, на мама Heart Eyes


И якичката му е толкова изтъркана- вместо да коментираме сакенцето на дядо - до вземем да му купим ризка Blush

# 70
  • UK
  • Мнения: 3 959
И епилатор - тогава може и да го погледна. Иначе е брр.

# 71
  • Мнения: 0
Ох, пак съм аз ама забравих за Кристен да кажа- току-що гледах участието и след Комик Кон в залата с феновете- разкошно поведение- даде автограф на всички и си направи снимка със всички- беше наистина много мила. И аз вчера бая я оплюх  Mr. Green, ама днеска ми стана жал за нея- как искате да е адекватна- казва че работи по 12-15 часа на ден и всички луди фенки са против нея и тия глупости по нейн адрес - сигурно се държи така като защитна реакция - не знам - все търся нещо да я оправдая - все пак това е нашата Бела. Peace


И епилатор - тогава може и да го погледна. Иначе е брр.

Аааа, моля моля - тука може да поспорим  Mr. Green - за къде точно ти е нужен епилатор Joy

# 72
  • Мнения: 229
Много ви благодаря за милите думи Heart Eyes Hug
Ох,Роб с тия разкъсани дрехи ме убива hahahaПредпочитам го рошав Wink
Айде лека от мен Heart Eyes

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 880
То не се изисква нещо особено за през феновете - усмивка и подпис. Обаче като си отвори устата.... или радвижи тялото си....

За дрехите на Роб започвам да се съмнявам, че го прави нарочно и напук Wink

# 74
  • UK
  • Мнения: 3 959
Епилатор за гърдите, подмишниците, твърде вероятно има твърде сериозно окосмяване и на други места, на които не обичам да има такова, но там може и да се бръсне. Позволявам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт