"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 848
  • 425
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 116
Аз разголени снимки не искам да гледам. Още дори не съм гледала филма за Дали Embarassed
Абе те всички само за тази гола сцена говорят... Абе тя е една секунда и изобщо не е толкова интересна. Филмът е хубав, защото наистина има актьорска игра и добро превъплъщение. Е, има доста целувки между мъже и една странна секс сцена, но мен лично това никак не ме притесни. Любовта беше показана много красиво. Важното е, че успяват да предадат на екран двама велики твроци - Лорка и Дали наистина успешно. За мен това е може би най-добрата роля на Робърт досега. Успял е да докара лудостта на Дали и наистина ме възхити. Така че ако харесваш изкуство и филми тип европейско кино, обезателно го гледай. А голата сцена може дори и да не я забележиш... ако не бяхте писали толкова много за нея, дори нямаше да я регистрирам...

# 421
  • Мнения: 3 576
Аууу, момичета, една вечер да не вляза в темата и като гледам какво съм изпуснала...... то не са снимки, не е чудо.... нямаше да мога да спя, ако ги бях видяла снощи  Crazy
А сега не знам как ще се концентрирам да работя  Stop

Хубав, хубав Роб  Heart Eyes

Ще потърся да ви покажа няколко мои любими снимки, за които още не сте се сетили.

Любимите ми сцени съвпадат с тези на WomanitKa, и  в добавка погледа му след като я целува, отдръпва се и отново тръгва към нея .... там е като пристрастен към нея човек.

# 422
  • Мнения: 200
Добро утро Едуардоманиячки такива  Hug Hug Hug 

Мириел филма е леко казано страхотен- не мога да спра да го гледам- има от всичко в него- невинност, любов, нежност, поезия, изкуство, драма, конфликти, мъка, сълзи, радост, какво ли не- невероятна игра на Хавиер и Роб  Peace Гледай го, секс сцената въобще не е толкова странна, напротив. Целия филм е като магия   Hug

Роб не е хубав той е просто прелест на два крака  Mr. Green

Снощи гледах всички клипчета от Комик Кон-а, забелязах, че Роб е успял да запази себе си, и да не полудее, браво на него. Heart Eyes Другите от каста също бяха свежи, освен Кристен, но аз я разбирам и не ми изглеждаше толкова странна и неадекватна, тя си беше просто себе си, но малко по-уморена  Peace

Уоманитка любимите мои моменти са същите като твоите  Hug

Не искам да ви развалям утрото, но здрачните лейдита са пуснали лошата новина, че Рашел няма да може (заради мн ангажименти) да играе в Затъмнение  Cry Cry Cry Дано Съмит измислят нещо, че снимките почват др седмица, а тя там е действащо лице  Rolling Eyes
Не мога да си представя Виктория по друг начин освен като Рашел, тя я има тази дива лудост и хищничество  Naughty

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 09:44 от Aquariel

# 423
  • Мнения: 3 576
На няколко места я има новината, че Лефер няма да играе Виктория.
Жалко, много ми харесваше в ролята, а в третата част има доста по-голямо участие от първите две  Sad

# 424
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хеей, тя е единственото наистина свястно нещо в тея филми, ще е супер тъпо да не може да играе...

# 425

Общи условия

Активация на акаунт