"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 25(за кандидат вампири/върколаци)

  • 14 859
  • 425
  •   1
Отговори
# 30
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Момичета, набързо минавам да ви почерпя за рождения ден на голямата ми дъщеря. Днес става на 4 годинки Wink

# 31
  • Мнения: 0
Да ти е жива и здрава Мириел    ura  costumed034  ura  costumed034  ura  costumed034

# 32
  • Мнения: 200
Miriel да ти е жива и здрава рожденничката  Hug Hug Hug

Кристабел сега ледах снимки в блога и искам да ти кажа, че мъжа ти адски много прилича на Емет  Shocked  Mr. Green  newsm10

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз се чудя защо не ми излизат коментари, а то нова тема има. Не мога да гласувам в анкетата. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен!! Hug Miriel, да ти е жива и здрава рожденничката!  bouquet
Да ви кажа днес като станах ми дойде прозрение, че е крайно време да си призная нещо- абе като гледах за пореден път клиповене от Комик Кон - да си призная Тейлър все повече взе да ми харесва бе  Mr. Green -умно отговаря детето и май е единствения ,след режисьора, който не пелтечи (ама то в сравнение с Кристен всеки е ок) - може и да излезе нещо от него - искрено му го пожелавам - поздрави за тийм Джейкъб Hug След Новолуние предчувствам , че ще наберете страшна сила Mr. Green Laughing

# 35
  • Мнения: 17
Мириел да ти е жива и здрава рожденничката Hug
А ето момичета по едно мохито, да утоли "жаждата" в тази жега   Nature Sunny

# 36
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен!! Hug Miriel, да ти е жива и здрава рожденничката!  bouquet
Да ви кажа днес като станах ми дойде прозрение, че е крайно време да си призная нещо- абе като гледах за пореден път клиповене от Комик Кон - да си призная Тейлър все повече взе да ми харесва бе  Mr. Green -умно отговаря детето и май е единствения ,след режисьора, който не пелтечи (ама то в сравнение с Кристен всеки е ок) - може и да излезе нещо от него - искрено му го пожелавам - поздрави за тийм Джейкъб Hug След Новолуние предчувствам , че ще наберете страшна сила Mr. Green Laughing
Мерси, мерси Валка за поздравите. Приемаме с отворени обятия в редиците си всички "новопокръстени" hug : Hug hug

# 37
  • Мнения: 229
Дневен Бюлетин

Новини :
Снимки от Comic-Con 2009

всички тук
Снимки Снимки Снмики


източник тук

Видео от Comic-Con 2009 ,част първа тук,част втора(сцената с поршето) тук,част трета тук,част чертъртатук и част пета тук
Ново интервю от Comic-Con тук

Видео на ЕТ виж
Куклите на Виктория и Джеимс виж тук


New Moon Desktop Wallpaper,по- голям виж


Малко нови детайли от саудтрака на Новолуние.
Ще има песен от този на снимката,който се казва Bon Iver.Повече тук


Какво???Кристабел не е намерила повече за мен?!

За компенсация,защото бюлетина днес е ваканционно кратък


Ново!Ново!Ново!
Втората глава от ФФ на Кристабел (моя милост Heart Eyes) по  "Историята на Джаспър Уитлок" е готова  Peace
Можете да я прочетете и да оставите коментари тук
саморекламата е гадно нещо Embarassed,ама като са на почивка всички дето ме хвалят Blush Mr. Green

Предишните бюлетини тук

Съобщение за старите фенове Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на veselinka на staykovaveselina@gmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки. Meждувременно трябва дас и направите ъкаунт в Гугъл, ако вече нямате, за да може да се логнете в блога, за когото ще ви бъде изпратена покана.

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 18:20 от Christabel

# 38
  • Мнения: 0
Снощи, когато всички ни беше обхванала критикарската вълна, забравих да споделя /с мъка на сърцето/, че върколакът в трейлъра е направо потрес. Mr. Green Говоря за първия оригинален трейлър. Сигурно сме го коментирали, не помня. Ама нашите помиярчета край блока са по-страшни, когато се сдавят. Дано и там да " пипнат" нещо, че вместо страх ще има смях.

# 39
  • Мнения: 229
Така...Първо:
Miriel,честита ти рожденничка  bouquetДа ти е жива и здрава Peace
Второ:Абе голям срам днес с тоя бюлетин...или аз губя форма Embarassed или всички са във ваканция newsm78То ясно,че другите като ги няма мога да мързелувам без някой да ми се кара Heart Eyes,ама чак надминах себе си  1swing 
Май трябваше да се турна при румънците в анкетата JoyMr. Green
Ако някой изрови днес нещо ново,моля да допълва Praynig Hug

# 40
  • Мнения: 0
Аз докато си пиша и излязъл бюлетина. Мерси Кристабел.
Гледах видеото на ЕТ. Хей, тийм Едуард, много се притеснява вашето момче. Ама сигурно не му е лесно. А Келън в "тъмния" вариант от филма ми харесва повече.

# 41
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
..за да ви следя

# 42
  • Мнения: 12
Мириел да ти е жива и здрава рожденничката и много да ви радва !  Hug

Кристабел бюлетина е супер , мерси !  Hug Peace

Ето и нещо за разхлаждане в този горещ летен ден !

# 43
  • Мнения: 354
Ахххх, много е топлооооо. Мирка, мирка, къде си сега да ходим заедно на плажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Това за пералнята да не е било намек към Роб да го поизпера малко  Crazy ?

Аз силно се надявам фенките в Бг да са доста по-сдържани, поне за мен това крещене е неминуемо свързано с американската култура, имам чувството, че те от най-малката дреболия могат да изпаднат в екстаз. Навили сме се да ходим на премиерата, пък да видим.

Мен пък малко ме подразни нещо в Едуард (аууууу! не ме бийте, ама колкото хора, толкова и претенции) - Не ми харесва, че е с костюм във виденията на Бела, не си спомням по книгата как е, но не знам..., много ми е пенсионерски така, не,ч е не му отива. Разбирам за рождения ден - изтупал се , ОК, но... абе и така става, не че няма да го гледам 1 000 000 пъти филма.  Crazy Crazy

МИРИЕЛ, честита ти рожденичка, нека расте здрава, умна засмяна и да прави много, много щуротии  Mr. Green за да има едно истински пълноценно детство. На вас ви пожелавам много мъдрост, за да я възпитате като една достойна млада дама с принципи и чест.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

п.п. за анкетата - искам да си остана човек  Flutter

# 44
  • Мнения: 12
......Мен пък малко ме подразни нещо в Едуард (аууууу! не ме бийте, ама колкото хора, толкова и претенции) - Не ми харесва, че е с костюм във виденията на Бела, не си спомням по книгата как е, но не знам..., много ми е пенсионерски така, не,ч е не му отива.

И мен това ме подразни , като че ли е на 100 години ..... е така де на 100 години е , но външно имам предвид !  Mr. Green Peace
Ама в Здрач цял филм беше със сивото палтенце , а сега в Новолуние ще е цял филм с костюм !  Whistling Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт