"Цената на истината"

  • 38 619
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41
така аз се регистрирах преди една седмица на майтап и то взеха че ми се обадиха за кастинга, едно от нещата в кастинга е сабеседването ще трябва да разкажа някаква лична история,та въпроса ми е,дали самият кастинг ще се заснема,дали на кастинга ще има камери?който изберат да допуснат в шоуто ще му излъчат ли кастинга???някой знае ли???

# 31
  • Мнения: 262
Очаквай всичко от тях ! Ще стискаме палци.

# 32
  • Мнения: 41
По принцип в България винаги се търси скандалното.
И както всеки път, във всяка игра, независимо от регламента и наградата, ще се търсят кандидати, които да направят колкото се може по-голямо "шоу" /така да се каже/. И смятам, че "шоуто" ще е колкото се може по-зрелищно - трябва да хвърчат сълзи,марсоли, простотии и тем подобни. Надали точно хората, на които не им пука, които си казват истината и са искрени наистина в честност - които наистина имат шанса да спечелят голямата награда, ще се класират. 
 Аз съм супер искрена,и въобще не ми пука дали ще обидя някого аз си му казвам истината в очите въпреки всичко,та се чудя и си мисля та те точно искрените хора май няма да искат да ги допуснат в шоуто да участват защото именно те ще печелят,вие как мислите???

# 33
  • Мнения: 41
а дали бременни допускат в шоуто? newsm12

# 34
  • Мнения: 33
sisoni кога ще е кастинга? Да разкажеш после как е било  Laughing
 А за бременните според мен допускат и още как, особено ако имат и някоя пиперлива историйка да разкажат...Те нали това търсят всъшност  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 41
в крайна сметка не отидох на кастинга,хората от там ми звъняха няколко пъти,но понеже съм бременна и нямаше как да тръгна в жегите да патувам толкова километри,най вероятно сам си испуснала шанса,но незнам,дано да е било за добро че не тръгнах,сякаш малко ме е яд ли незнам Weary

# 36
  • Мнения: 33
в крайна сметка не отидох на кастинга,хората от там ми звъняха няколко пъти,но понеже съм бременна и нямаше как да тръгна в жегите да патувам толкова километри,най вероятно сам си испуснала шанса,но незнам,дано да е било за добро че не тръгнах,сякаш малко ме е яд ли незнам Weary

Не се ядосвай мила, може да е било за добро...Все пак няма по-важно нещо от бъдещото ти бебче и състоянието ти в момента  Hug

# 37
  • Мнения: 60
четох за него - 20 въпроса и трябва да се отговаря истината , ако се хване лъжа се гори
някаква мадама отговорила на 19 въпроса честно , разкривайки всякакви срамни подробности от миналото си и накрая я питали - Смяташ ли си , че си добър човек ,
и тя отговорила - Да , детекторът отчел , че лъже и така изпуснала наградата

видях , че май оня , дето прилича на Фродо ще го прави , а тоя пич е склонен към чийт , така че не очаквам кой знае какво , не само заради него , де ,
в българските шоута се мами доста по принцип

# 38
  • Мнения: 4 435
Играта ще е един голям сеир. В който за пари, ще се наложи да кажеш неща, от които да ги заболи най-близките ти. Това не бих направила и за 200млн, не за 200хил. Няма човек който да не е правил грешки, спрямо най-близките си, няма и такъв който да иска съкровени негови тайни да се научат от всички.
Никога не съм гледала играта в друга страна, но ми беше ясно, само от рекламите за какво ще става въпрос.
Инач ще го гледам, и ще си коментирам с вас  Hug, но от сега ме е жал за хората които ще участват.

# 39
  • Мнения: 60
да ,малко кофти е , начинът в който се унижават участниците в бг реалита
едва ли ще го гледам , но ще чета тук-там

# 40
  • Мнения: 0
а психолог на предаването е Ани Владимирова ОИ
а водещ ще е жабока  Sick  пак от ОИ

# 41
  • Мнения: 4 435
Че тя АниВладимирова участва в почти всички риалитита на Нова, не само ОИ.

# 42
  • Мнения: 55
Кой е "жабокът" ?

# 43
  • Мнения: 33

Водещият на "Островът на изкушението"...Май се казваше Витомир Саръиванов  Peace

# 44
  • Мнения: 55

Водещият на "Островът на изкушението"...Май се казваше Витомир Саръиванов  Peace

Аааа, Фродо!  Laughing Той е симпатяга. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт