"Цената на истината"

  • 38 616
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 897
Хора,майки-това е целта на тези помияри,да гледаме и пишем впечатления от тази отврат..опомнете се,гледайте си заплетените сапунки и не обсъждайте повече тази отврат.Разберете че това не ви помага да израстете нравствено а само ви дава повод за глупави размилсления:
щастлива ли съм със съпруга си?
Майка ми не е ли била прекалено строга с мен?
Искам ли да правя секс с комшията?
Това НЕ Е ОТ КОЕТО ИМАТЕ НУЖДА...Опомнете се!

Точно така, bashnow. Споделям мнението ти.

Майки, отминете това жалко предаване.
Че кои сте вие да казвате на хората какво да гледат или да не гледат.  ooooh! bashnow, ти да не си социолог, психолог, че дори казваш какви въпроси възникват в мен???  ooooh! Или главният герой в "Какво искат жените" и те е одарил вече тока.  Crazy
Като не ви хареса не го гледайте и не си налагайте мнението нагоре-надоло.

Пинко, миналият път добре те разбрах и сега съм на същото мнение...  Peace

# 721
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
не му е там времето не го искам преди 23ч. Crossing Arms
И аз Rolling Eyes


и аз #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 722
  • София
  • Мнения: 23 096
Еее, прекалявате с тия пистолети  Grinning Вместо да хабите енергия, просто не гледайте  Wink И на мен не ми допадна особено, ама чак пък толкова агресивно  ooooh!

# 723
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Момичета, напомням ви, че е време за нова седмична тема! Simple Smile
В заглавието напишете и датите на седмицата (14.09. - 20.09.)

С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Моля, не превишавайте 50-та страница!
Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения ще се допускат само за реалити предавания, чиито теми могат да бъдат седмични, независимо от броя на страниците.
За този тип теми е задължително указването на датите на седмицата в заглавията, например (7.09-13.09)

Благодаря!

# 724
  • Мнения: 11 607
Момичета, напомням ви, че е време за нова седмична тема! Simple Smile
В заглавието напишете и датите на седмицата (14.09. - 20.09.)

С оглед уеднаквяване максималния брой на страниците на отчетните теми и темите с продължение, вече всички подобни теми ще се заключват след 50 стр.

Моля, не превишавайте 50-та страница!
Дори и да не е пусната нова, ако старата тема е превишила 50 стр., то тя ще бъде заключена.

Изключения ще се допускат само за реалити предавания, чиито теми могат да бъдат седмични, независимо от броя на страниците.
За този тип теми е задължително указването на датите на седмицата в заглавията, например (7.09-13.09)

Благодаря!



Извинявам се ако е имало друг желаещ да пусне новата тема.......

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт