"Цената на истината"

  • 38 622
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Гледах в Ютюб няколко откъса... Въпросите са отвратителни....  Confused

# 16
  • Мнения: 5 539
Поредния гнусен сеир, който няма да гледам. Не желая да наблюдавам как някой бива разголен пред очите ми. Къде остава правото на личен живот, лични тайни, лично мнение?
Фродо да ходи да се ф.ка!

# 17
  • Мнения: 662
Предполагам, че добре ще подбират и кандидатите.Прочетох, че задължително условие е на самото шоу да присъстват най-близките роднини.При липса на такива? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 33
И мен доста ме заинтригува шоуто като видях рекламата по нова... Не съм го гледала досега,но с нетърпение чакам да дойде септември да видим какво ще е:lol: Даже като се замисля бих и участвала...

# 19
  • Мнения: 2 448
200 000 е направо смешна сума , за да разкривам личния си живот или мисли пред публика. Ще го гледам от любопитство да разбера какви хора се навиват на подобно нещо. Макар да смятам, че ще е доста нагласено, както всички уж реалити шоута.

# 20
  • Мнения: 2 093
Гледала сьм това шоу и определено мога да каза, че само циничен участник и такьв, на който не му пука, барбар сьс семейството и приятелите му, може да има полза и да направи пари. В началото вьпросите са сьвсем невинни, но и парите са малко. Колкото повече се увеличава сумата, толкова по компрометиращи са вьпроси те. До колкото си спомням, само един пьт, член на семейството, приятелите имат право да забранят на участника да отговори, като по този начин го избавят от неудобния вьпрос. Играта е на крьгове и преди старта на всеки крьг те питата дали искаш да спреш. Ако откажеш играта започва и няма мьрдане. Вьпросите са много лични и сьм сигурна че избират участниците с вьзможно най-скандалните тайни; нали рейтинга трябва да е висок. Мисля си, че в Щатите такава игра по-вьрви защото населението е многомилионно и я някой те познае я не, но в Бьлгария, ще бьдеш разнасян за години. Ако найстина най-високата сума е 20,000 определено не си струва жертвата.

# 21
  • Мнения: 54
200 000 е направо смешна сума , за да разкривам личния си живот или мисли пред публика. Ще го гледам от любопитство да разбера какви хора се навиват на подобно нещо. Макар да смятам, че ще е доста нагласено, както всички уж реалити шоута.

Наскоро с приятеля ми говорихме точно за "нагласянето" на нещата. И стигнахме до заключението, че не е толкова възможно. Не заради друго, ами заради неспособността на обикновения българин да е актьор. Предполагам някои от вас са виждали онова пълно безумие, наречено "Хипнотизатора". Там си пролича колко лоши актьори сме и - слава Богу! - то падна от ефир след кратка агония. Същото такова шоу в Щатите си върви и даже е гледаемо. Дори "Окна" повече се гледа и са по-добри актьори. Но тук това няма да се получи, седи си точно на сила и адски глупаво. Така че нагласеността според мен отпада. Позволи ми да те поправя, това не е реалити шоу. Всички тия неща от типа на това предаване (както и "Стани богат", например), се снимат и излъчват на запис, т.е. няма как да са реалити. Въпреки всичко има хора, които биха се пробвали, и на всички тях бих пожелала успех!

ПС. Това, че България е малка страна наистина много би попречило на участниците, аз съм на същото мнение. За съжаление обаче продуцентите, купувайки дадена продукция, честно не мислят достатъчно.

# 22
  • Мнения: 3 417
На някои от въпросите, които в американското шоу "ууу"-кат, тук ще пляскат. "Вярно ли е, че сте били с над 100 жени?" - "Бравооо!"  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 448
Позволи ми да те поправя, това не е реалити шоу. Всички тия неща от типа на това предаване (както и "Стани богат", например), се снимат и излъчват на запис, т.е. няма как да са реалити.

Под реалити имах предвид , че не е по измислен сценарий, а по действителните съдби на участниците.
А за това дали има добри актьори българи, ще го видим.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 662
Някой предварително одобрен за участие?

Относно това дали 200 000лв.е малка сума, за да се разкриват подробности относно личния жито, зависи.Ако си човек с много тайни, изградил живота си на лъжа, да-със сигурност 200 000лв. е смешна сума.Но, ако нямаш кой знае какво за криене, а по-скоро лъжи, които не биха засегнали близък човек, защо не? От друга страна, аз често имам колебания относно някои неща-според мен би било интересно, човек да провери сам себе си. Grinning

# 25
  • Мнения: 2 448
Ако си човек с много тайни, изградил живота си на лъжа, да-със сигурност 200 000лв. е смешна сума.Но, ако нямаш кой знае какво за криене, а по-скоро лъжи, които не биха засегнали близък човек, защо не?

Няма никаква връзка едното с другото. Това, че може да споделиш много свои тайни с близък човек или да нямаш такива, които да го наранят, не означава, че автоматично е нормално да искаш да ги споделиш пред широката аудитория.
Може да има хора, които да обичат да са център на внимание и да занимават публиката със своята особа и за без пари, но има и такива, за които личното пространство е ценно много повече от 200 000 лв.
Нещо като това - няма нищо по нормално да споделиш голотата си с любим човек, но не всеки е ексхибиционист пред широка публика. Намирам го за нещо като душевен ексхибиционизъм това шоу.

# 26
  • Мнения: 662
Да, така е.Но имах предвид нещо друго-може наистина да нямаш такива тайни, които да те злепоставят пред хората или да те накарат да се почувстваш неудобно, че ги споделяш.Разбира се, предполагам, че такива хора няма да бъдат допуснати до играта, защото може да се окаже, че без особено усилия и драми, ще вземат голямата награда.
Лично за мен това шоу е и някакъв тест-винаги съм смятала, че няма въпрос, на който да не мога да отговоря искрено.Без значение дали ще прекратя отношенията си с някой или ще ги влоша драстично.Би ми било интересно, дали пред такава аудитория и пред реалната опасност да загубя близък човек, ще кажа истината.Може би, защото съм убедена, че до мен няма човек, заради който да си премълча някои неща.
Определено има хора, които и за 1 милион не биха участвали в подобно шоу-веднага се сещам за моя приятелка, за която подобно участие би означавало да остане съвсем сама...Както и други, които просто не обичат публичните изяви-поради една или друга причина.А както си споменала и ти-има такива, които и без пари биха участвали.

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 01:52 от sorsha_

# 27
Някой би ли ми дал линк към някое от предаванията (Сащ или др. държави)

# 28
  • Мнения: 54
Някой би ли ми дал линк към някое от предаванията (Сащ или др. държави)

Потърси го в http://www.mininova.org/

Предаването в САЩ е със името "The moment of truth"

pasinet, сравнението с голотата и ексхибиционизма е страхотно, поздравявам те. Много ми хареса и напълно подкрепям идеята:)  Peace

# 29
  • Мнения: 33
Ето едно видео от американското издание:
http://www.bcast.co.nz/watch.php?type=youtube&v=b8eHENPhFcU  Peace

Общи условия

Активация на акаунт