"Цената на истината"

  • 38 622
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33

Водещият на "Островът на изкушението"...Май се казваше Витомир Саръиванов  Peace

Аааа, Фродо!  Laughing Той е симпатяга. Simple Smile

Мдам, същият  Laughing На мен ми е малко мазен, ама ще го видим.. Grinning

# 46
  • Мнения: 0
ного глуповат вид има от погледа му лъха простота и ниска интелигентност Peace

# 47
  • Мнения: 4 435
А от "ного"  и малка буква за започване на изречение, на какво лъха? Thinking

# 48
  • Мнения: 33
А от "ного"  и малка буква за започване на изречение, на какво лъха? Thinking

 Joy Joy Joy И аз това щях да попитам  hahaha

# 49
  • Мнения: 886
ного глуповат вид има от погледа му лъха простота и ниска интелигентност Peace

 rotfImbo Това вече наистина е прекалено. rotfImao

# 50
  • Мнения: 275
Това шоу е апотеоз на упадъка на идеалите и на липсата н морални ценности в обществото - западноевропейското и северноамериканското най-вече.
Това да се забавляваш, като човъркаш душите на хората и гледаш животите им как изтичат в канала.... мани... на къде сме поели ?

Верно, че телевизията е бизнес, но тя се е превърнала в СТРИКТЛИ БИЗНЕС без нищо друго.

Иначе... много харесвам Витомир. Много е деликатен, има приятна сетивност и си разбира от работата.

Но това няма да го гледам. Предпочитам научните канали и турските сериали.

# 51
  • Мнения: 9 188
Давам му живот до декември ! Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 908
записвам се да следя темата. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 31 198
Не харесвам сеирджийски предавания, но това ще го загледам да видя докъде ще стигнат.

# 54
  • Мнения: 214
Ако те интересуват само парите, това шоу е за теб.
 Но какво са парите, ако разрушиш семейството и отблъснеш близките и приятелите си?  Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз пък си мисля, че ще има известна доза нагласеност като в риалитата от типа "Хванати в изневяра", което беше пълен провал.
Като концепция ми звучи интересно, но се съмнявам в бг-реализацията  Peace

# 56
  • Мнения: 54
tonkabonbonka, да не забравяме най-великия формат: Хипнотизаторът! Simple Smile Иначе и аз имам бегли опасения, че ще вземат да го нагласят. Но българите никакви актьори не сме и много ни личи. Шефът ми дълго вярваше, че руското ОКНА е съвсем истинско. А за "Хванати в изневяра" май идеята им беше да правят някакъв тип възстановка. Страшно зле... Аз самата паднах, когато разбрах, че оригиналния американски формат се снима съвсем риалити - реални хора и ситуации в реално време. Много се надявам да не се провали и това... Въпреки че милият му продуцент вече няма много добра репутация.

# 57
  • Мнения: 9 188
денси баце ...........далеч стигат.........продуцент олд скул СВ / бб1;бб2;бб3;вип1;вб2;вб3; хванати в изневяра;МИ2;МИ3;шоуто на Прасиз;стани богат................

# 58
  • Мнения: 662
така аз се регистрирах преди една седмица на майтап и то взеха че ми се обадиха за кастинга, едно от нещата в кастинга е сабеседването ще трябва да разкажа някаква лична история,та въпроса ми е,дали самият кастинг ще се заснема,дали на кастинга ще има камери?който изберат да допуснат в шоуто ще му излъчат ли кастинга???някой знае ли???

Аз бях допусната до предварителния кастинг, но не ме извикаха после.Поне за момента...

# 59
  • Мнения: 2 229
Аз пък си мисля, че ще има известна доза нагласеност като в риалитата от типа "Хванати в изневяра", което беше пълен провал.
Като концепция ми звучи интересно, но се съмнявам в бг-реализацията  Peace

Известна доза?! Че в оная простотия нищо не-нагласено нямаше, каква доза.  Mr. Green

Тук естествено ще изберат тези с най-пиперливите "тайни", такива, които нямат какво да крият, няма да ги извикат на кастинг изобщо..

Общи условия

Активация на акаунт