Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 092
  • 198
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Еми, то е ясно, че като са скъпи всички ще са хубави, но сред огромното многообразие /ще поръчвам от ягодката/ реших да пусна тема и да ви помоля за препоръки Praynig. Кожата ми е нормална към суха, 29 години , а въпросният ФДТ, който търся, трябва да отговаря на следните характеристики: да е добре покривен, матиращ, дълготраен и незабележим /или поне да не си личи много/.
Изобщо нямам опит и база за сравнение с марковите ФДТ Embarassed, ще съм ви благодарна за компетентните мнения, за да се спра на 2-3 вида, които да пробвам.
Благодарско  bouquet  bouquet  bouquet.

# 1
  • Мнения: 1 885
Аз ще те посъветвам да отидеш в някой магазин и да пробваш ако държиш да си взимаш от  Ягодата де. Иначе е трудно да нацелиш цвета, да не говорим че фон дьо тените седят индивидуално на всяка кожа.

Иначе по описанието, такъв е Колор стей на Ревлон ама него можеш да си го вземеш и от по-скромно магазинче. От по-скъпите нинам

# 2
  • Мнения: 4 176
Тоя не ревлон не е добър. Не го харесвам. Гамите на цвят са леко червеникави/оранжеви. Аз харесвам по-бледите нюанси, въпреки, че кожата ми е тъмна, но за мен е важно да не ми прави лицето червендалесто, а предпочитам по-скоро да е мраморно /неутрално, за да носи на грим.

Аз от години ползвам на Есте Лаудер- SOFT MATTE.
Преди години се захванах да пробвам различни марки докато не открия своята. И моите изисквания бяха да има кафифен и естествен завършен вид кожата ми. След като пробвах този се отказах да пробвам и съм адски доволна.
Не е скъп дори. Ползвам го по 1 година. 55-60 лв. е.

# 3
  • Мнения: 289
Аз ползвам на Шанел, Vitalumiere, SPF 15, доволна съм, отговаря на твоите изисквания, но има и лек блясък. Отгоре слагам и пудра на Шанел, но може и без нея.

# 4
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз ще те посъветвам да отидеш в някой магазин и да пробваш ако държиш да си взимаш от  Ягодата де. Иначе е трудно да нацелиш цвета, да не говорим че фон дьо тените седят индивидуално на всяка кожа.

Иначе по описанието, такъв е Колор стей на Ревлон ама него можеш да си го вземеш и от по-скромно магазинче. От по-скъпите нинам
Имено, де, това ми е идеята - да ми препоръчате добър, аз да си избера цвят в магазина и да го поръчам после от ягодката Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 176
Аз ползвам на Шанел, Vitalumiere, SPF 15, доволна съм, отговаря на твоите изисквания, но има и лек блясък. Отгоре слагам и пудра на Шанел, но може и без нея.
Хубав е да. Една приятелка го ползва. Не я кефят бестящите частици.

# 6
  • Мнения: 812
Аз ползвам на Шанел, Vitalumiere, SPF 15, доволна съм, отговаря на твоите изисквания, но има и лек блясък. Отгоре слагам и пудра на Шанел, но може и без нея.
/много съм доволно от този Peace

# 7
  • Мнения: 742
Не съм съгласна, че Колор стей на Ревлон прави лицето червендалесто. При мен действа точно обратното- много лесно се изчервявам, направо съм щипана мома  Laughing,  но ФДТ ми решава проблема. Мисля че пясъчно бежово беше нюанса ми, довечера ще погледна, че ми е у дома. Чудесно изравнява тена и е много добре покривен. И не личи, че съм с ФДТ.

Той обаче не е скъп - 18-19 лв.

# 8
  • Мнения: 5 622
Имам два ФДТ. Единия е на Ланком (Тeint idole), другия е Диор. И двата си ги харесвам много. Диорския е с малко по-плътен цвят и трябва да се разнесе много добре, иначе стои като маска. Ако трябва да препоръчам все пак нещо, ще се спра на Ланкомския. И като цвят и като трайност(издържа цял ден) е супер. Моят цвят е 03. Мисля това е най-универсалния цвят  Peace

# 9
  • Мнения: 5 103
Диор ползвам в момента.

# 10
  • Мнения: 7 418
  Клиник,не е лош.Има за различни типове кожа и за различна възраст,както и с различна покривност.Във всеки магазин ще те консултират по въпроса. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 38 582
Имам два ФДТ. Единия е на Ланком (Тeint idole), другия е Диор. И двата си ги харесвам много. Диорския е с малко по-плътен цвят и трябва да се разнесе много добре, иначе стои като маска. Ако трябва да препоръчам все пак нещо, ще се спра на Ланкомския. И като цвят и като трайност(издържа цял ден) е супер. Моят цвят е 03. Мисля това е най-универсалния цвят  Peace

Сори за оффа, ама искам да питам Буба с какво е на бузите? Защото се утрепах да търся такъв руж но никой не ми казва какъв е точно.

# 12
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
  bouquet Благодаря на всички отговорили!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 228
Сори за оффа, ама искам да питам Буба с какво е на бузите? Защото се утрепах да търся такъв руж но никой не ми казва какъв е точно.

Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

# 14
  • Мнения: 401
Сори за оффа, ама искам да питам Буба с какво е на бузите? Защото се утрепах да търся такъв руж но никой не ми казва какъв е точно.

Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

и аз го харесах ружа и Simple Smileа тази палитра колко струва?Wink

# 15
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Подкрепям за Тeint idole на Ланком - издържа по цял ден. Единствено, че е за по-мазна кожа.
Ти защо искаш матиращ, ако ти е суха кожата?

Другият, който бих ти препоръчала, е на Шанел Пролюмиер (за разлика от Виталюмиер не е лъскав), а и няма да ти стои сухо:
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=278&goChar= … ;LineId=5457#5457

# 16
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Подкрепям за Тeint idole на Ланком - издържа по цял ден. Единствено, че е за по-мазна кожа.
Ти защо искаш матиращ, ако ти е суха кожата?

Другият, който бих ти препоръчала, е на Шанел Пролюмиер (за разлика от Виталюмиер не е лъскав), а и няма да ти стои сухо:
http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=278&goChar= … ;LineId=5457#5457

Да, наистина ми е суха кожата, но като си сложа хидратиращ крем и после ФДТ ми стои много "лъскаво". Та за това си мисля, че с  матиращ няма да имам такъв проблем newsm78...

# 17
  • Мнения: 22 452
Аз съм доволна от ФДТ на LUMENE. В момента ползвам един, който се смесва.

# 18
  • Мнения: 5 228
и аз го харесах ружа и Simple Smileа тази палитра колко струва?Wink

Не знам, аз спечелих от една томбола на Лумене много продукти, включително и този. Но по  принцип не са скъпи - горе-долу колкото продуктите на Лореал и т.н.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз съм много доволна от Photogenic Ultra Confort на Lancome. И аз съм с нормална към суха кожа, този ФДТ се нанася лесно като кремче и е предназначен точно за такъв тип кожа.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 368
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

# 21
  • Мнения: 5 622
Сори за оффа, ама искам да питам Буба с какво е на бузите? Защото се утрепах да търся такъв руж но никой не ми казва какъв е точно.

Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

и аз го харесах ружа и Simple Smileа тази палитра колко струва?Wink

Не знам. И аз го харесах. И блясъка също ми харесва адски. Уви, не видях какво ми слагаха. При всички положения, обаче не беше нещо марково. Блясъка беше даже в нещо като малко шишенце, но ми го слагаха с апликатор за сенки. Това успях да видя с едно отворено и едно затворено око, докато ме гримираха.  newsm78

П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата  Thinking

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 18:08 от БУБА

# 22
  • Мнения: 5 622
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

Абе моята кожа не е нормална към мазна, а нормална към сухо-смесена и пак съм с тоя ФДТ. Наистина е много добър. А дали наистина 03 е универсален цвят? Защото така ми казаха в магазина. Първият ми опит с тоя ФДТ беше с една мостра, която ми я дадоха с един крем на Ланком. МОстрата беше в малко шишенце (което, обаче ми стигна за доста време) и аз бях скептично настроена към нея, защото цвета не е такъв, да съм го пробвала преди това. Но след като го пробвах, разбрах, че това е моят цвят. И след това си купих голям ФДТ Ланком, същият цвят като мострата  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 368
Цитат
Абе моята кожа не е нормална към мазна, а нормална към сухо-смесена и пак съм с тоя ФДТ. Наистина е много добър. А дали наистина 03 е универсален цвят? Защото така ми казаха в магазина.   

Незнам дали е универсален, моя е 04. Аз поръчах на "сляпо" от Ягодка и улучих. Но аз съм малко по-тъмна.

# 24
  • Мнения: 1 368
Цитат


П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата 
А Лумене е масова марка, ще я намериш в Бонжура, магазините, където има Лореал, Буржоа и т.н.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.

# 26
  • Мнения: 5 622
Цитат


П.С. Къде във варна мога да го намеря това на Лумене? Не съм го срещала по магазините сякаш? При марковата козметика ли ще да е или при масовата 
А Лумене е масова марка, ще я намериш в Бонжура, магазините, където има Лореал, Буржоа и т.н.

Благодаря! Ще го потърся. Че май е и руж и блясък в едно. Дано само да мога да го нанасям така, както трябва, за да се получи този ефект, защото съм много лява в гримирането  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 407
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!

# 28
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!
Мила, на моите характеристики, или на тези на Софф :
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.
, че сме с различни кожи с нея Laughing?

# 29
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Моят цвят на Тен Идол е 6. Но аз съм по-тъмна май.

# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Моят е Color Idol на Lancome номер 03 и съм многооо доволна.Ползвам го от доста време.А каква е разликата между Color Idol и Тeint idole?

# 31
  • Мнения: 451
какво ще рече скъп и до кои маркиимаш достъп, да знам дали да препоръчвам Simple Smile

# 32
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
какво ще рече скъп и до кои маркиимаш достъп, да знам дали да препоръчвам Simple Smile
Тези, които се предлагат в ягодката - напр. Диор, Ланком, Ести Лаудер, Шанел.
Аз вече горе-долу се ориентирах или към този на Ланком - Айдъл или този на Шанел - Пролюмиер, но ще ми е полезно и твоето мнение Peace.

# 33
  • Мнения: 451
 Mr. Green
Значи, да кажа, че моята кожа е смесена с тенденция към сухи участъци на бузите, и като, виден маниак на тема фдт, съм пробвала почти всеки под небето Whistling

Личната ми класация:

Armani Luminous Silk ( десет от десет по всички критерии, перфектен е Flutter)

DiorSkin Forever Extreme Wear( новата версия на DiorSkin Fluid, и много по-добра, изглежда много по-добре на снимки, аз лично трудно си намирам цвят обаче)

Chanel Teint Innocence ( изключително естествено стои, с лек ''сияещ'' завършек)

DiorSkin Airflash ( по-леката версия на Форевър, още по-натурално изглежда, но с по-висока цена, по-бързо свършва и по-трудно се нанася.Според мен си заслужава обаче Peace)

Та така - това в случай, че нямаш някакви сериозни неща за прикриване(иначе според мен е по-добре да се ориентираш към специализирани и професионални фдт-ни) . Аз съм за максимално натуралния, '' естествено перфектен'' вид, с не най-голямо покритие, бягам от изкуствено изглеждащ  и видим фдт като дявол от тамян Peace

# 34
  • Мнения: 463
Ако се ориентираш към някой на Шанел отиди на сайта им - много добре са дали възможност да си избереш подходящия за теб според текстура, ефект, начин на нанасяне и съответно ще ти покажат и цветовете им - има дори видео за това как да се нанесе на лицето. Без тестер няма да е много удачен избора ти, но все пак дават насока какво да търсиш, за да пробваш и таман ще знаеш дали търсеното от теб го има в ягодката. И според мен Chanel Teint Innocence много добре пасва на желанието ти, но си виж де.
EMPRЕSS дай някакъв ценови диапазон за Armani моля те   bouquet, а и къде може да се пробва/купи?

Забравих да напиша, че можеш и в сайта на Диор да получиш добра информация за предлаганото и от тях, но в ягодката ги няма по-новите им неща.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 21:50 от Phoenix,Az

# 35
  • Мнения: 451
В България ли си?

# 36
  • Мнения: 463
Дам /София/...независимо от ника Laughing

# 37
  • Мнения: 451
 Laughing
$ 55 е. В Бг доколкото знам не се продава, то всъщност на доста малко места се и доста трудно се намира.Търси го онлайн, в ebay например.Съжалявам, но за други сайтове с международна доставка, които го предлагат, не се сещам Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 2 044
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace

# 39
  • Мнения: 7 418
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace
  колко е?

# 40
  • Мнения: 463
Laughing
$ 55 е. В Бг доколкото знам не се продава, то всъщност на доста малко места се и доста трудно се намира.Търси го онлайн, в ebay например.Съжалявам, но за други сайтове с международна доставка, които го предлагат, не се сещам Confused
Така и предполагах, много благодаря! Ще се поразтърся. bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 463
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace
  колко е?
$33 в ягодката

# 42
  • София
  • Мнения: 3 880
не е толкова лесно да се ориентираш така...аз като отидох в Бюти Зоната и трябва да ти кажа, че тествах почти всичко...започнах по предпочитаните марки -  първо от Guerlain, за мен те са Номер 1...но нищо не ми пасваше...а имаха страхотни фон дьо тени...със светлоотразяващи, без, по-покривни...но като цвят - нищо...нищо не ми пасваше и на Ланком, нито на Диор, нито на Живанши...чак вече почти отчаяна намерих моя цвят фон дьо тен при Шанел:)
така че тестване му е майката на фон дьо тена, по марка трудно можеш да се ориентираш кое е подходящо за теб!

# 43
  • Мнения: 880
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.

# 44
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.
А ще ми кажеш ли с каква кожа си - суха, нормална.......и ще може ли снимка или линк към този хидратиращия на АД? Мерси

# 45
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А някой доволен от ФДТ на Клиник - в ягодката пише хубави неща на презентацията им newsm78?

# 46
  • Мнения: 2 114
Аз съм с много чуствителна кожа. Ползвах Диор и Ести Лаудер , но от тях ми се изприщваше кожата.Сега съм с ФДТ на Клиник, и да чукна на дърво, от тях не съм се изприщвала въобще

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз ползвам  Teint idole на Lancome...със суха кожа съм...много съм доволна от този фдт...имам и на Диор, но някак си не ми харесва толкова колкото този на Lancome... Peace
а да използвам аз темата да питам...знаете ли някой от тези т.нар. "скъпи", който да прави кожата сияйна... мерси bouquet

# 48
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз ползвам  Teint idole на Lancome...със суха кожа съм...много съм доволна от този фдт...имам и на Диор, но някак си не ми харесва толкова колкото този на Lancome... Peace
а да използвам аз темата да питам...знаете ли някой от тези т.нар. "скъпи", който да прави кожата сияйна... мерси bouquet
Чакай да те питам нещо - и аз съм със суха кожа, не ти ли "опъва" този на ланком особено сега зимата? Питам, понеже в ягодката го дават за нормална към комбинирана Thinking.

# 49
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз съм от около година с Ideal Matte на Estee Lauder и съм  много доволна. Преди това, ползвах Helena Rubinstein не помня баш името, много естествено стоеше, но ми изсуши кожата невероятно.

# 50
  • Мнения: 3 423
много харесвам фон дьо тена на Deborah  Grinning

# 51
  • Мнения: 880
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.
А ще ми кажеш ли с каква кожа си - суха, нормална.......и ще може ли снимка или линк към този хидратиращия на АД? Мерси

Аз съм с комбинирана,но напоследък ми е малко суха и ми "опъваше"този на ланком,затова си взех хидратиращия на артдеко-той е като крем,седи много естествено,но пък няма голямо разнообразие на цветове.Ето го: http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=73_77&products_id=1067
Иначе под Teint Idole като сложа ревлон-илюминанта от серията скинлайтс e много добре,не се получават сухи участъци.Ползвам и основата за грим на Lumene-от нея също съм страшно доволна.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 20:20 от LaPerla

# 52
  • Мнения: 1 645
Ами аз не съм на мнение че цената определя качеството. Купувала съм много скъпи фондъотени,които изобщо за нищо не стават и ги подарявам или изхвърлям. В момента ползвам на Клиник суперовлажняващ фондъотен,който се води нещо като крем-фондъотен,от една страна защото козметиката ми за лице е изцяло от тях а и за да си спестя нанасянето на крем след третата стъпка...доволна съм. По принцип са им хубави фондъотените на Клиник.
Също страхотни са на Хелена Рубинщайн Peace

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Nik`s mom, изобщо не ми опъва...прави ми кожата много нежна дори...а определено съм със суха кожа...нанасям го след 3те стъпки на Клиник и дневен хидратиращ крем  Peace на Диор има един, който е за суха кожа, но не съм доволна много от него  Whistling

# 54
  • Мнения: 5 140
Не мога да чета всички мнения, но за мен НАЙ ДОБРИЯ И НАЙ СКЪП фдт е на ISA DORA около 47лв е.

# 55
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това са моите фдт-и. Като преди да се спра на тези двата съм изпробвала всичко на Ланком, Клиник, Ести, Шанел, Диор, Герлен, поне това което се предлага в нашите магазини. Мисля, че критериите ни съвпадат. И моя съвет е яко пробване докато ти пасне на 100 %.


# 56
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А за скули ползвам това, много е добро.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 779
jaklins benefit се продава в БГ?? Къде? Shocked

# 58
  • Paris
  • Мнения: 1 727
charmz, за съжаление в БГ не се продава. От Франция е купувано.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 800
След всички хубави отзиви и въпреки че имам ФДТ на Lancome , си поръчах и Teint Idole. Дано само да съм си улучила цвета.  Grinning

# 60
  • Мнения: 764
БУБА,много добре изглеждаш така гримирана,поздравления!

# 61
  • Мнения: 2 152
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен

# 62
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен
И аз не го харесвам.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Явно всичко е до кожа...аз не го намирам за СТРАШНО покривен...много интересно как на различните кожи има различен ефект Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 7 800
Дано ти хареса, Иля Peace
На мен ми стои много изкуствено,като маска направо.Страшно е покривен
И аз не го харесвам.

Охх момичета, малко се разколебах, дано да не ми стои и на мен като маска.  Confused

# 65
  • Мнения: 2 152
Що бе можяш да си го ползваш за диско примерно. За там е идеален Simple Smile. Или както Монда прави да си го смесваш с друг по-хидратираш
Иля, ама ти не беше ли със суха кожа. Този фдт е за комбинирана , мазна, много силно матира
Все пак различни кожи - може много да ти хареса на теб Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 7 800
кръци, точно със суха кожа съм, но чета из темата, че момичета с този тип кожа са доволни от Teint Idole , за това се зарибих. Но май вече почти се отказах, още не ми е приета поръчката, така че не е късно.

Доволна съм от моя фдт Photogenic Ultra Confort на Lancome, но е като кремче и почти не си личи на кожата, за това си търся малко по- покривен, но не и да стои като маска.

# 67
  • Мнения: 2 152
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink

Виж това пише в ягодка най-отдолу:
Gives full coverage & leaves a flawless complexion - пълно покритие
For normal to oily skin - за нормална, мазна кожа

# 68
  • София
  • Мнения: 7 800
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink


кръци , отказа ме съвсем, благодаря за съветите.  Wink    bouquet  Точно така ще направя, първо ще го тествам.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ами я по-добре не го поръчвай.
 Виждам,че си от София - отиди до Бюти зоната и го пробвай. Ще видиш,че адски покривен, много матира и определено е за по-мазна кожа.
Ако ти допадне, ще си го купиш Wink

Виж това пише в ягодка най-отдолу:
Gives full coverage & leaves a flawless complexion - пълно покритие
For normal to oily skin - за нормална, мазна кожа


странно  Thinking за мен има огромна разлика между нормална и мазна кожа. И ми е много чудно как е подходящ едновременно за тези толкова различни типове кожа  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 7 800
Хмм, продължавам да съм в търсене тогава на моя фдт за суха кожа.

jaklins , а този на Диор за какъв тип кожа е подходящ и покривен ли е ?

# 71
  • Мнения: 2 152

странно  Thinking за мен има огромна разлика между нормална и мазна кожа. И ми е много чудно как е подходящ едновременно за тези толкова различни типове кожа  Rolling Eyes

Нормална към мазна е едно, нормална към суха друго Wink
Много рядко се среща чистата нормална кожа. Истински завиждам на жените с такава кожа Blush.Почти винаги нормална е на бузите а Т -зоната по-мазна. Или нормална е на т-зоната , а на бузите и около очите опъва

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Е да де, ама все пак в тези случаи кожата се нарича комбинирана, а не нормална кьм мазна /в случая/
А мазната кожа си има много специфични характеристики.
Вече тотално се обьрках относно Тент Идола  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 152
казвам аз от моя опит.Моята кожа е мнооого мазна и този тент идол много ми я матира
Иначе си е объркващо да ти кажа. Wink
Аз затова никого не слушам.Та тук пишат поне 200 момичета всяка с мнението си
Отивам - пробвам и ако харесам - купувам Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 152
Момичета, а да ви питам. Пак е по-темата
http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?Categor … &ProductID=19
Най-доволна съм била досега от този компактен фдт. Но от една година немога да го намеря. Правеше ми кожата страхотна, на аватара съм с него,но го няма. Дали е спрян от производство newsm78

# 75
  • Мнения: 2 575
И аз съм на вълна основи, като се колебая вече между това:



и това:



Видях добри отзиви за Диор-а, а нещо повече за Шанел-а?

# 76
  • Paris
  • Мнения: 1 727
.

jaklins , а този на Диор за какъв тип кожа е подходящ и покривен ли е ?


Иля, и аз съм със суха кожа и Диора идеално ми пасва. И моя съвет е първо да пробваш, веднага  ще усетиш кой е "твоя" фдт. Успех!

# 77
  • София
  • Мнения: 7 800
.

jaklins , а този на Диор за какъв тип кожа е подходящ и покривен ли е ?


Иля, и аз съм със суха кожа и Диора идеално ми пасва. И моя съвет е първо да пробваш, веднага  ще усетиш кой е "твоя" фдт. Успех!


Мерси, jaklins !   bouquet  Ще пробвам и този на Диор.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 044
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace
  колко е?
Около 45-50 лв

# 79
  • Мнения: 1 165
Аз от години ползвам на Есте Лаудер- SOFT MATTE.
Преди години се захванах да пробвам различни марки докато не открия своята. И моите изисквания бяха да има кафифен и естествен завършен вид кожата ми. След като пробвах този се отказах да пробвам и съм адски доволна.
Не е скъп дори. Ползвам го по 1 година. 55-60 лв. е.
Аз пък не харесвам този на Есте. На мен ми стои като маска на лицето. Доволна съм от ФДТ на Ланком- тен идол. Покривен и "дискретен".
Тук ще чуеш най-различни мнения, затова по-добре се спри на няколко вида и отиди да пробваш в някой магазин как стоят върху твоята кожа.

# 80
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Мерси на всички отговорили още веднъж  bouquet!
Аз пък не харесвам този на Есте. На мен ми стои като маска на лицето. Доволна съм от ФДТ на Ланком- тен идол. Покривен и "дискретен".
Тук ще чуеш най-различни мнения, затова по-добре се спри на няколко вида и отиди да пробваш в някой магазин как стоят върху твоята кожа.
аз така и ще направя - първо събирам мнения от вас, а не като ида в магазина и там тепърва да ми предлагат продавачките Crossing Arms. Смятам, че тук има доста по-компетентни от консултантките в парфюмериите и разчитам на техните мнения Peace.

# 81
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да кажа още нещо за ефекта "маска". Вече се отрича да се слага ФДТ на цялото лице, няма нужда да мажете и покривате всеки милиметър. Важно е да покриете "неперфектните" участъци, където има точки, белези, петна, каквото се сетите. Затова е изключително важно ФДТ да се слива с цвета на кожата ви.

Асинка, Про Люмиер на Шанел за мен е по-добрия вариант на Вита Люмиер. Не стои лъскаво, хидратира и матира (но не толкова, колкото Тен Идол).

Не видях какво беше на Бенефит основата за лъскавина, ако е Муун Бийм, не е за по-мазните кожи (моята е комбинирана до мазна, зимата по-комбинирана, с леко опъване на бузите, лятото по-мазна цялостно).


На мен не ми стои добре, вместо това използвам хайлайтър/руж отгоре.

# 82
  • Мнения: 451
Мооn Beam е highlighter...Носи се ''отгоре'' Rolling Eyes ''Лъскавата'' основа за грим, както я нарече, е That Gal

# 83
Momi4eta, i na men skoro mi predstoi pokupka na FDT, do sega bqh s Chanel Inocence, koito e 4udesen no mi idva mnogo lek, iska mi se po-golqma pokrivnost i se naso4ih kym Estee- Futurist(za koito davat sredna do visoka pokrivnost) no se seriozno se razkolebah s Pro lumiere, i ne znam a tezi dni trqbva da si go vzema- kojata mi e normalna kym suha, iska mi se satenen zavyr6ek,a ne matiran i dobra pokrivnost  Heart Eyes

# 84
Здр.Аз също ползвам Ланком- тен идол №1.Моята кожа е нормална, но сега през зимата леко се изсушава и въпреки това ФДТ-а  ми стои перфектно.След него съвсем леко нанасям пудра пак на Ланком-Мажор.Искам да попитам -ползвали ли сте тази пудра, но №1 и дали е прозрачна или много светла, защото моята е №3 и ми е малко тъмна.Дано някой ми даде отгово,р за да се ориентирам иначе ще я поръчвам на риск.

# 85
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мооn Beam е highlighter...Носи се ''отгоре'' Rolling Eyes ''Лъскавата'' основа за грим, както я нарече, е That Gal

Сигурно си права, на мен ми го продаде една консултантка в Сефора, като ме наплеска с Мооn Beam под ФДТ. Като повторих експеримента в нас, се оказа, че не ми стои добре, ама хич. Значи тя не е била права. Но и в интерес на истината различен ФДТ тя употреби в магазина, та може би затова ми е харесало там.

За highlighter отгоре ползвам един на прах, с два цвята - по-тъмен и по-светъл, Сефора бранд, и съм доволна.

Изобщо объркването ми идва от консистенцията, аз все си мисля, че де що е течно е за основа, т.е. отдолу, а сухото отгоре, върху ФДТ. Но явно има вариации.

# 86
  • Мнения: 451
Ами, в някои случаи Moon beam може да се носи и отдолу, за да не е толкова видим, но като цялостна основа на грим според мен е абсурд, консултантката явно наистина се е объркала...По принцип се слага на определни места и над Фдт, затова е и с малка четчица, за по-удобно.Още повече, че  затова е и That gal,основа за грим с блестящи частици под формата на стик, като ефект много наподобява High beam и Moon beam...Иначе highlighters има във всякаква fорма, течна, пудра, гел, 2 в 1 база за грим...Ама и аз какво обяснявам, ти нали си имаш Сефора наблизо Simple Smile

Иначе ако ти трябва ''блестяща'' основа за грим - новият Hybrid Luminizing primer на Smashbox:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P202005&categ … ouldPaginate=true
( все пак марката е известна най-вече с базите си Simple Smile )

# 87
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да, аз от тази база съм много доволна:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P184210&shoul … p;categoryId=3990
Благодаря за идеята за новия продукт и извинения на Ник'с мом, че оспамихме!

# 88
  • Мнения: 9 095
аз може ли да попитам дали има някоя от вас която ползва 8 на клиник и да е пробвала ланком и ЕЛ, да ме ориентирате  от кой цвят вземате Laughing

# 89
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да, аз от тази база съм много доволна:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P184210&shoul … p;categoryId=3990
Благодаря за идеята за новия продукт и извинения на Ник'с мом, че оспамихме!
Ти пък ся` ще ми се извиняваш Stop, още повече, че ми даде толкоз препоръки по моя въпрос Heart Eyes. Grinning

# 90
  • Мнения: 3 830
На Диор са отлични фон дьо тените! Peace

# 91
  • Мнения: 375
helena rubinshtein

# 92
Не съм съгласна, че Колор стей на Ревлон прави лицето червендалесто. При мен действа точно обратното- много лесно се изчервявам, направо съм щипана мома  Laughing,  но ФДТ ми решава проблема. Мисля че пясъчно бежово беше нюанса ми, довечера ще погледна, че ми е у дома. Чудесно изравнява тена и е много добре покривен. И не личи, че съм с ФДТ.

Той обаче не е скъп - 18-19 лв.

И аз съм от доволните,не ми става червено или розово лицето.Засега съм нацелила точния цвят и ми пасва идеално.Не си личи,че имам фдт,а покрива добре

# 93
  • Мнения: 2 152
Хубав е този на Ревлон - и аз съм доволна Simple Smile

Бубка,
кажи нещо повече за тази база . Сефора продават в Букурещ и нали е до нас, дет се вика, мога да си я купя. След две седмици ще ходим да
пазаруваме и мога да си я купя

# 94
# 95
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хубав е този на Ревлон - и аз съм доволна Simple Smile

Бубка,
кажи нещо повече за тази база . Сефора продават в Букурещ и нали е до нас, дет се вика, мога да си я купя. След две седмици ще ходим да
пазаруваме и мога да си я купя

Дадоха ми разрешение за спам и продължавам Simple Smile

Базата е идеална, на пипане е като Идеалиста на ЕЛ, абсолютно изглажда повърхността на кожата. Като сложиш отгоре ФДТ, не се виждат пори, защото вече са запълнени. Освен това държи цвета отгоре по-дълго. Има и други варианти, аз предпочитам този с фактор, но ако примерно имаш зачервяване на кожата, можеш да си вземеш по-зеленикава база.

Емпрес е права, че тези за царете на базите, може би Лора Мерсие също (и те се продават в Сефора).

Още нещо да отбележа, линка, който дадох, е за травъл сайз продукт (извинете безобразния ми език, моля), ето го продукта в пълен размер:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P140903&categ … ouldPaginate=true

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Днес си взех МАТ ЛЮМИЕР на ШАНЕЛ - изпробвах какво ли не в магазина и се колебаех между него и Тент Идола на Ланком, но наистина ми се видя доста покривен. Този на ШАНЕЛ е много приятен на консистенция и сьщо дьлготраен.
Момичетата в магазина ми показаха и професионалния фдт на ШАНЕЛ, но той е универсален, няма за различните типове кожа - иначе и той много ми допадна.

# 97
  • Мнения: 404
Ползвал ли е някой Futurist - Estee Lauder http://oth.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=282&LineId=2834#2834
Може ли отзиви

# 98
  • Мнения: 451
Днес си взех МАТ ЛЮМИЕР на ШАНЕЛ - изпробвах какво ли не в магазина и се колебаех между него и Тент Идола на Ланком, но наистина ми се видя доста покривен. Този на ШАНЕЛ е много приятен на консистенция и сьщо дьлготраен.
Момичетата в магазина ми показаха и професионалния фдт на ШАНЕЛ, но той е универсален, няма за различните типове кожа - иначе и той много ми допадна.
За pro Lumiere ли говориш Laughing

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Не - говоря за новият фдт на ШАНЕЛ:
MAT LUMIERE
TEINT FLUIDE LONGUE TENUE

Не схванах кое е смешното  newsm78

# 100
  • Мнения: 451
Aми че те не нямат про фдт-ни може би...

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Бюти консултантката ми показа един от фдт-ните на ШАНЕЛ, който се води професионален /беше в черна туба, сьжалявам не обьрнах внимание на името му, защото се спрях на МАТ ЛЮМИЕР-а / Доколкото знам Про Люмиер е в стьклено шише или бьркам...

# 102
  • Мнения: 451
Единственото им нещо в ''туба'' е това
http://uma.chanel.com/product.php?chnprd=MAFMU55D
и крем- пудрата им Double perfection, която имаш предвид, предполагам.

А за pro Lumiere говоря, защото се казва professional finish...Koeто пак не значи, че е професионален...

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз сега гледах в сайта им, в такава черна тубичка беше, но името ми убягва. Тези дни ще ходя пак до ЛЕРО и ще попитам отново защо момичето го нарече "професионален" и ще пиша дали е този

# 104
  • Мнения: 451
То това дори не е фдт.Просто исках да ти кажа, ако търсиш наистина професионален фдт( не че на шанел не са едни от най-добрите и прочие, но понякога про фдт се търси с цел), да не се подвеждаш:)

# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Да - видях, че не е фдт, а е за бронзиращ ефект. Не сьм тьрсила професионален фдт, целенасочено днес ходих да си купя матиращ. До сега сьм била все с Ести и Ланком, но този МАТ ЛЮМИЕР наистина много ми хареса.
За мен най-добрият професионален / от това, което се предлага в БГ и са ме гримирали/ е този на Криолан

Сьжалявам, че се оспами темата на Nik's mom   bouquet

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:45 от soff

# 106
  • Мнения: 1 045
И аз съм на вълна основи, като се колебая вече между това:



Видях добри отзиви за Диор-а, а нещо повече за Шанел-а?


Аз съм много доволна от този ! Покривен е , оставя кожата много мека и гладка и е траен. Единствения недостатък е , че малко цапа но с пудра отгоре се фиксира перфектно  Peace

# 107
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да - видях, че не е фдт, а е за бронзиращ ефект. Не сьм тьрсила професионален фдт, целенасочено днес ходих да си купя матиращ. До сега сьм била все с Ести и Ланком, но този МАТ ЛЮМИЕР наистина много ми хареса.
За мен най-добрият професионален / от това, което се предлага в БГ и са ме гримирали/ е този на Криолан

Сьжалявам, че се оспами темата на Nik's mom   bouquet
Споко за спама - и на мен ми е интересно Mr. Green, така че си пишете - аз ще ви чета Wink.

# 108
  • Мнения: 920
Някой има ли впечатление от Dior Forever?

# 109
  • Мнения: 2 407
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!
Мила, на моите характеристики, или на тези на Софф :
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.
, че сме с различни кожи с нея Laughing?
За твойта,въобще не изсушава.

# 110
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой има ли впечатление от Dior Forever?
Много е добър, но в Ягодка не се предлага все още.

# 111
  • Мнения: 3 830
И аз съм на вълна основи, като се колебая вече между това:



Видях добри отзиви за Диор-а, а нещо повече за Шанел-а?


Аз съм много доволна от този ! Покривен е , оставя кожата много мека и гладка и е траен. Единствения недостатък е , че малко цапа но с пудра отгоре се фиксира перфектно  Peace

За какъв вид кожи е? Моята е суха. Дали няма да изсушава, след като е покривен?

# 112
  • Мнения: 1 045
Ами аз съм със смесена и на мен ми идва малко хидратиращ . За теб смятам , че ще е идеален . Изобщо не изсушава кожата и се води за всякакъв тип май но е по-подхранващ  Crazy

# 113
  • Мнения: 451
Някой има ли впечатление от Dior Forever?

бях писала за него по-назад...

# 114
  • Мнения: 920
Аз съм ползвала Airflash и много ми хареса, сега имам на Шанел Про люмиер, но не съм доволна и сега се чудя дали да си взема пак Airflash или да пробмав Forever....какво смяташ?

# 115
  • Мнения: 451
За Форевър съм определено, същият ефект като Еърфлаш, по-икономичен е и със спф...

# 116
  • Мнения: 91
Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

Фукла, наистина ли с тази палитра на Lumene се постига този ефект като на БУБА? И вместо руж ли го ползваш или върху него? Мерси предварително и се извинявам на авторката, че използвам темата

# 117
  • Мнения: 4 076
Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

Фукла, наистина ли с тази палитра на Lumene се постига този ефект като на БУБА? И вместо руж ли го ползваш или върху него? Мерси предварително и се извинявам на авторката, че използвам темата
Вчера видях тази палитра.Цветовете са розово,прасковено и бяло,символичен грамаж,22 лв.Предпочитам да си купя някой от ружовете на Буржоа(11лв),те също имат блясък,богат избор от нюанси  и могат да се ползват за сенки,руж,блясък...

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 09:52 от LilaC

# 118
  • Мнения: 97
Мацки, днес си взех Armani Luminous Silk, след като консултанката ме гримира с него и останах очарована.
Наистина е невероятен - лека, но покривна текстура, не се размазва, не цапа, въпреки това не изсушава кожата по никакъв начин. Аз съм със смесена кожа - с тенденция към лъсване след 5-6 часа с фдт Т-зона и другото нормално към сухо.
За малко да си взема и четка за фдт Armani (страхотна е, нямам думи...), но като разбрах цената, скокнах леко, следващият път ще се прежаля обаче.   Rolling Eyes

Иначе DiorSkin Forever Extreme Wear също е супер, изключително покривен и няма махане.

Успех момичета!  Grinning
EMPRЕSS  Hug  Stop

# 119
  • Мнения: 920
Armani от къде го взе и на каква цена?

# 120
  • Мнения: 463
Мацки, днес си взех Armani Luminous Silk, след като консултанката ме гримира с него и останах очарована.
Наистина е невероятен - лека, но покривна текстура, не се размазва, не цапа, въпреки това не изсушава кожата по никакъв начин. Аз съм със смесена кожа - с тенденция към лъсване след 5-6 часа с фдт Т-зона и другото нормално към сухо.
За малко да си взема и четка за фдт Armani (страхотна е, нямам думи...), но като разбрах цената, скокнах леко, следващият път ще се прежаля обаче.   Rolling Eyes

Иначе DiorSkin Forever Extreme Wear също е супер, изключително покривен и няма махане.

Успех момичета!  Grinning
EMPRЕSS  Hug  Stop
Моля те би ли споделила от къде и за колко го взе? А и цената на четката ако може?  bouquet  bouquet  bouquet

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
Да бе кви пари са фдт и четката? newsm78
Тоз ли е

# 122
  • Мнения: 451
Да, същият.

lili-lo, много се радвам, че си го намерила и си го харесала Hug

# 123
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама не казваш цени. Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 2 414
Това ма е въпросния фдт на Армани има и ориентировъчна цена http://www.giorgioarmanibeauty-usa.com/_us/_en/catalog/cosmetics … dation-spf-15.htm  Peace
Но в България къде изобщо може да се намери?

# 125
  • Мнения: 97
КАРЧЕВА, tozi e!  Simple Smile
sorry za latin, niamam kirilica ot drugoto pc Sad

FDT - 36 euro, chetka 47 euro
ot duty free na letishte Ataturk v Istanbul  Wink

nadiavam se da sym bila polezna

EMPRESS   bouquet

# 126
  • Мнения: 463
Много благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 127
  • Мнения: 375
Доволна съм от Хелена Рубинщайн, Шанел но най доволна съм от  този с коректора на Лапрери .Струва около 295 лв.

# 128
  • Мнения: 1 885
Търся си нещо подобно като Ревлон Колор стей, но от по-висок клас. Да е със силна покривност и цветовете да са по-скоро жълтеникави, а не червени.  И да мога да го намеря в София. Да не е над 70ина. Повече няма да прежаля  Laughing
Някой да е ползвал подобен?

# 129
# 130
  • Мнения: 1 885
бубанке, ти си вторият човек който ми го хвали. Другата седмица отивам на Витошка да тествам...

# 131
  • Мнения: 299
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

 newsm10

# 132
  • Мнения: 90
Dior Forever, новият FDT на Dior ли е , за какъв тип кожа е и каква му е покривността.

# 133
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
миналата седмица си купих този
http://shop.elizabetharden.com/product/index.jsp?productId=25591 … parentPage=family
много лесно се нанася,  и  стои много естествено

# 134
  • Мнения: 463
Търся си нещо подобно като Ревлон Колор стей, но от по-висок клас. Да е със силна покривност и цветовете да са по-скоро жълтеникави, а не червени.  И да мога да го намеря в София. Да не е над 70ина. Повече няма да прежаля  Laughing
Някой да е ползвал подобен?
Виж и на Кларинс - 66 лв е с СЗФ 15 и имат няколко цвята. На Гарлен също гледах и ми се върти цена от 77 лв, но имаше 2 цвята и така и не го пробвах.

# 135
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Аз имам впечатления от по-високия клас от Клиник и Тент Идол - доволна съм и от двата, но като че ли още не съм открила "моя" фдт  Confused Клиника ми лъсва след известно време, а Тент Идол не е точно моя цвят като че ли леко оранжевко ми седи и ми идва тежък за всеки ден  Confused Някакви идеи? Мусовете как са? Хресах си на Ланком и на Исадора, ако някой има отзиви да казва  Flutter

# 136
  • Мнения: 216
Ползвам Dior FOREVER и този на Avene.И от двата съм доволна. Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 7 800
И тук да споделя отзиви от Teint Idole на Lancome, страхотен е, плътен, но не стои като маска на лицето. Въпреки че съм със суха кожа, а той е подходящ за нормална/мазна, фдт ми пасва, стои като естествен цвят на лицето.  Peace

# 138
  • Мнения: 2 152
A tози някой ползвал ли го е. Много съм навита да го пробвам, но искам да чуя и някое мнение
Благодаря Simple Smile
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53278&goChar=L

# 139
  • София
  • Мнения: 4 966
A tози някой ползвал ли го е. Много съм навита да го пробвам, но искам да чуя и някое мнение
Благодаря Simple Smile
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53278&goChar=L
Аз скоро ще го пробвам.
В момента се чудя между него и Идола на Ланком.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Исайкова, на Ланком Idole си вземи...много е хубав  Peace

# 141
  • Мнения: 1 885
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?

# 142
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
75лв  Mr. Green в бюти зоната

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

# 144
  • Мнения: 2 414
Имате ли отзиви за този фон дьо тен

# 145
# 146
  • Paris
  • Мнения: 1 727
даренка, кажи нещо повече за този продукт? Всъщност това ФДТ ли е? newsm78

# 147
  • Мнения: 386
новия на Dior FOREVER   доволна съм и Guerlian не е лош.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 10:43 от marinelli

# 148
  • Мнения: 1 885
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.

# 149
  • Мнения: 601
jaklinsДа  това е ФДТ за смесена ,нормална кожа
Изключително съм доволна.Клонира цвета на кожата , след нанасянето кажата ми става гладка като кадифе.Нямам усещане за тежест на грима.Стои съвсем естественно на лицето, не като "маска".Също има и пудрен завършек .Аз лично не си слагам пудра за да запечатам грима.За мен е супер добър.Ползвала съм и флуидния вариянт от който бях също доволна.Той става и за по-суха кожа.

# 150
  • Мнения: 2 768


С това съм в момента, Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat.
Много е хубав, само дето задължително трябва да се тества, тъй като съдържа натурални съставки и може да предизвика алергична реакция.


Също мога да похваля Helena Rubinstein Spectacular Foundation, много свеж и натурален вид дава.



# 151
  • Paris
  • Мнения: 1 727
даренка, благодаря!
На мен не ми допадна Fleur на Guerlain, но следващия ми ФДТ ще е задължително с марка HR.

# 152
  • Мнения: 1 224
Виждам , че за Лумене има добри отзиви. Но ме интересува , имат ли някой цвят , който леко да жълтенее и да не седи сух на кожата , искам да стои по-естествено , не чак като мазно , но да не е и като Маската. Предложения ? Simple Smile   bouquet

# 153
  • Мнения: 196
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.
оф пак тея все едно на сила ги карат да работят-дразнят ме много трябва да ида като за ревю нагласена за да си кажат яяя тази има пари-еееее безобразие..... #2gunfire-и или те гледат като извънземно Shocked

# 154
  • Мнения: 165
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money

# 155
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money
Мус устройва ли те? Аз си взех мус на ИсаДора за 38лв, много съм доволна  Mr. Green Не се пръска директно върху лицето, но е във флаконче под налягане, хем икономично, хем екологично. МНого е лек и приятен  Flutter

# 156
  • Мнения: 165
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money
Мус устройва ли те? Аз си взех мус на ИсаДора за 38лв, много съм доволна  Mr. Green Не се пръска директно върху лицето, но е във флаконче под налягане, хем икономично, хем екологично. МНого е лек и приятен  Flutter
Thinking това добре а някакви други предложения?!Не знам защо, но много искам да пробвам спрей ooooh! Blushсигурно защото само с такова не съм се клепала по лицето   Mr. Green

# 157
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Аз не съм ползвала спрей, освен един автобронзат на спрей на Лореал, ама и при него има донанасяне и донамазване с пръсти  newsm78 така, че според мен се обезсмисля покупката на фдт спрей  Thinking Иначе можеш да ползваш термална вода за фиксиране на фдт, тя вече е на спрей  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 2 768
Набелязала съм за лятото да си взема YSL Perfect Touch Radiant Brush Foundation





Има ли някой наблюдения за него?

# 159
  • Мнения: 165
Мерси Камамбер  за инфото   bouquet

# 160
  • Мнения: 1 027
на lancome фондьотените са супер! препоръчвам!  Peace

# 161
  • Мнения: 3 342
Набелязала съм за лятото да си взема YSL Perfect Touch Radiant Brush Foundation


Има ли някой наблюдения за него?

Освен мен? Laughing
Сигурно прочете вече какво съм писала в отзивите в другия форум
Най-добрият от всички, които съм използвала досега.

# 162
  • Мнения: 2 172
Не съм съгласна, че Колор стей на Ревлон прави лицето червендалесто. При мен действа точно обратното- много лесно се изчервявам, направо съм щипана мома  Laughing,  но ФДТ ми решава проблема. Мисля че пясъчно бежово беше нюанса ми, довечера ще погледна, че ми е у дома. Чудесно изравнява тена и е много добре покривен. И не личи, че съм с ФДТ.

Той обаче не е скъп - 18-19 лв.


Все едно аз съм го писала.Подкрепям абсолютно  Peace Най-добрия и покривен ФДТ на много прилична цена.Никой от другите ФДН-и не покриват така,освен Импала,но той вече е от най-долнопробните и стои мазен на моета кожа,но въпреки това и от него съм доволна.Но разбира се Ревлон е най-добрия,поне от тези които аз съм пробвала.Но за мен да се дадат 50-60-70 лв за ФДТ е направо лудост предвид,че свършва за месец.Сега,ако го ползвате повече време е друг въпросът  Peace

# 163
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Зависи от фдт, аз течния фдт на Клиник го ползвам 6месеца при ежедневно слагане. Хубавите фдт са определено по-икономични  Wink

# 164
  • Мнения: 1 027
моят на lancome е течен и го използвам даже повече от 6 месеца( не слагам всеки ден, но го ползвам честичко...)

# 165
  • Мнения: 2 172
Сори за Офф-а,ама аз не мога да изкарам повече от месец  Thinking Вярно,че слагам два слоя,всеки ден,ама направо не бих  могла да насмогна на Шанели,Ланкоми и т.н   newsm12 Така,че ще си карам на Ревлончето калър стей,Санд Бейдж  Mr. Green

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 elfi4ka, аз моя на Ланком си го взех октомври мисля...и още имам малко по-малко от половината...а си слагам всеки ден  Peace и с този на Ревлон пак така беше  Crazy...ти как слагаш не знам   bouquet

# 167
  • Мнения: 1 020
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.

Тони, ако сравниш ревлонския с Идола кой е по-покривен? Аз мисля да си взема 1 Ревлон все пак, пробвах и двата варианта и този за н/м ми беше прилично добре, но се колебая между него и Ланком...А може и да пробвам и ИСЛ, но искам максималното покритие...В момента имам Диор, хубав ФДТ, но със ниска степен на покритие ...Междудругото Ревлон в Атина е 25 евро, и не ми харесва, че няма пулверизатор Tired

# 168
  • Мнения: 264
За мен наааай-хубавият фдт е на Estee Lauder - Double wear stay in place. Много издръжлив, икономичен, 120% покривност, без ефект маска!
Пробвах фдт-а на ИСЛ с четката. Много ми хареса - хубава консистенция, лек, средно покривен мисля и най-важното за мен - има достатъчно светъл цвят като за лицето ми. Но тази четка хич не ми се нрави. Как се справяте с нея?

# 169
  • Мнения: 2 414
Каква е цената на този на  YSL ?   newsm78

# 170
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

# 171
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet

# 172
  • Мнения: 264
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

150лв. за фдт  Crazy

# 173
  • Мнения: 2 172
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
Как така?Има ли с пулвелизаторче?Аз намирам само в стъкленото шише,казаха ми,че вече така се проивеждали  newsm78 малко ми е неудобно,ама  Whistling  И каквото и да правя,както и да го пестя,не ще и не ще  ooooh! 28 дена максимум,взимах си и за суха и за мазна кожа все едно,този за мазната ми стои по-добре,за сухата ми лъщи и оставя следи ,поне при мен е така  newsm78

# 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
в4ера пробвах този
http://www.periodistadigital.com/imgs/20080310/1a_1.JPG
видя ми се покривен....., някой използвал ли го е?

150лв. за фдт  Crazy
64 евро...
но консистенцията му ми се стори малко плътна, за да бъде серум newsm78,
според рекламата му действа в дълбо4ина и глобално върху  20 маркадора на  младостта newsm78,  макар 4е не ми е много ясно какво то4но  озна4ава....

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:54 от sl

# 175
  • Мнения: 2 768
Благодаря, Тони  Heart Eyes Много ме зариби твоето мнение в козметичния форум. Само дето съм със смесена кожа... но ще рискувам!

Мелиса, в Ягодата е 49.50 $, в Германия беше 40 евро.

# 176
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
Как така?Има ли с пулвелизаторче?Аз намирам само в стъкленото шише,казаха ми,че вече така се проивеждали  newsm78 малко ми е неудобно,ама  Whistling  И каквото и да правя,както и да го пестя,не ще и не ще  ooooh! 28 дена максимум,взимах си и за суха и за мазна кожа все едно,този за мазната ми стои по-добре,за сухата ми лъщи и оставя следи ,поне при мен е така  newsm78
Да, вече така се произвеждат, за съжаление. Сигурно е много неудобно, четох и други отзиви тук във форума, че не може да се премери точното количество и доста от фдт-а отива на вятъра с тази опковка #2gunfire Аз все още имам от стария, купих го януари миналата година ooooh!, даже повече от година излиза, че го ползвам Crazy Whistling Blush

# 177
  • Мнения: 3 342
Благодаря, Тони  Heart Eyes Много ме зариби твоето мнение в козметичния форум. Само дето съм със смесена кожа... но ще рискувам!

Малко ме притеснява, че може и да не ти пасне съвсем. Няма особен матиращ ефект.
Дали не можеш да го тестваш, преди да го поръчаш?
Ако не, пиши на ЛС, ще измислим нещо Blush

# 178
  • Мнения: 451
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet
на мен с DiorSkin Airflash ми е по-лесно, отколкото с другите фдт-ни, заради леката му консистенция...Никога не ми отива върху косата или дрехите, а го пръскам сравнително отдалече,''струята'' е доста концентрирана Laughing А после - с пръсти или с четка, кой както предпочита, с тампон не препоръчвам , понеже тампоните по правило задържат сигурно една трета от нанесеният продукт, а Airflash и без това се хаби сравнително бързо.Имай в предвид, че не е много покривен Peace

# 179
  • Мнения: 630
Прочетох цялата тема от начало до край и ме заболя главата.След толкова много предложения и противоречиви мнения не бих могла да си избера каквото и да било.И все пак по темата.
След всички цени,които чух,срам не срам ще кажа какво ползвам аз.Преди повече от година,когато бях бременна и трудно подвижна,козметичката ми предлагаше продукти на Ейвън и понеже нямах възможност да обикалям,а ми трябваше такъв продукт, си поръчах един фдт,който струваше на промоция 3.90 Laughing Искам да ви кажа обаче ,че толкова ми хареса,че си поръчах и втора опаковка като ми свърши и все още си го използвам.
Склонна съм да дам 50-60 лв за фдт,защото го използвам икономично и наистина вече ще си взема нещо хубаво,но ми стана интересно защо в темата никой не е споменал марката Максфактор.Защото не ги харесвате или просто защото искате по-висок клас козметика?
Аз си бях наумила да си взема този,който е от 2 части(основа и цвят).Чувала съм много добри отзиви за него и е на нормална цена-около 30-тина лв.Имате ли впечатления от него?
п.с. След като прочетох темата,бих се спряла на Lancome(teint idole)

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 09:19 от milo_kremi

# 180
  • Мнения: 2 768
За себе си мога да кажа. От как един екстра-прехвален ФДТ на Лореал ми докара страхотни пъпки и запушени пори не експериментирам повече с този клас козметика.

При "скъпите" марки фалове до сега съм нямала, а като сметна стойностно проба-грешката с по-евтитните -  излиза същото.
Но получавам много по-добър продукт и си спестявам неприятните преживявания, като това, за което разказах.

# 181
  • Мнения: 4 120
аз ползвам на MAX FACTOR, AGE RENEW
http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40497&cat=3254&shop_id=12 и 
LASTING PERFORMANCE  http://www.shopping.com/xPC-Max-Factor-Max-Factor-Lasting-Perfor … up-True-Beige-1-2
и от двата съм страшно доволна,нанасям ги с тампон,оба4е ми е много странно защо , когато гримьор го нанесе стои по един на4ин - когато аз сама-по друг....не рисувам о4и все пак за да има някаква техника....

# 182
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
От средния клас медицинска козметика съм доволна само то фдт на Авен и Виши(тука с малки забележки). Лореал и МФ не ми допадат хич. Единият има ефект на маска, и двата много ми лъщят и същевременно ми изсушават кожата, абе не ми харесват. А и определено запушват порите  Sick .От средния клас козметика ми харесват Клиник и ИсаДора. Отдавна се каня на Ланком Тент Идол, ама да видим кога ще стигна до него  Laughing И за фдт на Сисли и Шисейдо чувам хубави неща, но не съм ползвала не мога да дам отзиви.

# 183
  • Мнения: 2 768
Аз на едно летище се намазах с ФДТ на ЛаПрери (имахме отменен с 24 часа полет, че и без багаж и тоалетна чантичка).

Ами какво да кажа... разкош! За цената ще замълча. Още  не съм се престрашила да го купя, все пак.

# 184
  • Мнения: 776
И аз сори за офф-а Peace, но фдт-а на Ревлон Colourstay във варианта с пулверизаторчето го ползвам по една година Crazy ooooh! Whistling въпреки че се мажа всеки ден и слагам нормално количество, в смисъл не го "пестя" Mr. Green
По темата как ползвате фдт-те под формата на спрей? Хвърлила съм око на Диор Airflash, ама нещо много сложна ми се вижда техниката Laughing Аз се гримирам след като се облека, защото иначе си омазвам дрехите и после и Ариел не ги пере Whistling, а ако трябва да го пръскам директно върху лицето от известно разстояние имам чувството, че пак ще си оклепам блузите Rolling Eyes, ако някоя капка иде в грешната посока Tired Вие как го нанансяте? Пръскате върху ръцете или тампонче и после на лицето или как?  bouquet
на мен с DiorSkin Airflash ми е по-лесно, отколкото с другите фдт-ни, заради леката му консистенция...Никога не ми отива върху косата или дрехите, а го пръскам сравнително отдалече,''струята'' е доста концентрирана Laughing А после - с пръсти или с четка, кой както предпочита, с тампон не препоръчвам , понеже тампоните по правило задържат сигурно една трета от нанесеният продукт, а Airflash и без това се хаби сравнително бързо.Имай в предвид, че не е много покривен Peace

EMPRESS, благодаря за разясненията  bouquet Hug, ще пробвам, дано се справя Laughing Mr. Green

# 185
  • Мнения: 6 713
Може ли да ми препоръчате ФдТ, който да е и за чувствителна кожа? Кожата ми по принцип е нормална към мазна и суха на участъци (ужас Crossing Arms), но на всичкото отгоре и чувствителна ooooh!
Ползвала съм тейнт идол по препоръка от форума, но ми се иска да пробвам нещо друго подходящо за чувствителна кожа.

Мерси  bouquet

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 21:59 от ЛУРДЕС

# 186
Poslednia put vi vzeh na Dior Forever i iskam da vi kaja che za tezi pari e na po nisko nivo ot tozi na Vichy dori,ot mnego bqh po-dpvolna,Forevera na Dior stqga mn kojata i izsushava,sega mislq da probvam noviq na Dior dano e po-dobur ili na Channel Mat lumiere fluide,prochetoh sushto taka dobri odzivi i za Lankom Idole,Iskam da popitam dali nqkoi gi e polzval i koi ot tqh e s dobra pokrivnost,lek i ne izsushava da e leko ovlajnqvasht,zashtoto kato se postavqt perli ili ruj na tozi na Dior Forever zaradi izsushavaneto i stqganeto ne sedqt estestveno i nejno poradi prichinata,4e samata koja se zape4atva s Dior Forevera i otgore na vi4ko ne e dobre pokriven,Blagodarq predvaritelno:))) Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 3 830
Препоръчвам на Диор и Ив Сен Лоран. Peace

# 188
  • Мнения: 2 768



От няколко дена ползвам PHOTOGENIC LUMESSENCE на Lancome.
ФДТ се води за суха кожа, но и на моята смесена стои добре.
Много лека текстура, бързо попива, не мазнее, а същевременно хидратира. Дава много здрав и свеж вид, има много дискретен перлен блясък, според сайта на производителя "mother-of-pearl catches " или нещо като седеф.
Дълготраен, устойчив на докосване, в края на вечерта още го има на лицето ми.
С две думи, за сега съм много доволна.

# 189
ползвам само на MF, различни видове. Страшно доволна съм от тях!

# 190
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Някакви отзиви за този!?


# 191
  • Мнения: 776
Някакви отзиви за този!?




Не съм го ползвала, но ми прилича на този, който беше намален в ягодка. Ако е същият, е от стара колекция Peace - по-добре не го поръчвай, защото може да му е изтекъл срока на годност Confused

# 192
  • София
  • Мнения: 3 880
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?

# 193
  • Мнения: 1 368
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?
Аз взех тестерчета вчера, но още не съм ги пробвала. В темата на Ягодка някой беше го купил вече. Ще пиша, когато имам впечатления. Simple Smile

# 194
  • София
  • Мнения: 3 880
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?
Аз взех тестерчета вчера, но още не съм ги пробвала. В темата на Ягодка някой беше го купил вече. Ще пиша, когато имам впечатления. Simple Smile

супер, ще съм благодарна да споделиш. не очаквах, че и в Ягодка го има, там обикновено новите неща идват по-късно newsm78
отивам да го видя там.

# 195
  • Мнения: 1 368
Цитат
супер, ще съм благодарна да споделиш. не очаквах, че и в Ягодка го има, там обикновено новите неща идват по-късно
отивам да го видя там.


Не, още го няма в Ягодка. Просто там го коментирахме.

# 196
# 197
  • Мнения: 776
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?

Няколко дами са си го взели и го обсъждат в темата "Какъв фтд ползвате - 2", има различни отзиви Peace, може да погледнеш  bouquet

# 198
  • София
  • Мнения: 3 880
някой вече да е ползвал новият на Герлен, усилено го рекламират с големи постери в Мола?

Няколко дами са си го взели и го обсъждат в темата "Какъв фтд ползвате - 2", има различни отзиви Peace, може да погледнеш  bouquet

много благодаря за препратката Hug

Общи условия

Активация на акаунт