Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 126
  • 198
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Да - видях, че не е фдт, а е за бронзиращ ефект. Не сьм тьрсила професионален фдт, целенасочено днес ходих да си купя матиращ. До сега сьм била все с Ести и Ланком, но този МАТ ЛЮМИЕР наистина много ми хареса.
За мен най-добрият професионален / от това, което се предлага в БГ и са ме гримирали/ е този на Криолан

Сьжалявам, че се оспами темата на Nik's mom   bouquet

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:45 от soff

# 106
  • Мнения: 1 045
И аз съм на вълна основи, като се колебая вече между това:



Видях добри отзиви за Диор-а, а нещо повече за Шанел-а?


Аз съм много доволна от този ! Покривен е , оставя кожата много мека и гладка и е траен. Единствения недостатък е , че малко цапа но с пудра отгоре се фиксира перфектно  Peace

# 107
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да - видях, че не е фдт, а е за бронзиращ ефект. Не сьм тьрсила професионален фдт, целенасочено днес ходих да си купя матиращ. До сега сьм била все с Ести и Ланком, но този МАТ ЛЮМИЕР наистина много ми хареса.
За мен най-добрият професионален / от това, което се предлага в БГ и са ме гримирали/ е този на Криолан

Сьжалявам, че се оспами темата на Nik's mom   bouquet
Споко за спама - и на мен ми е интересно Mr. Green, така че си пишете - аз ще ви чета Wink.

# 108
  • Мнения: 920
Някой има ли впечатление от Dior Forever?

# 109
  • Мнения: 2 407
Аз си взех на Иса Дора- отговаря на всички характеристики ,който си писала!Около40 лв!
Мила, на моите характеристики, или на тези на Софф :
А някой може ли да ми препорьча фдт за комбинирана/мазна кожа, който да е с блестящи частици вьтре.
Досега все залагам на Ести Лодер СОФТ МАТ и на Ланком матиращия. Много се изкушавам да пробвам и този Тент Идол, но се притеснявам дали за моята кожа ще е добре  newsm78 пьк и както споменах ми се иска нещо с малко шимьринг ефект.
Преди ми беше попадала една мостра на Клиник - перфектен  Heart Eyes точно с такива частички вьтре и беше страхотен наистина, но не му помня името да му се невиди  ooooh!.
, че сме с различни кожи с нея Laughing?
За твойта,въобще не изсушава.

# 110
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой има ли впечатление от Dior Forever?
Много е добър, но в Ягодка не се предлага все още.

# 111
  • Мнения: 3 830
И аз съм на вълна основи, като се колебая вече между това:



Видях добри отзиви за Диор-а, а нещо повече за Шанел-а?


Аз съм много доволна от този ! Покривен е , оставя кожата много мека и гладка и е траен. Единствения недостатък е , че малко цапа но с пудра отгоре се фиксира перфектно  Peace

За какъв вид кожи е? Моята е суха. Дали няма да изсушава, след като е покривен?

# 112
  • Мнения: 1 045
Ами аз съм със смесена и на мен ми идва малко хидратиращ . За теб смятам , че ще е идеален . Изобщо не изсушава кожата и се води за всякакъв тип май но е по-подхранващ  Crazy

# 113
  • Мнения: 451
Някой има ли впечатление от Dior Forever?

бях писала за него по-назад...

# 114
  • Мнения: 920
Аз съм ползвала Airflash и много ми хареса, сега имам на Шанел Про люмиер, но не съм доволна и сега се чудя дали да си взема пак Airflash или да пробмав Forever....какво смяташ?

# 115
  • Мнения: 451
За Форевър съм определено, същият ефект като Еърфлаш, по-икономичен е и със спф...

# 116
  • Мнения: 92
Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

Фукла, наистина ли с тази палитра на Lumene се постига този ефект като на БУБА? И вместо руж ли го ползваш или върху него? Мерси предварително и се извинявам на авторката, че използвам темата

# 117
  • Мнения: 4 076
Не знам на Буба какъв е, но аз имам на Лумене това:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/14.php

Много съм доволна, може да се ползва за различни части на лицето - за очи, за скули, за нос....

Фукла, наистина ли с тази палитра на Lumene се постига този ефект като на БУБА? И вместо руж ли го ползваш или върху него? Мерси предварително и се извинявам на авторката, че използвам темата
Вчера видях тази палитра.Цветовете са розово,прасковено и бяло,символичен грамаж,22 лв.Предпочитам да си купя някой от ружовете на Буржоа(11лв),те също имат блясък,богат избор от нюанси  и могат да се ползват за сенки,руж,блясък...

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 09:52 от LilaC

# 118
  • Мнения: 97
Мацки, днес си взех Armani Luminous Silk, след като консултанката ме гримира с него и останах очарована.
Наистина е невероятен - лека, но покривна текстура, не се размазва, не цапа, въпреки това не изсушава кожата по никакъв начин. Аз съм със смесена кожа - с тенденция към лъсване след 5-6 часа с фдт Т-зона и другото нормално към сухо.
За малко да си взема и четка за фдт Armani (страхотна е, нямам думи...), но като разбрах цената, скокнах леко, следващият път ще се прежаля обаче.   Rolling Eyes

Иначе DiorSkin Forever Extreme Wear също е супер, изключително покривен и няма махане.

Успех момичета!  Grinning
EMPRЕSS  Hug  Stop

# 119
  • Мнения: 920
Armani от къде го взе и на каква цена?

Общи условия

Активация на акаунт