Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 117
  • 198
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 768


С това съм в момента, Guerlain Fleur de Teint Ultra Mat.
Много е хубав, само дето задължително трябва да се тества, тъй като съдържа натурални съставки и може да предизвика алергична реакция.


Също мога да похваля Helena Rubinstein Spectacular Foundation, много свеж и натурален вид дава.



# 151
  • Paris
  • Мнения: 1 727
даренка, благодаря!
На мен не ми допадна Fleur на Guerlain, но следващия ми ФДТ ще е задължително с марка HR.

# 152
  • Мнения: 1 224
Виждам , че за Лумене има добри отзиви. Но ме интересува , имат ли някой цвят , който леко да жълтенее и да не седи сух на кожата , искам да стои по-естествено , не чак като мазно , но да не е и като Маската. Предложения ? Simple Smile   bouquet

# 153
  • Мнения: 196
Ох, много се колебая бежду този на Естии Лаудер и този Идол на Ланком.
Първия разбрах, че е около 65лв. а втория?
Ас съм с Естии и съм много доволна.  Peace

Минах миналата седмица през Естии на Витошка, за да го пробвам и изключително много се издразних на тъпата продавачка. Понеже бях облечена спортно, без много грим и т.н, а така приличам на момиченце, тя реши, че не съм потенциален купувач и не ми обърна ама абсолютно никакво внимание. Пробвах го де, но според нея цвета ми бил 03, а на мен ми се видя доста тъмен
После пресякох и влязох в Бюти зоната. Там ми обърнаха внимание, но бременната продавачка, която приличаше повече на охрана се опита да ме убеди,  че такъв фон дьо тен като Тeint Idol вече не се произвеждал.
И аз излизам и си мисля... е те това е! Искаш да си дадеш парите ама няма къде.
В райна сметка си го взех от един магазин пак наблизо... този на Ланком имам предвид.
Доволна съм! Седи изключително естествено, покривен е,  не толкова колкото очаквах, но наистина не цапа дрехите и не мърда през деня.  Peace Консистенцията ми напомня малко на един по-евтин ФДТ на Максфактор - Колор Адапт.
оф пак тея все едно на сила ги карат да работят-дразнят ме много трябва да ида като за ревю нагласена за да си кажат яяя тази има пари-еееее безобразие..... #2gunfire-и или те гледат като извънземно Shocked

# 154
  • Мнения: 165
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money

# 155
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money
Мус устройва ли те? Аз си взех мус на ИсаДора за 38лв, много съм доволна  Mr. Green Не се пръска директно върху лицето, но е във флаконче под налягане, хем икономично, хем екологично. МНого е лек и приятен  Flutter

# 156
  • Мнения: 165
Искам да попитам дали има евтин вариант на DiorSkin Airflash в смисъл предложете фон дьо тен,който се пръска върху лицето по възможност да не е нещо  над 40 лв.  Crazy Money
Мус устройва ли те? Аз си взех мус на ИсаДора за 38лв, много съм доволна  Mr. Green Не се пръска директно върху лицето, но е във флаконче под налягане, хем икономично, хем екологично. МНого е лек и приятен  Flutter
Thinking това добре а някакви други предложения?!Не знам защо, но много искам да пробвам спрей ooooh! Blushсигурно защото само с такова не съм се клепала по лицето   Mr. Green

# 157
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Аз не съм ползвала спрей, освен един автобронзат на спрей на Лореал, ама и при него има донанасяне и донамазване с пръсти  newsm78 така, че според мен се обезсмисля покупката на фдт спрей  Thinking Иначе можеш да ползваш термална вода за фиксиране на фдт, тя вече е на спрей  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 2 768
Набелязала съм за лятото да си взема YSL Perfect Touch Radiant Brush Foundation





Има ли някой наблюдения за него?

# 159
  • Мнения: 165
Мерси Камамбер  за инфото   bouquet

# 160
  • Мнения: 1 027
на lancome фондьотените са супер! препоръчвам!  Peace

# 161
  • Мнения: 3 345
Набелязала съм за лятото да си взема YSL Perfect Touch Radiant Brush Foundation


Има ли някой наблюдения за него?

Освен мен? Laughing
Сигурно прочете вече какво съм писала в отзивите в другия форум
Най-добрият от всички, които съм използвала досега.

# 162
  • Мнения: 2 172
Не съм съгласна, че Колор стей на Ревлон прави лицето червендалесто. При мен действа точно обратното- много лесно се изчервявам, направо съм щипана мома  Laughing,  но ФДТ ми решава проблема. Мисля че пясъчно бежово беше нюанса ми, довечера ще погледна, че ми е у дома. Чудесно изравнява тена и е много добре покривен. И не личи, че съм с ФДТ.

Той обаче не е скъп - 18-19 лв.


Все едно аз съм го писала.Подкрепям абсолютно  Peace Най-добрия и покривен ФДТ на много прилична цена.Никой от другите ФДН-и не покриват така,освен Импала,но той вече е от най-долнопробните и стои мазен на моета кожа,но въпреки това и от него съм доволна.Но разбира се Ревлон е най-добрия,поне от тези които аз съм пробвала.Но за мен да се дадат 50-60-70 лв за ФДТ е направо лудост предвид,че свършва за месец.Сега,ако го ползвате повече време е друг въпросът  Peace

# 163
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Зависи от фдт, аз течния фдт на Клиник го ползвам 6месеца при ежедневно слагане. Хубавите фдт са определено по-икономични  Wink

# 164
  • Мнения: 1 027
моят на lancome е течен и го използвам даже повече от 6 месеца( не слагам всеки ден, но го ползвам честичко...)

Общи условия

Активация на акаунт