Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 128
  • 198
  •   1
Отговори
# 45
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А някой доволен от ФДТ на Клиник - в ягодката пише хубави неща на презентацията им newsm78?

# 46
  • Мнения: 2 114
Аз съм с много чуствителна кожа. Ползвах Диор и Ести Лаудер , но от тях ми се изприщваше кожата.Сега съм с ФДТ на Клиник, и да чукна на дърво, от тях не съм се изприщвала въобще

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И аз ползвам  Teint idole на Lancome...със суха кожа съм...много съм доволна от този фдт...имам и на Диор, но някак си не ми харесва толкова колкото този на Lancome... Peace
а да използвам аз темата да питам...знаете ли някой от тези т.нар. "скъпи", който да прави кожата сияйна... мерси bouquet

# 48
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз ползвам  Teint idole на Lancome...със суха кожа съм...много съм доволна от този фдт...имам и на Диор, но някак си не ми харесва толкова колкото този на Lancome... Peace
а да използвам аз темата да питам...знаете ли някой от тези т.нар. "скъпи", който да прави кожата сияйна... мерси bouquet
Чакай да те питам нещо - и аз съм със суха кожа, не ти ли "опъва" този на ланком особено сега зимата? Питам, понеже в ягодката го дават за нормална към комбинирана Thinking.

# 49
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз съм от около година с Ideal Matte на Estee Lauder и съм  много доволна. Преди това, ползвах Helena Rubinstein не помня баш името, много естествено стоеше, но ми изсуши кожата невероятно.

# 50
  • Мнения: 3 443
много харесвам фон дьо тена на Deborah  Grinning

# 51
  • Мнения: 880
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.
А ще ми кажеш ли с каква кожа си - суха, нормална.......и ще може ли снимка или линк към този хидратиращия на АД? Мерси

Аз съм с комбинирана,но напоследък ми е малко суха и ми "опъваше"този на ланком,затова си взех хидратиращия на артдеко-той е като крем,седи много естествено,но пък няма голямо разнообразие на цветове.Ето го: http://www.parfumi-market.net/product_info.php?cPath=73_77&products_id=1067
Иначе под Teint Idole като сложа ревлон-илюминанта от серията скинлайтс e много добре,не се получават сухи участъци.Ползвам и основата за грим на Lumene-от нея също съм страшно доволна.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 20:20 от LaPerla

# 52
  • Мнения: 1 645
Ами аз не съм на мнение че цената определя качеството. Купувала съм много скъпи фондъотени,които изобщо за нищо не стават и ги подарявам или изхвърлям. В момента ползвам на Клиник суперовлажняващ фондъотен,който се води нещо като крем-фондъотен,от една страна защото козметиката ми за лице е изцяло от тях а и за да си спестя нанасянето на крем след третата стъпка...доволна съм. По принцип са им хубави фондъотените на Клиник.
Също страхотни са на Хелена Рубинщайн Peace

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Nik`s mom, изобщо не ми опъва...прави ми кожата много нежна дори...а определено съм със суха кожа...нанасям го след 3те стъпки на Клиник и дневен хидратиращ крем  Peace на Диор има един, който е за суха кожа, но не съм доволна много от него  Whistling

# 54
  • Мнения: 5 140
Не мога да чета всички мнения, но за мен НАЙ ДОБРИЯ И НАЙ СКЪП фдт е на ISA DORA около 47лв е.

# 55
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Това са моите фдт-и. Като преди да се спра на тези двата съм изпробвала всичко на Ланком, Клиник, Ести, Шанел, Диор, Герлен, поне това което се предлага в нашите магазини. Мисля, че критериите ни съвпадат. И моя съвет е яко пробване докато ти пасне на 100 %.


# 56
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А за скули ползвам това, много е добро.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 779
jaklins benefit се продава в БГ?? Къде? Shocked

# 58
  • Paris
  • Мнения: 1 727
charmz, за съжаление в БГ не се продава. От Франция е купувано.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 849
След всички хубави отзиви и въпреки че имам ФДТ на Lancome , си поръчах и Teint Idole. Дано само да съм си улучила цвета.  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт