Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 095
  • 198
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Моят е Color Idol на Lancome номер 03 и съм многооо доволна.Ползвам го от доста време.А каква е разликата между Color Idol и Тeint idole?

# 31
  • Мнения: 451
какво ще рече скъп и до кои маркиимаш достъп, да знам дали да препоръчвам Simple Smile

# 32
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
какво ще рече скъп и до кои маркиимаш достъп, да знам дали да препоръчвам Simple Smile
Тези, които се предлагат в ягодката - напр. Диор, Ланком, Ести Лаудер, Шанел.
Аз вече горе-долу се ориентирах или към този на Ланком - Айдъл или този на Шанел - Пролюмиер, но ще ми е полезно и твоето мнение Peace.

# 33
  • Мнения: 451
 Mr. Green
Значи, да кажа, че моята кожа е смесена с тенденция към сухи участъци на бузите, и като, виден маниак на тема фдт, съм пробвала почти всеки под небето Whistling

Личната ми класация:

Armani Luminous Silk ( десет от десет по всички критерии, перфектен е Flutter)

DiorSkin Forever Extreme Wear( новата версия на DiorSkin Fluid, и много по-добра, изглежда много по-добре на снимки, аз лично трудно си намирам цвят обаче)

Chanel Teint Innocence ( изключително естествено стои, с лек ''сияещ'' завършек)

DiorSkin Airflash ( по-леката версия на Форевър, още по-натурално изглежда, но с по-висока цена, по-бързо свършва и по-трудно се нанася.Според мен си заслужава обаче Peace)

Та така - това в случай, че нямаш някакви сериозни неща за прикриване(иначе според мен е по-добре да се ориентираш към специализирани и професионални фдт-ни) . Аз съм за максимално натуралния, '' естествено перфектен'' вид, с не най-голямо покритие, бягам от изкуствено изглеждащ  и видим фдт като дявол от тамян Peace

# 34
  • Мнения: 463
Ако се ориентираш към някой на Шанел отиди на сайта им - много добре са дали възможност да си избереш подходящия за теб според текстура, ефект, начин на нанасяне и съответно ще ти покажат и цветовете им - има дори видео за това как да се нанесе на лицето. Без тестер няма да е много удачен избора ти, но все пак дават насока какво да търсиш, за да пробваш и таман ще знаеш дали търсеното от теб го има в ягодката. И според мен Chanel Teint Innocence много добре пасва на желанието ти, но си виж де.
EMPRЕSS дай някакъв ценови диапазон за Armani моля те   bouquet, а и къде може да се пробва/купи?

Забравих да напиша, че можеш и в сайта на Диор да получиш добра информация за предлаганото и от тях, но в ягодката ги няма по-новите им неща.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 21:50 от Phoenix,Az

# 35
  • Мнения: 451
В България ли си?

# 36
  • Мнения: 463
Дам /София/...независимо от ника Laughing

# 37
  • Мнения: 451
 Laughing
$ 55 е. В Бг доколкото знам не се продава, то всъщност на доста малко места се и доста трудно се намира.Търси го онлайн, в ebay например.Съжалявам, но за други сайтове с международна доставка, които го предлагат, не се сещам Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 2 044
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace

# 39
  • Мнения: 7 418
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace
  колко е?

# 40
  • Мнения: 463
Laughing
$ 55 е. В Бг доколкото знам не се продава, то всъщност на доста малко места се и доста трудно се намира.Търси го онлайн, в ebay например.Съжалявам, но за други сайтове с международна доставка, които го предлагат, не се сещам Confused
Така и предполагах, много благодаря! Ще се поразтърся. bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 463
Доволна съм от Adaptive на Lancome,номера ми е 1,на дневна светлина седи супер естествено и не личи,че не понасям такива където личат от сто километра,в същото време матира много добре.И не е скъп Peace
  колко е?
$33 в ягодката

# 42
  • София
  • Мнения: 3 880
не е толкова лесно да се ориентираш така...аз като отидох в Бюти Зоната и трябва да ти кажа, че тествах почти всичко...започнах по предпочитаните марки -  първо от Guerlain, за мен те са Номер 1...но нищо не ми пасваше...а имаха страхотни фон дьо тени...със светлоотразяващи, без, по-покривни...но като цвят - нищо...нищо не ми пасваше и на Ланком, нито на Диор, нито на Живанши...чак вече почти отчаяна намерих моя цвят фон дьо тен при Шанел:)
така че тестване му е майката на фон дьо тена, по марка трудно можеш да се ориентираш кое е подходящо за теб!

# 43
  • Мнения: 880
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.

# 44
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз съм с Teint Idole на Lancome 03,цвета ми идва тъмен обаче.Така е като не пробвам,направо си го избрах на око. WinkИначе е перфектен-дълготраен,не цапа като другите.Сега за студеното време си взех един хидратиращ на артдеко.
А ще ми кажеш ли с каква кожа си - суха, нормална.......и ще може ли снимка или линк към този хидратиращия на АД? Мерси

Общи условия

Активация на акаунт