Какъв тип сушилня?

  • 50 117
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739

Но страшно съм доволна - не съм очаквала толкова ненамачакани да ми излизат дрехите, дори няма нужда да ги гладя.  Mr. Green
Надя, кой модел на Аристон избра? Аз имам хладилник, фурна и съдомиялна Аристон, доволна съм от марката и сега се колебая между тези две сушилни:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013847
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730
По-голямата ще суши по-добре. И аз ги гледах точно тия двете. Явно коя имам Laughing

# 91
  • Мнения: 3 576
Взех Ariston ASD-70C(EX) заради LCD дисплейчето, по-красиво е.
Иначе и двете били еднакви като функции.

Янтра, аз и пералнята я пускам само на памучни програми, така съм си свикнала  Grinning

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Взех Ariston ASD-70C(EX) заради LCD дисплейчето, по-красиво е.
Иначе и двете били еднакви като функции.

Янтра, аз и пералнята я пускам само на памучни програми, така съм си свикнала  Grinning
А, едната е за 5кг, другата за 7. LCD дисплея според мен даже не е предимство, а недостатък. Още една електронна джаджа за чупене.
В тази тема само аз съм толкова активна. трябва да се спра.

# 93
  • Мнения: 649
Почти нямах колебания за Аристона, но ми казаха, че няма програма против намачкване. Значи да действам смело Peace
А Надя е права за консултантите в Техномаркет и Технополис - забелязах разликата  още преди 2г. когато купувахме съдомиялната

# 94
  • Мнения: 4 300
Имах желание да я пускам нощем, ама как да стане като спя като пън. Не се събуждам изобщо. Ако ги оставя да си седят в сушилнята ще се намачкат ли?
Подозирам че отговорът е Да.

# 95
  • Мнения: 3 576
Почти нямах колебания за Аристона, но ми казаха, че няма програма против намачкване.

Програмата против намачкване е следната: след като са готови от време на време ги завърта, за да не се слягат, така че когато и да ги вземеш да са топли.
Мисля, че и преди това беше писано тук - дрехите не са намачкани, ако ги извадиш веднага след сушенето.
С тази функция точно се избягва намачкването от престояване.

От два дена я ползвам и още не мога да се нарадвам каква полезна машинка е Wink

# 96
  • Мнения: 685
Имах желание да я пускам нощем, ама как да стане като спя като пън. Не се събуждам изобщо. Ако ги оставя да си седят в сушилнята ще се намачкат ли?
Подозирам че отговорът е Да.

Да. Както Ira е обяснила като започнат да изтиват и лека полека се намачкват. Въпреки че ги върти от време на време.
Аз понякога ги оставям до сутринта, но после приличат на баница.

# 97
  • Мнения: 364
Здравейте ,
и ние обмисляме варианта да си купим сушилня , че иначе по 3 дена суша и мъкна дрехи от стая в стая.
Какво ще кажете , чувала съм че дрехите се захабяват при ползване на такъв уред, вярно ли е това по ваши наблюдения?
А някой има ли наблюдения за сушилни на Бош ?

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Защо не ползвате отложения старт? Слагате ги вечерта, те си стоят мокри. Сушат се така, че да спре точно преди да свърши нощната (май в 7 сега на лятното време, зимното в 6) и пускате програмата против намачкване. Като станете в 7-8 дрехите няма да са намачкани Simple Smile

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Здравейте ,
и ние обмисляме варианта да си купим сушилня , че иначе по 3 дена суша и мъкна дрехи от стая в стая.
Какво ще кажете , чувала съм че дрехите се захабяват при ползване на такъв уред, вярно ли е това по ваши наблюдения?
А някой има ли наблюдения за сушилни на Бош ?
За една година нямам наблюдения нещо да ми се е захабило. Някои дрехи не са предназначени за сушилня и се скапват, но това е още при първото сушене. На мен такива дрехи не ми трябват и ги прежалвам лесно Mr. Green


Опа, грешка. От една година съм с новата сушилня. Преди това бях с една 25годишна, ама тя издъхна. Та от 4ри години - нямам проблеми с никакви дрехи захабени от сушилнята.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 15:45 от Янтра

# 100
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ползвам сушилня от 1.5 година- нищо нямам изхабено, даже при първо сушене. Не съм забелязала дрехите да изтъняват, въпреки, че на филтъра се събира доста мъх на всяко сушене.
Я и аз д апитам нещо. Миналата зима сушилнята ми беше в отопляема стя, сега ще е  в неотопляемо помещение. Това ще увеличи ли времето за сушене и съответно сметката за ток? Някъде бях чела, ч еима значение въздуха в стаята, температурата. newsm78
Иначе и аз я пускам  сотложен старт, така,ч е да спре малко преди края на нощната тарифа, с включена функция против намачкване.

# 101
  • Мнения: 82
здравейте, и аз искам да питам нещо хората, които ползват сушилни - смаляват ли се дрехите? обмисляме купуването на сушилня, но ми казаха, че не всички дрехи били подходящи да се сушат в сушилня и някои дрехи се смалявали много..Имаме намерение да я вградим в гардероб. Мислите ли, че може да образува влага в гардероба?

# 102
  • Мнения: 685
Някъде напред се обсъжда вече сушилня в гардероб. Забрави !!!!
Това не е подходящото място за сушилня.

А колкото до дрехите, има такива които не се сушат в сушилня. Трябва да гледаш етикетите Например моята има програма за вълнени дрехи, но не бих ги сложила вътре.

Отдавна ползвам сушилня и до сега не съм имала дрехи, които са се смалили. Спазвай програмите и няма проблем.  Peace

# 103
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
А някой ползвал ли е сушилня, дето вадила ризите гладени. Днес в Техномаркет ме убеждаваха, че от този модел излизат изгладени.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271
Имате ли опит, струва ли си въобще?
 
   Купихме си такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021823 и мога да ти кажа, че освен че суши перфектно, дрехите излизат адски мекички и изгладени

# 104
  • Мнения: 753
нашата е тази и съм страшно доволна:
http://www.gorenje.bg/3806?aid=6325

Общи условия

Активация на акаунт