Какъв тип сушилня?

  • 50 120
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
Проблеми с вратичката на Аристона да имате?? 

Вчера я гледах в Техномаркет и беше счупена..... а момчетата обясниха, че те така си се чупели......  Thinking

Между другото консултантите им са под всякаква критика, в този магазин няма да стъпя повече!!!  #Cussing out
Както видят, че се приближаш към техния сектор, така всички се разбягват.... когато отидох при дружинка от тримца, които си приказваха в началото дори не ми обърнаха внимание, докато не си зададох въпроса втори път и не вдигнах скандал!!  #2gunfire

Малко офф-топик, но бях бясна, що за облужване?!!!
В Технополис винаги има кой да ми обяснява всичко, което ме интересува.

# 76
  • София
  • Мнения: 752
Проблеми с вратичката на Аристона да имате?? 

за сега нямаме , даже обърнахме посоката на отваряне...

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
И аз нямам проблем с вратичката на Аристона. Една година упорито използване - 2 или 3 сушилни на денонощие.

# 78
  • Мнения: 561
А някой ползвал ли е сушилня, дето вадила ризите гладени. Днес в Техномаркет ме убеждаваха, че от този модел излизат изгладени.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271
Имате ли опит, струва ли си въобще?

# 79
  • София
  • Мнения: 718
А някой ползвал ли е сушилня, дето вадила ризите гладени. Днес в Техномаркет ме убеждаваха, че от този модел излизат изгладени.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025271
Имате ли опит, струва ли си въобще?

Напълно е възможно. При нас като свърши програмата и ги извадиш дрехите са топли и не са смачкани. Може би си заслужава.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
То общо взето всички сушилни вадят дрехите изгладени, ако не ги оставяш и ги вадиш веднага след като свърши сушенето. Но съм в чуденка, как ще направи ръб на риза или на панталон.....

# 81
  • Мнения: 685
То общо взето всички сушилни вадят дрехите изгладени, ако не ги оставяш и ги вадиш веднага след като свърши сушенето. Но съм в чуденка, как ще направи ръб на риза или на панталон.....

Така си е! Ако се извадят още топли са като изгладени, ръб обаче няма как да се заглади. newsm78
За тази цена според мен няма да дава кой знае колко различни резултати от сушилня и за 700 - 800 лв.  Peace

Успех в избора!

# 82
  • Мнения: 1 172
То общо взето всички сушилни вадят дрехите изгладени, ако не ги оставяш и ги вадиш веднага след като свърши сушенето. Но съм в чуденка, как ще направи ръб на риза или на панталон.....

Абсолютно! И аз се бях засилила да купувам тази за 2000 лв, още като я пуснаха в каталога си (Технополис или Технмаркет, не помня къде първо я видях). Обаче, консултантът беше доста откровен и ми каза, че разликата с една друга, която купихме за около 1000 лв, не е кой-знае колко голяма що се отнася до намачкването/изпъването на дрехите.  Доволна съм от нашия модел. Не знам колко по-добър може да е този за 2000, че да си струва да си го купя.

# 83
а може ли да микажете - в упътването пише без дрехи с метални копчета и ципове - има ли проблем с това наистина - как да сушим дънки ???

# 84
  • Мнения: 1 172
а може ли да микажете - в упътването пише без дрехи с метални копчета и ципове - има ли проблем с това наистина - как да сушим дънки ???

Аз пускам всичко. Не знам какъв може да е проблемът с копчета и ципове, освен че са шумни и че може да закачат някоя дреха (както  и в пералнята).

# 85
  • Мнения: 3 576
Към Янтра и адашката Wink имам едно питане:
днес си взех такава сушилня Аристон, но нещо не мога да се оправя с тъпите функции, а инструкциите са отчайващо кратки и неясни.  Close

Значи първо си пуснах едни чаршафи на макс темп, за 2ч. и нещо идеални станаха.
Сухи и почти не измачкани, при положение, че я напълних догоре.
След което пускам дрехи, памучни, заемат 1/3 от сушилнята на ниска темп за памук - за 20 мин съвсем леко се изсушиха, влажни са.
Реших да ги пусна отново, този път на висока темп и ми изписа, че програмата ще трае 2ч. и 30мин?!!  Shocked
Защо, като дрехите са много по-малко иска толкова дълго да суши??
Какво мога да направя? Нищо не им разбирам на тия функции...
Може и на лични  Praynig

Сори, че спамя темата, но така и така се заприказвахме за този модел тук......

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Начи ся.... аз суша всииииииичко на символа с колбичката. Много малко са ми чисто памучните дрехи. Излиза ти програма за 1,15. Обаче на мен не ми стига, защото пералнята ми е 6кг и нагласям удължено време.  Ползвам часовника (намира се вдясно до дисплея) и задавам 1ч 40мин. Перфектно Simple Smile Я пробвай символа с колба и програмата от 1,15. От собствен опит - минути 20 са недостатъчни за каквото и да било. Минимум 40, за 20 само се стоплят. Ако не ти стигне 1, 15 удължи времето до 1,40 и ще стане добре.
На памук суша единствено кърпи и чаршафи. И програмата за деликатни тъкани за вълнени пуловери.


Допълвам - по-добре гледай да сушиш пълна сушилня защото не ти излиза сметката за ток. И максимум обороти на пералнята. Мен ме плашат, че като я тормозя на 1600 ще се развали, обаче би трябвало да е сметната за тези обороти. И колкото са по-малко оборотите - повече мокро в дрехите, повече сушиш, значи повече ток.

# 87
  • Мнения: 3 576
Мерси Simple Smile
Стана както трябва с това часовниче, на 1.20мин изсуших една пералня.
Мисля, че почти всички дрехи са ни памук - като почнеш дънки, блузи, детски дрешки.... единствено някое друго яке да е синтетика.

Не мога да я напълня догоре, защото толкова ми побира пералнята - 5кг , единствено чаршафи и кърпи идват по-тежки.
Освен това си мислех, че като я натъпча има по-голяма вероятност да се намачкат дрехите.

Но страшно съм доволна - не съм очаквала толкова ненамачакани да ми излизат дрехите, дори няма нужда да ги гладя.  Mr. Green
Не знам каква сметка за тока ще ми дойде сега, от вчера до днес поне 5 пъти я пусках  Laughing

# 88
  • Мнения: 649

Но страшно съм доволна - не съм очаквала толкова ненамачакани да ми излизат дрехите, дори няма нужда да ги гладя.  Mr. Green
Надя, кой модел на Аристон избра? Аз имам хладилник, фурна и съдомиялна Аристон, доволна съм от марката и сега се колебая между тези две сушилни:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013847
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
Нощем се суши Money. Има си отложен старт. Аз пера и суша по две машини на нощ. Вечер пускам една пералня. После я местя в сушилнята. В 11 пускам една пералня и една сушилня. Като стана по някое време нощем до тоалетна вадя сухото и пъхам мокрото.
И в доста голям процент дрехи има процент синтетика. Не винаги го пише на етикета Simple Smile И колбичката просто е по-мак режима от памучните програми.

Общи условия

Активация на акаунт