Какъв тип сушилня?

  • 50 113
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 633
супер сте  Hug,тук намерих отговор на почти всичките си въпроси ,които имах по отношение на сушилните  Peace,само трябва да убедя мъжо,че това е още един -СУПЕР полезен уред ,като  съдомиялната   Praynig-без която вече неможем!!!

# 106
  • Мнения: 685
нашата е тази и съм страшно доволна:
http://www.gorenje.bg/3806?aid=6325

И аз и аз  Wink

# 107
  • Мнения: 934
А някой монтирал ли е сушилня върху специална поставка върху пералня?
 /Предлага се от вносителя/
Добър ли е варианта?

# 108
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
А някой монтирал ли е сушилня върху специална поставка върху пералня?
 /Предлага се от вносителя/
Добър ли е варианта?
Аз планирам този вариант за сега, но мисля да е във вградена колона и да има между тях плоскост, на която да закрепя сушилнята. Така само върху пералнята ме е страх, въпреки че в техномакркет ме уверяваха, че няма страшно  Thinking

# 109
  • Мнения: 934
А някой монтирал ли е сушилня върху специална поставка върху пералня?
 /Предлага се от вносителя/
Добър ли е варианта?
Аз планирам този вариант за сега, но мисля да е във вградена колона и да има между тях плоскост, на която да закрепя сушилнята. Така само върху пералнята ме е страх, въпреки че в техномакркет ме уверяваха, че няма страшно  Thinking
И мен така ме убеждаваха, затова реших да питам "патило".

# 110
  • Мнения: 633
момичета, а мислите ли че е добра идеята за сушилня втора употреба-предлагат ми една Сименс,уж малко ползвана/340лв/,че за 700-800 лв не мога да убедя мъжа ми и ще си остана без сушилня  Cry

# 111
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
А някой монтирал ли е сушилня върху специална поставка върху пералня?
 /Предлага се от вносителя/
Добър ли е варианта?
Аз планирам този вариант за сега, но мисля да е във вградена колона и да има между тях плоскост, на която да закрепя сушилнята. Така само върху пералнята ме е страх, въпреки че в техномакркет ме уверяваха, че няма страшно  Thinking
И мен така ме убеждаваха, затова реших да питам "патило".
Ами аз не съм "патило" все още, надявам се и да не стана  hahaha
Най-добре вградени в колона хем отпред ще си имаш вратички, хем няма да ги мислиш  Wink

# 112
  • Мнения: 61
Прочетох всичко написано тук, но искам да попитам какво ви е мнението за комбинацията 2 в 1 пералня и сушилня. Искам да си купя само сушилня, но просто няма къде да я сложа. Предполагам, че идеалния вариант е два отделни уреда, но в това жилище при нас няма къде да ги монтираме. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 113
  • Мнения: 505
Ами проблемът при пералня със сушилня е, че за сушенето трябва голям барабан, а за прането - малък. Така че ако изпереш 2,5 кг пране и го изсушиш, ще се изпере компромисно, но ще се изсуши добре. Ако изпереш 5 кг пране, колкото побира машината, трябва да спреш след прането, да извадиш 2,5 кг, да пуснеш останалите да се сушат и чак после ако не си вече простряла останалото пране, зареждаш го и него да се изсуши - т. е. повече игра е, ако переш големи количества. Но все пак дори и най-сериозните фирми произвеждат такива машини, следователно има нужда и от тях. Аз съм си решила, че за малки количества по-добре пералня със сушилня - един непрекъснат цикъл на нощна тарифа ми се струва по-удобен. А отделно мога да си купя само сушилня, ако реша - за големи пранета - одеала, завивки, възглавници и т.н. Ако някой знае повече, да пише, че аз само на теория засега разказвам.

# 114
  • Мнения: 649
Вчера купихме тази сушилня  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730. Много съм доволна от резултата - пусках  я вече 2  пъти  и сега ще пробвам отложения старт. Благодаря за съветите на всички и най вече на Янтра и Надя!  bouquet

# 115
  • Хасково
  • Мнения: 996
Аз от вчера имам тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013180!
ira_bs вашата вдига ли шум, аз май съм била с изкривени представи за шумността на една сушилна машина.
Иначе резултата е перфектен!
А как топли помещението в което е - това ме устройва идеално, само се моля да не си отгледаме мухъл!

# 116
  • Мнения: 649
Не ми се струва шумна - поне не повече от съдомиялната, а и аз я сложих на терасата така че не се чува много. Каква е тази функция за сушене на маратонки в твоята сушилня? В магазина не видях подобно нещо, а разглеждах доста подробно функциите на двата модела, защото имах колебания за  и против дисплея. Имаш ли допълнителна решетка за поставяне на обувките?

# 117
  • Мнения: 204
Ira, а твоята има ли програма за лесно гладене, аз се колебая между твоя модел и този, който е посочила Надя, за нейния пише повече неща, а твоя има дисплей/ нещо, което аз харесвам/. С две думи какви програми има твоята

# 118
  • Мнения: 649
В магазина гледахме, че с с едни и същи функции - единствената разлика е в дисплея.  Продавачката ме убеждаваше, че е по-сложно да работиш с дисплей, но аз съ свикнала, защото и съдомиялната ми е Аристон и принципа е един и същ. Разгледай по-подробно функциите  сайта на производителя.

# 119
  • Мнения: 649
Това са инструкциите за ползване на двата модела, можеш да ги разгледаш и да видиш  каква е разликата между двата модела

http://www.zora-bg.com/download.php?resurs=downloads&id=200

http://www.zora-bg.com/download.php?resurs=downloads&id=208

Общи условия

Активация на акаунт