Добри гинеколози София

  • 89 724
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Здравейте, Дами  Simple Smile
Аз съм страшно доволна от специалистите в Болница Доверие гр. София.

Да, има стари подобни теми, но не нападайте момичето, че пита отново. Нещата се променят постоянно.
МБАЛ Доверие отдавна са с ново ръководство и негативните мнения са неадекватни към днешна дата. Модерна база, страхотни специалисти и уникално отношение към всеки.
Хората толко много се стараят, че шапка им свалям!



+ 1

# 46
  • Мнения: 1
Д-р Христов, МЦ "Полимед" и с две ръце - д-р Румен Велев, шеф на болница "Шейново".

# 47
  • Мнения: 11
Моля мнение за доктор елена тошева софия

# 48
  • Мнения: 33
Здравейте, пиша тук за да изкажа нагативните си впечатления от д-р Полина Геловска от МЦ Лора. Отидох при нея за констатиране на бременност. Прегледът беше с продължителност не повече от 10 минути. Силно неглежиране на въпросите ми и тотална липса на заинтересованост.
Пиша този коментар за хора, които имат колебания относно посещение при нея, т.к. и аз имах такива но поради липса на достатъчно информация я посетих.
Полина Геловска и Деница Лещарска  са лекари, които никак не ми вдъхнаха доверие.
Относно Геловска, която всеки път ми измисляше нова диагноза, а на следващия път не намираше нищо подобно. А Лещарска като че бързаше да приключи с прегледа. Да допълним, че и двете не забелязаха някои особености, които д-р Колицова беше забелязала и с  по-обикновена техника. Много етична и мила жена, но за съжаление не предупреди, че ще излезе в отпуск, когато  ми каза следващия месец да отида пак. аз се отказах.
Лещарска е много мила, но никак не съм доволна.


Следващия път ще посетя Анна Димитрова Белчева. Надявам се да е успешен избор.

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте, някоя случайно да има час за март или април 2024 г. при д-р Карагьозов? Аз имам час за месец август и ако има желаеща да си разменим часовете. И също някоя от вас знае ли към днешна дата каква е цената на прегледа при него?

Общи условия

Активация на акаунт