Добри гинеколози София

  • 89 730
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile Аз исках да попитам дали имате мнение за гинеколозите в ПОЛИМЕД и най-вече за д-р Лилия Колева, понеже мисля при нея да отида скоро, а не съм ходила досега. Благодаря предварително Wink

Аз също се интересувам от Д-р Лилия Иванова Колева . Ако си отишла при нея, моля те сподели мнение . Благодаря . Simple Smile

# 16
  • Мнения: 40
Здравейте момичета! Днес имах възможността да посетя д-р Л. Колева. Не мога да я препоръчам на онези, които искат да следят бременността си при нея.  Абсолютно никаква консултация не направи. Едва не ме изгони от кабинета, понеже имала мн пациентки. Пусна минималният набор изследвания и с това приключи. На ехографа, остарял твърде много, нищо не се видя. Обмислям да потърся друг специалист. Всеки сам трябва да прецени! Късмет!!

# 17
  • Мнения: 12
искам да попитам за доктор станимира петрова в 12 дкц лулин работи отзиви и мнения гинеколог е питам защото ми писна само да давам пари и никои нищо не ти казва какво ти е и се луташ моля спешно е

# 18
  • Мнения: 895
Здравейте, търся гинеколог в Софиямед и сега видях, че Д-р Лилия Иванова Колева работи и там. Случайно някой да има пък добри впечатления от нея, защото другата възможност е д-р Наталия Узунова, която миналия път мълча през цялото време, беше намусена и мънкаше на зададените ми въпроси?

# 19
  • Мнения: 15 032
Аз съм с добри впечатления от д-р Лилия Иванова Колева. Тъй като моята гинеколожка беше възрастна и се пенсионира, съм в период на търсене на нов гинеколог. Записах си час при д-р Колева в Полимед. Много е внимателна, обяснява, проверява, нямам никакви оплаквания.

# 20
  • Мнения: 12
Здравейте, впечатление от д-р Дорина Асенова, болница Лозенец Simple Smile

# 21
  • Мнения: 191
Здравейте, някакви мнения за доц. Петя Костова? Като специалист и като отношение. Благодаря.

# 22
  • София
  • Мнения: 227
В болница Доверие аз се преглеждам при д-р Иванов и съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 25
Страшно недоволна съм от д-р Балтаджиева. Много дръпната, отговаря грубо на пациентките си  и не е никакъв добър специалист за каквато се има.  За преглед горе долу става за един път и пак не е гаранция че ще е добра консултацията и на ниво,  но за често посещение ужас. За мен не е добър специалист.

Последна редакция: чт, 10 май 2018, 02:13 от Tedy123

# 24
  • Мнения: 405
Аз съм изключително доволна от д-р Йорданка Делчева. Преглежда в медицински център св. Пантелеймон и в мед. център "Лора". Много е внимателна, обяснява много подробно, отворена е към допълнителни въпроси. Вдъхва спокойствие и леченията, които ми е прилагала досега винаги са били адекватни и са давали резултат веднага. Препоъчвам я категорично Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
Аз съм изключително доволна от д-р Йорданка Делчева. Преглежда в медицински център св. Пантелеймон и в мед. център "Лора". Много е внимателна, обяснява много подробно, отворена е към допълнителни въпроси. Вдъхва спокойствие и леченията, които ми е прилагала досега винаги са били адекватни и са давали резултат веднага. Препоъчвам я категорично Simple Smile

Можете ли да предоставите някакъв телефонен номер за връзка с нея? Или поне работно време в Св. Панталеймон?

# 26
  • Мнения: 405
[video][/video]
    Личен неин нямам, запазвам си час през телефона на регистратурата - 0700 17 012.     Тя преглежда във вторник и сряда от 08:30 до обяд (мисля че до около 13) и в неделя следобед, не съм сигурна за точните часове. Иначе работното време на самия медицински център го има на сайта им. Simple Smile

    # 27
    • Мнения: 2
    Майчин дом - трета гинекологична клиника - Д-р Валентин Иванов, Д-р Василев
    С БЛАГОДАРНОСТ !
    КЪМ ТРЕТА ГИНЕКОЛОГИЧНА КЛИНИКА НА МАЙЧИН ДОМ – СОФИЯ
    На 83 години съм. Попаднах на случаен принцип от приемен кабинет при д-р Валентин Иванов.
    Неговите думи ме насърчиха и без колебание приех той да ме оперира на 28.01.2019г.
    Оказа се, че намерих операционен екип, като една “Добре смазана машина”. Всеки знае какво, кога, как да направи.
    Срещата ми с анестезиолога д-р Василев беше силно успокоителна. И това, което свърши неговия екип, допринесе аз да не усетя, не болка, дори допир на инструментите.
    Следващия етап – Реанимацията – надхвърлиха всички мои очаквания. Като работливи пчелички, те затвърдиха у мен убеждението, че така могат да работят само хора отдадени и приели професията си по призвание.
    БЛАГОДАРЯ !!!
    ПОКЛАНЯМ СЕ И СМИРЕНО БЛАГОДАРЯ Д-Р ИВАНОВ!!!
    Стоянка Бакшева

    # 28
    • Мнения: 3
    Не бих отишла пак при д-р Балтаджиева в Доверие! За хистероскопия и абразио на раничка, екипът ѝ така ми е остъргал лигавицата, че повече от година се мъча да намеря добър специалист, който да излекува извънменструално кървене! Няма да стъпя повече там!

    # 29
    • Мнения: 4
    В никакъв случай др Коларова! Ако мога да спестя поне на една от вас това през което минах би било достатъчно. В началото на бременността си се следях при нея. Да, внимателна е, но няма никакъв подход. Видя увеличена нухална гънка на бебчо и буквално ме подхотвяше за аборт. Каза, че имал „куп аномалии” и „трябва да се абортира”. Аз разбира се потърсих и второ мнение, което ме доведе до др Данаил Илиев в Токуда. Благодарение на него, неговата подкрепа и назначение на правилните изследвания аз реших да задържа детето. Наистина имаше малко увеличение на въпросната гънка на плода, но изследванията не показаха тези „куп аномалии”, които тя видя. След ужасно напрегнати и изплашени 6 месеца сега имам прекрасно здраво момченце благодарение отново на др Илиев.

    Общи условия

    Активация на акаунт