Добри гинеколози София

  • 89 725
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Здравейте дъщеря ми е бременна в 11 -ца още не си в избрала акушер -гинеколог който да следи бременността .Раздвоена е между Вани Георгиева 11дкц и Арабаджиева 20дкц бихте ли дали мнение и препоръки,предварително благодаря

# 31
  • София
  • Мнения: 3 030
Вани Георгиева след първата ми бременност, изобщо не съм доволна. Гледа ме само веднъж на ехограф, добре, че имах безпроблемна бременност и ходех на частно. Основно сестрата се занимаваше с бременните и ако реши, че има проблем, чак тогава викаше лекарката.

# 32
  • Мнения: 2
Аз също съм много доволна от Доктор Делчева. Много е внимателна, обяснява подробно и винаги можеш да я питаш за каквото и да е. Препоръчнам я

# 33
  • Мнения: 795
Здравейте, изчетох написаното и се спрях на д-р Коларова. Видях, че не работи със здравна каса. Можете ли да кажете цена на първи и вторичен преглед, и да дадете контакти. Може ли, непример, ако е правила цитонамазка, да ти каже резултати чрез мейл или вайбър или се ходи пак на място?

# 34
  • Мнения: 795
Здравейте отново, някой знае ли или мога ли да видя цени за първи преглед за доктор Карагьозов и доктор Красимир Недялков? Знаете ли и номера на частните им кабинети?

# 35
  • Мнения: 191
Здравейте, моля да споделите впечатления за за д-р Иванка Щърбанова   и за д-р Мариета Сирманова.

Благодаря! 🙏

# 36
  • Мнения: 109
Аз бих опрепоръчала като много добър АГ д-р Ангел Налбански, от Майчин дом. Изключително внимателен, добър професионалист, компетентен, със солиден опит и практика, както в акушерството, така и в областта на гинекологията. Силно препоръчвам.

# 37
  • Мнения: 255
Здравейте, пиша тук за да изкажа нагативните си впечатления от д-р Полина Геловска от МЦ Лора. Отидох при нея за констатиране на бременност. Прегледът беше с продължителност не повече от 10 минути. Силно неглежиране на въпросите ми и тотална липса на заинтересованост.
Пиша този коментар за хора, които имат колебания относно посещение при нея, т.к. и аз имах такива но поради липса на достатъчно информация я посетих.

# 38
  • Мнения: 157
Аз се включвам с препоръка за д-р Налбански от Майчин дом. Прекреасен лекар, много добър професионалист. Доволна съм много.  Може да се разчита за правилна диагноза и адекватно лечение. Да не говорим че спаси една приятелка от махане на матка. Сега си има две дечица и съвсем здрава матка... Добре че попаднах на него...

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 20:27 от usmivka-ta

# 39
  • Мнения: 2
Най-добрите АГ според момичетата, които пишем в темата за цитонамазките:


Координати на лекари:
- доц. Попова, завеждаш клиника на МБАЛ "Сердика" - София.
Гинекологична клиника МБАЛ "Сердика" : 024889950 при акушерките
и на доц. Попова - 024889970.
ул. Сливница, 231, ет. 1 тел: 028317671, понеделник, сряда и четвъртък от 15 часа.

     - д-р Ралчева, GSM:  0888 318 967, сл.тел.  02/ 971 4898, вътр.31 - за преглед, биопсия
     - д-р Ганчева, GSM:  0888 754 077, ул. Поп Богомил 23, сл.тел.  02 983 64 06 и Моб. тел. 0888754077 /след 14 часа за записване на часове/

     - доц. д-р. Цветанка Дянкова К.М.Н. акушер-гинеколог, онколог, хирург, тел:  02/ 873 2273 и 0888/ 661 543, e-mail: tzv.dyankova@mail.bg

    - д-р Божидар Славчев, гр. София, ж.к. "Стрелбище", ул. "Костина" 6, тел.  02/ 408 1843,  02/ 859 6071, GSM 0885/ 654 925

    - проф. Карагьозов - преглежда в Токуда понеделник и четвъртък, тел. на рецепцията  02/ 403 49 28 (трябва да си запазите час на рецепцията).

     - д-р Красимир Недялков, акушер-гинеколог, онколог и началник отделение "Оперативна гинекология" в 1 АГ "Света София", GSM: 0888/ 639 061, тел. в частния кабинет:  02/ 858 9024.

     - Д-р Нейкова сл.тел.9792068 ДКЦ  Д-Р ГРИЙНБЕРГ БАН - 25 ти блок - само за прегледи /цитоназамка,колпоскоп/ няма предварително записване и не работи със здравна каса

     - Доц. Горчев - Плевен  - ул. "Гео Милев" №14 - тел.  064/ 800 292;  064/ 800 417 и Плевен ул. "Цар Симеон" № 23 и телефони :  064/ 805 666; 064/ 8181;  064/ 806 838

    -Д-р Камен Ямаков
/акушер - гинеколог/,АГ кабинет,гр. Пловдив , кв.Капана
ул."Стефан Веркович" 3 ,ет 1
/в сградата на  Агенцията по вписванията/
GSM :  0888 65 23 47

   -Д-р Гергана Коларова
София, ул.Ангел Кънчев 34, ет 1
за записване на  часове и допълнителна информация  02 873 22 93

    Д-р Стефан Ковачев
ВМА,Записване за преглед:  (02) 922 51 28 -- всеки присъствен ден от 14 до 17 ч.

    Д-р Иван Димитров
САГБАЛ „Д-р Щерев” ул. Христо Благоев # 25-31 ж.к. Разсадника
гр. София 1330 България
За записване на час:  (02) 920-09-01;   0887 251 298

Здравейте!

Включвам се, за да споделя ужасите, през които ме преведе т.нар. доц. Дянкова! Алчна и арогантна жена! Извинете ме за квалификациите, но съм крайно възмутена от всичко, което ми се случи!
Всичко започна след като обстойно прегледах темите за добри гинеколози! Та тази жена дори е в белия списък на лекарите в България! Срамота!
След като лекар в Авис Медика, Плевен беше открил, че имам миомен възел, аз стремглаво се насочих към търсене на утвърден специалист, попадайки на доц. Цветанка Дянкова, с мисълта за суперлативите, които бях прочела, колко човечна била, със сериозен опит, доказал се специалист, запазих час при нея и отидох в заветния ден. Обясних, че лекар е заключил, че имам миомен възел, освен полип. Подходих с изключително доверие, споделяйки всички подробности. Тя ме прегледа и потвърди, че имам полип 1 см и съответно миомен възел 1 см. Каза, че не е страшно и, че е добре да се наблюдава, защото съм млада (тогава бях на 25, нераждала). Отидох отново след два месеца. Дянкова видя миомен възел 5 см, което, каза тя, налага оперативно лечение, т.е. отстраняване на възела. Ето го, каза, вижте го, на деликатно място е. После каза, мога да ги махна и двете - полипа и възела  - с една упойка. Тогава се усъмних. И, разбира се, потърсих друг специалист. Познайте, миомен възел нямаше! Огледаха ме лекар и доцент в позната на повечето ни клиника, не е важно! Но важното беше, че възел нямаше, а само полипче! Падна ми камък от сърцето... Знаете какви са последствията при подобна диагноза.
Най-вероятно женицата е искала да си вземе парите за полип и миома, да се възстановя бързо и да живея с мисълта, че тя ме е спасила, едва ли не, боготворейки я и препоръчвайки я на още жени!
Внимавайте на какви "специалисти" се доверявате!
Поздрави и бъдете здрави!

# 40
  • Мнения: 1 428
Здравейте,момичета,някоя от вас дали има телефона на д-р Антоанета Илиева от Вита

# 41
  • Мнения: 366
Здравейте, може ли препоръка за гинеколог в София, който работи с Геника? Искам да си пусна пълен пакет Фемофлора, но мисля, че пробата се взима в специално предназначен за това съд.. Благодаря.

# 42
  • Мнения: 87
Здравейте, може ли препоръка за гинеколог в София, който работи с Геника? Искам да си пусна пълен пакет Фемофлора, но мисля, че пробата се взима в специално предназначен за това съд.. Благодаря.
Здравейте намерихте ли си гинеколог и ако да може ли да споделите кой защото и аз се интересувам?

# 43
  • Мнения: 366
Здравейте, може ли препоръка за гинеколог в София, който работи с Геника? Искам да си пусна пълен пакет Фемофлора, но мисля, че пробата се взима в специално предназначен за това съд.. Благодаря.
Здравейте намерихте ли си гинеколог и ако да може ли да споделите кой защото и аз се интересувам?

Пишете ми на лично съобщение.

# 44
  • Мнения: 1
Моля за помощ! Издирвам акушер-гинеколог д-р Атанас КОЕВ - последно имаше кабинет в  София, р-н Подуяне, Ж. К. Левски-в, бл. 9а, вх. Б. Загубила съм му телефона, но е отличен специалист и в момента само той би могъл да ми помогне. Моля ви, ако някой знае координатите му, да ми пише тук или да ми звънне на тел. 0888508075. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт